Skocz do zawartości

Do KatiJo , proszę o wróżbę


baccara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ..

Mogę prosić o postawienie tarota ?

Moja data ur 4.02.1974

Stoje przed kolejnym podejściem do obrony pracy, którą piszę ..ostatnie kilka lat mnie nie rozpieszczało i czasem po prostu sił mi brakuje

zmieniłam pracę i początkowo ludzie wydawało mi wszystko ok, ale jak teraz patrzę ile tu nienawiści, plotek, zawiści to myślę to czuje się jak przybysz z kosmosu ...

ktoś mi kiedyś powiedział że mam nadmiar w sobie miłości .. ale co do osób które mogłyby ją odwzajemnić ciężko trafić ..

 

z góry dziękuję, po prostu potrzebuję wsparcia

Edytowane przez baccara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Bardzo proszę o imię i konkretne pytania do moich kart.

Pozdrawiam

KatiJo

 

Mam na imię Aneta

Czekam z utęsknieniem na pozytywne zmiany

w moim życiu ..

1. Mam do zaliczenia pracę dyplomową, czy wszystko z tym będzie ok ?

2. Pod kątem uczuciowym, jestem po rozwodzie i nie było to dla mnie przyjemne, czekam zatem na nowy rozdział w tym temacie, kiedy się zacznie, czy będzie to wartościowa osoba , nowopoznana czy ktoś kogo znam a nie widzę, obecnie z nikim nie jestem. podoba mi się jedna osoba 15.02.1962 ale niestety jest zajęty..

3.Praca, osoby z którymi pracuję chyba nie są szczere szczególnie szefowa, na co uważać ?

4.Finanse kiedy mogę liczyć na poprawę ? mam nadzieję że gorzej nie będzie

Myślałam , że stawiasz tarota to pewnie tematów by więcej było ..

 

z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Aneto, przepraszam, ale raz jeszcze muszę Cię sprowadzić na ziemię, a prosiłam już w pierwszym poście o dokładne zapoznanie się z regulaminem...

Pytanie muszą być konkretne i jak najdokładniej sprecyzowane.

Możesz zadać maksymalnie trzy pytania tygodniowo.

W Twoim poście zaś jest ich, jeśli dobrze policzyłam - sześć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Aneto, przepraszam, ale raz jeszcze muszę Cię sprowadzić na ziemię, a prosiłam już w pierwszym poście o dokładne zapoznanie się z regulaminem...

Pytanie muszą być konkretne i jak najdokładniej sprecyzowane.

Możesz zadać maksymalnie trzy pytania tygodniowo.

W Twoim poście zaś jest ich, jeśli dobrze policzyłam - sześć...

 

Witam ..

I na wstępie przepraszam za mój brak wprawy na forum

Pytania :

obrona pracy, czy dam radę, jak pójdzie ?

czy ktoś się pojawi w moim sercu ?

praca - czego się spodziewać na co uważać?

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak, pytania aktualne ..

nadal kręce się w kółko .. sytuacja finansowa bez zmian (myślałam że uda mi się sprzedać działkę ale facet nie zaakceptował mojej ceny..a była nadzieja na ruszenie z miejsca..)

nad pisaniem pracy dyplomowej nadal siedzę ..a miłości też nie spotkałam ..

Słowem rondo

 

Będę wdzięczna za wróżbę

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aneto.

1. Obrona pracy - są pewne komplikacje... Chyba za bardzo skupiasz się na poszukiwaniu miłości zamiast na nauce... Karty pokazały problemy i możliwe odwleczenie obrony w czasie spowodowane chorobą... Piszesz, że to kolejne podejście - przykro mi, że nie mogę przekazać lepszych wieści... Może po prostu te właśnie studia nie są dla Ciebie, a może nie ten czas? Nie wszystko jest stracone - jeśli szczerze zajmiesz się nauką i pisaniem i chwilowo odłożysz inne rzeczy na bok - może się uda... O ile to choróbsko nie pokrzyżuje planów... Odżywiaj się dobrze, hartuj, chodź na spacery i dbaj o siebie...

To prawda, iż masz w sobie wiele miłości - nie trzeba szukać osób do odwzajemnienia... Okaż ją po prostu sobie... Bądź dla siebie dobra, kochaj się, rozpieszczaj... Nikt nie zrobi tego lepiej, wierz mi....

2. Miłość - niestety to nie jest dobry czas... Jeśli wpakujesz się teraz w związek grozi on katastrofą... Broń boże nie bierz się za zajętego faceta - szkoda Twoich nerwów i ewentualnych łez... Karty radzą Ci, abyś pobyła trochę sama i zajęła się właśnie sobą... (patrz pkt 1) Miłość znajdzie się sama, kiedy będziesz na to gotowa (czytaj - spokojna, ukierunkowana, wiedząca czego chcesz...)

3. Praca - karty nie pokazały żadnych złych rzeczy Aneto... Wręcz przeciwnie... Może wyolbrzymiasz pewne fakty? Może koleżanki wcale nie są intrygantkami, tylko tak sobie niewinnie plotkują...?

Ewentualna zmiana pracy jest możliwa, ale za jakiś rok najwcześniej... Wtedy będziesz miała szansę znaleźć coś naprawdę świetnego, niemal uszytego na swoją własną miarę...

Czy rozważasz wyjazd za granicę Aneto? Karty kilkakrotnie taką możliwość pokazały jako jak najbardziej możliwą i odpowiednią....

We wszystkich trzech rozkładach - jako sygnifikator, czyli karta Ciebie reprezentująca wypadł Papież...

To oznacza, iż masz w sobie wielką charyzmę, miłość, dobroć i masz wszelkie dane ku temu by zjednywać sobie całe rzesze przyjaznych ludzi... Musisz tylko w to uwierzyć... Zacznij pracować nad sobą, zacznij myśleć pozytywnie, a zobaczysz jak powolutku, małymi kroczkami wokół Ciebie zaczyna się coś dziać... Zmiany na lepsze pojawią się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki...

Pozdrawiam

KatiJo

 

P.S. Jeszcze tylko nie rozumiem co oznacza to:

Myślałam , że stawiasz tarota to pewnie tematów by więcej było ..

z góry dziękuję :)

Stawiam Tarota przecież....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witaj :)

Dawno mnie tutaj nie było ..

Pracę dyplomową obroniłam na 5 :) - jeszcze raz dziękuję za poprzednią wróżbę w tej sprawie

Aktualnie trapią mnie ciągłe wydatki i zero poprawy finansowej, wręcz obniżka. Jest nadzieja że moja sytuacja finansowa się zmieni ?

W uczuciach - niestety nadal nic, kiedy nadejdą zmiany ?

Ogólnie proszę Cię też o postawienie kart na co uważać, przed czym karty przestrzegają co powinnam wziąć pod uwagę

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj ..

Nie doczekałam się na poprzednią wróżbę .. to może na tą się uda..

Dostałam propozycję pracy ale w mojej ocenie nie mam na tyle wiedzy na to stanowisko ..ma dla nich alternatywe ale nie wiem czy dobrze robię ...

Bo taka szansa nie wiem czy się powtórzy a z mojej propozycji mogą nie skorzystać ,,

W uczuciach nadal nic .. chciałam z koleżanką gdzieś wybyć, potrzebuję odpoczynku ..ale z kasą nie jest najlepiej

Zerkniesz co karty radzą?

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...