Jump to content

Rekin w basenie


k0wall
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że byłem razem ze znajomymi na wyjeździe (może wakacje?) lub w jakimś nieznajomym miejscu. Przechodziliśmy obok dużego basenu, i kolega postanowił do niego wskoczyć w ubraniu (próg był dosyć wysoki). W pewnym momencie kobieta, która przebywała obok basenu powiedziała nam, że jest tam rekin. Spostrzegliśmy, że kolega przed nim ucieka i rekin go ranił. Druga osoba wskoczyła mu na pomoc by odciągnąć uwagę rekina (była to koleżanka, którą poznałem na tegorocznym wyjeździe wakacyjnym). Wyglądało to trochę jak walka z bykiem, bo koleżanka płynęła na wprost rekina i zmieniała kierunek przepływając nad nim, lub obok. W pewnym momencie była zmęczona i nie miała już siły uciekać, nie pamiętam czy i ją ugryzł. Na szczęście ktoś podał mi mały pilot (taki jak z alarmem do auta), dzięki, któremu poprzez naciśnięcie guzika wywoływany był dźwięk odstraszający rekina. Rekin odpłynął w drugi koniec basenu.. a dalej nie pamiętam.

Proszę o interpretacje.

 

Dodam, że kolega który wskoczył do basenu to mój znajomy z roku. Razem ze znajomymi z roku organizowaliśmy sobie takie wyjazdy w tym toku, z ty, że tego kolegi akurat nie było na żadnym.

Byłem niedawno na wakacjach i przeczytaliśmy wiadomość w gazecie, że w miejscowości mieszczącej się ok 100 kilometrów od miejsca w którym przebywaliśmy, widziany był rekin w morzu, co było nietypowym zdarzeniem dla tego regionu. Na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy.

Koleżankę poznałem właśnie na tym wyjeździe.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie masz się czym martwić, bo ten sen to połączenie w jedną całość tego co pozostało w Twoim umyśle po przeczytaniu artykułu w gazecie, wspomnienia z wyjazdu i znajomi. To podświadoma projekcja tego co widziałeś co przeżyłeś dosyć niedawno.

 

Pozdrawiam (:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...