Skocz do zawartości

Rekin w basenie


k0wall

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że byłem razem ze znajomymi na wyjeździe (może wakacje?) lub w jakimś nieznajomym miejscu. Przechodziliśmy obok dużego basenu, i kolega postanowił do niego wskoczyć w ubraniu (próg był dosyć wysoki). W pewnym momencie kobieta, która przebywała obok basenu powiedziała nam, że jest tam rekin. Spostrzegliśmy, że kolega przed nim ucieka i rekin go ranił. Druga osoba wskoczyła mu na pomoc by odciągnąć uwagę rekina (była to koleżanka, którą poznałem na tegorocznym wyjeździe wakacyjnym). Wyglądało to trochę jak walka z bykiem, bo koleżanka płynęła na wprost rekina i zmieniała kierunek przepływając nad nim, lub obok. W pewnym momencie była zmęczona i nie miała już siły uciekać, nie pamiętam czy i ją ugryzł. Na szczęście ktoś podał mi mały pilot (taki jak z alarmem do auta), dzięki, któremu poprzez naciśnięcie guzika wywoływany był dźwięk odstraszający rekina. Rekin odpłynął w drugi koniec basenu.. a dalej nie pamiętam.

Proszę o interpretacje.

 

Dodam, że kolega który wskoczył do basenu to mój znajomy z roku. Razem ze znajomymi z roku organizowaliśmy sobie takie wyjazdy w tym toku, z ty, że tego kolegi akurat nie było na żadnym.

Byłem niedawno na wakacjach i przeczytaliśmy wiadomość w gazecie, że w miejscowości mieszczącej się ok 100 kilometrów od miejsca w którym przebywaliśmy, widziany był rekin w morzu, co było nietypowym zdarzeniem dla tego regionu. Na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy.

Koleżankę poznałem właśnie na tym wyjeździe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czym martwić, bo ten sen to połączenie w jedną całość tego co pozostało w Twoim umyśle po przeczytaniu artykułu w gazecie, wspomnienia z wyjazdu i znajomi. To podświadoma projekcja tego co widziałeś co przeżyłeś dosyć niedawno.

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...