Skocz do zawartości

Nazwa firmy


paulina77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

od niedawna wiele niedobrego dzieje się w moim życiu zawodowym i właśnie w tym kierunku mam do Was ogromna prośbę ...!

Otóż , zamierzam jeszcze w tym miesiącu zarejestrować firmę .Działalność ma się opierać na nowo wprowadzonym produkcie .

Widząc niepowodzenia jakie dotychczas spotykały obecna firmę ( w której pracuje ) postanowiłam skorzystać z przywileju numerologii .

Ale właśnie proszę Was o opinię co do powodzenia nazwy i daty rozpoczęcia działalności . Mianowicie :

 

data urodzenia : wibracja 6

imię i nazwisko : imię -29/2 , nazwisko (dwuczłonowe) -12/3 i 10/1

nazwa firmy :40/4

nie wiem czy jasno to napisałam ?

 

z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj pełną datę swojego urodzenia, pełną datę rejestracji firmy i nazwę firmy.

 

nazwa firmy :40/4

 

Taka informacja de facto nic nie mówi - wibrację nazwy stanowią trzy liczby - suma samogłosek/suma spółgłosek/suma wszystkich liter w nazwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zależy mi na opinii wyboru nazwy .

Dotychczasowa firma to działalność rodzinna .Parę lat wcześniej , pracowała razem ze mną osoba , która interesowała się właśnie numerologią . Pewnego dnia powiedziała do pracowników i właścicieli , iż pod taką nazwą jaka jest teraz ,firma za parę lat będzie miała wiele niepowodzeń i kłopotów . I tak też się stało .Dzisiaj mimo moich największych starań i strategicznych pomysłów nic nie idzie do przodu .To tak jakby jakieś fatum .

Dlatego wierzę ,iż siła numerologi i Waszej wiedzy pomoże mi w wyborze , a i to przełoży się na spokój i rozsądne działanie jakie zamierzam podjąć.

Jeszcze raz proszę o pomoc ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelicz jeszcze raz dokładnie sumę samogłosek/sumę spółgłosek/samogłoski+spółgłoski. Mi po szybkim liczeniu wyszło 8-2/11-1. Ósemka i jedynka sa co prawda korzystne, 2/11 już nieco mniej, bo może dawać niestabilność finansową.

 

Ważna jest też suma daty rozpoczęcia działalności i nazwy firmy. Tworzy ona tzw. przeznaczenie firmy i rzutuje na jej przyszłośc. W tym przypadku to 8+1=9. Dziewiątka jest wibracją bardzo niekorzystną biznesowo i powinno się jej unikać. Na dziewiątce bogacą się wszyscy tylko nie właściciele firmy - może być tak, że firma będzie przynosiła straty, bo np. odbiorcy nie będą płacić za wykonane usługi, zysk może też cudownie znikać z firmowego konta.

Miesiąc założenia to też 9 co może dodatkowo jeszcze potęgować kłopoty finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Seid , zatem wszystko wraca do punktu wyjścia , nie wiem czy dam rade udźwignąć ciężar obecnej sytuacji , dlatego poprosiłam o pomoc , byc może numerologia da mi jakąś siłę działania .Zastanawiałam się czy może nie dodać mojego nazwiska do obecnej nazwy firmy (PW ZALTO-bis) ? A z data , cóż gdyby nie czas który mnie goni ..............

 

Z wyrazami szacunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się czy może nie dodać mojego nazwiska do obecnej nazwy firmy (PW ZALTO-bis) ?

 

Podaj nową pełną nazwę to policzę.

 

A z data , cóż gdyby nie czas który mnie goni ..............

 

Data się sumuje do ósemki więc nie jest aż tak tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...