Jump to content

Czy to klątwa?

Guest Carmelka
 Share

Recommended Posts

Guest Carmelka

witam Was serdecznie,

postanowiłam napisać o moim przypadku, bo sama teraz jak o nim myslę, to wydarzenia jakie zadziały się w moim życiu, mam wrażenie są następstwem spotkania z cyganką.

Otóż, kilkanaście miesiecy temu, spotkałam cygankę, która powiedziała żebym pokazała pieniazek a ona mi powrozy z reki, potem nie wiem jak to się stało, ale wyciągnęłam portfel zeby wyjac jeszcze jakies drobniaki, a ona bach i wyjeła mi papierkowe banknoty, po czym zrobila sztuczkę i powiedziałą ze nie ma juz tych pieniedzy, a miała mi niby powrozyc wiecej, ale ja sie nie zgodziłam by sobie te pieniadze szybko wyciagniete z mojego portfela przywłaszczyła, bo nie taka była umowa. Zaczęłam krzyczeć pomocy i przyszedł męzczyzna...cyganka nagle wyjela moje pieniadze, oddałą je i powiedziała w gniewie, ze spotka mnie coś złego.

Strasznie się zlękłam tą sytuacją, ale zapomniałam na jakis czas o niej.

Potem miałam przez kilkanascie miesiecy problem ze znalezieniem pracy, rózne problemy ze zdrowiem, az doszlo do tego że rzucił mnie chłopak po kilku latach bycia razem.

Czy to moze być powiazane z urokiem lub klątwa, jaka rzuciła na mnie cyganka?

Gdy to mowila spojrzała prosto w oczy, a ja spotkałam jej zwrok, który:_szok: był bardzo poważny.

Co mogę o tym mysleć, co z tym zrobic?

Edited by Carmelka

Jeżeli jesteś osobą wierzącą, powierz ten problem Bogu.

On już zajmie się tym tak, jak należy.

Co do samych wydarzeń, owszem mogły być one w jakimś stopniu wynikową również tego spotkania, złorzeczenia jakiego dopuściła się tamta kobieta, ale nie zrzucałabym całego ich ciężaru na cygankę.

Odetnij się od tych wspomnień mentalnie, odrzuć je tak, jak wyrzekamy się nieprawdy i skup się na pozytywnym budowaniu swojej przyszłości.

Guest Carmelka

wierzę, ze mam to za sobą i bardzo bym chciała byśmy z moim byłym facetem zaczęli razem nowy rozdział...żeby mieć jeszcze szansę, bo czuję, że nie wszystko stracone....