Skocz do zawartości

Problem z samotnością :(


amarcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiem czy zamieszczam ten temat w odpowiednim wątku , jeżeli nie proszę o przeniesienie:)

Opisze skrótowo moją sytuację :( mam 27 lat,dotąd nie byłam z nikim związana i to jest problem o którym chciałam napisać. Jestem osobą otwartą na ludzi, nie należę do osób nieśmiałych, łatwo nawiązuję kontakty...Obecnie od roku znajduję się w Anglii przyjechałam tu z wiadomych względów finansowych po stracie pracy w Pl...Chciała zacząć tutaj moje życie od początku, znaleźć nowych przyjaciół, zacząć wszystko od początku, miałam też nadzieję na znalezienie tej drugiej połówki. Nie wiem na czym polega problem, faktem jest,że jestem osoba puszystą :( nie olbrzymem ale jednak , ciężko opisywać samą siebie ,ale potworem nie jestem;(. Naprawdę nie wiem gdzie leży problem jeżeli ktoś się mną zainteresuję przeważnie nie jest to mężczyzna w moim typie a nigdy w życiu nie chciałam się zmuszać do uczucia... Jeżeli ja się kim zainteresuje to najczęściej jest to osoba już zajęta:( jeśli natomiast poznam kogoś samotnego działam jak jakiś amulet natychmiast pojawia się inna kobieta wiem,że jest to trudne do uwierzenia ale tak się dzieje.. Nie wiem co na mnie ciąży ,ale tak bardzo chciałabym już kogoś poznać lub może lepiej pogodzić się z samotnością..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostalem na jakis czas ostatio sam i wiem jak to potrafi bolec...

Odrobina wiary w siebie... :) Troche cwiczen jeszcze nikomu nie zaszkodzilo a jezeli zauważasz problem to otwarta droga do pracy nad nim. Chcac cos otrzymac trzeba dac cos od siebie. Pozdrawiam i 3mam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Droga amaracz,

 

i ja jestem a raczej byłam samotną. Nie zawsze idzie człowiekowi tak, jak biegną myśli. Nigdy nie poddawaj się, nasze życie to przecież ciągła walka z czymś. Miłość z odwzajemnieniem trafia się przynajmniej raz w życiu każdemu. Trzeba tylko dobrze zauważać, aby tej prawdziwej nie przegapić! Nie zawsze co piękne jest dobre, i o tym trzeba pamiętać. Uroda zewnętrzna to tylko kupa molekuł różnie ukształtowanych, która z wiekiem się zmienia. Patrz człowiekowi w głąb duszy, a ta sprawi że ujrzysz piękno dla samej siebie! Samemu jest trudno niekiedy, ale i odpowiedź na niektóre sprawy jest samemu trudniej znaleźć. Na stronie SPAM znajdziesz napewno dobrą radę! Uwierz mi, że rozmowa na żywo z doradcą życiowym, daje wiele dobrego. Nie raz już z tego korzystałam i pomogło mi to w dużej mierze. Dzisiaj, choć nie jestem mężatką (bo tak chcę) , to jestem szczęśliwa i to dzięki poradzie jednej z tych pań, które tam na czacie siedzą. Nie podam nazwiska, bo nie chcę robić reklamy, ale powiem że takiego podejścia do życia nie znalazłam nawet u 2 psychologów których odwiedzałam.

Na forum dobrej recepty nikt Ci nie da. To są niekiedy typowe i osobiste sprawy, do których należy podejść z osobna. Uwierz mi, niekiedy warto poświęcić 5 czy 10 złotych w swoje życie!

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Droga amaracz,

 

i ja jestem a raczej byłam ..............

To nie spam, tylko czat na żywo "Astrokamera.pl" Nie chodzi w tym wypadku o link tylko informację. Taka cenzura przypomina komunę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...