Jump to content

Kuroi Neko
 Share

Recommended Posts

Miałam dziś dziwny sen. Śniło mi się, że byłam u siebie w mieszkaniu (wszystko wyglądała dokładnie tak samo jak jest) tylko, że była u mnie w domu moja młodsza kuzynka. I coś w domu robiłyśmy i w pewnym momencie ktoś zaczął walić do drzwi, szarpać za klamkę (ale nie tak jakby chciał ją nacisnąć żeby otworzyć te drzwi tylko tak szarpał do siebie) i ja się przestraszyłam, zostawiłam kuzynkę u siebie w pokoju, weszłam na przedpokój, podeszłam do drzwi i je otworzyłam tak lekko, spojrzałam i jakiś dwóch, brudnych, obszarpanych, wyglądających troche jak bezdomni właśnie odchodzili od moich drzwi i poszli dalej w korytarz. Coś tam mówili, że idą do następnych (chyba że idą okraść następnych czy coś takiego) i poszli w kierunku drzwi sąsiadki. Zamknęłam te drzwi, chyba na zamki, a może nie, nie pamiętam. Wróciłam do pokoju.

I w tym momencie ten sen się trochę urwał i przeszedł do takiego momentu, że byłam gdzieś z moimi dwoma kuzynkami, w miejscu którego nigdy w życiu nie widziałam. Byłyśmy razem z moimi rodzicami na takim wielki moście. Nie, ze on był jakiś szeroki czy cos, tylko wysoki, strasznie zawiły, z windami, schodami, nawet te niższe poziomy (on miał kilka pięter) były przeszklone. Ten most był super ! I biegałyśmy po nim, tak bardzo nam się podobał i chciałyśmy zjechać na dół windą, ale moja mama nam nie pozwoliła, bo musiałyśmy już iść. A i wgl jbc to ten most nie był gdzieś nad rzeką czy coś. Nie zupełnie nie. W okolicach jakiegoś zadup.a, jakieś ulice i wgl...

A potem znowu byłam z tą moją kuzynką w moim pokoju i znowu ktoś wali w te drzwi, szarpie i wgl strasznie głośno się dobijali (rzadkością w moich snach jest to ze coś 'słychać') i ja znowu byłam przestraszona, zostawiłam tą kuzynkę w pokoju, podeszłam do drzwi i kiedy ja chciałam je zamknąć na górny zamek oni szarpali za klamkę i jakoś ja nie wiem czemu lekko uchyliłam drzwi, a oni w tym momencie szarpnęli za tą klamkę i otworzyli je na całą szerokość. I stali tam, patrzyli się na mnie, mieli brzydkie, zniszczone twarze. No jak bezdomni wyglądali no ! I mieli jakieś siatki ze sb. I to była taka szybka akcja, oni sie patrzą na mnie z otwartymi ustami, ja na nich z przerażeniem i wtedy chyba sie aż obudziłam D:

To było okropne. Jak dzisiaj sąsiadka pukała do drzwi i sie też tak troche dobijała, a ja akurat byłam w łazience to też zaraz pomyślałam sb, że to włamanie i przypomniał mi się ten sen.... O co może chodzić?