Jump to content

Kuroi Neko
 Share

Recommended Posts

Miałam dziś dziwny sen. Śniło mi się, że byłam u siebie w mieszkaniu (wszystko wyglądała dokładnie tak samo jak jest) tylko, że była u mnie w domu moja młodsza kuzynka. I coś w domu robiłyśmy i w pewnym momencie ktoś zaczął walić do drzwi, szarpać za klamkę (ale nie tak jakby chciał ją nacisnąć żeby otworzyć te drzwi tylko tak szarpał do siebie) i ja się przestraszyłam, zostawiłam kuzynkę u siebie w pokoju, weszłam na przedpokój, podeszłam do drzwi i je otworzyłam tak lekko, spojrzałam i jakiś dwóch, brudnych, obszarpanych, wyglądających troche jak bezdomni właśnie odchodzili od moich drzwi i poszli dalej w korytarz. Coś tam mówili, że idą do następnych (chyba że idą okraść następnych czy coś takiego) i poszli w kierunku drzwi sąsiadki. Zamknęłam te drzwi, chyba na zamki, a może nie, nie pamiętam. Wróciłam do pokoju.

 

I w tym momencie ten sen się trochę urwał i przeszedł do takiego momentu, że byłam gdzieś z moimi dwoma kuzynkami, w miejscu którego nigdy w życiu nie widziałam. Byłyśmy razem z moimi rodzicami na takim wielki moście. Nie, ze on był jakiś szeroki czy cos, tylko wysoki, strasznie zawiły, z windami, schodami, nawet te niższe poziomy (on miał kilka pięter) były przeszklone. Ten most był super ! I biegałyśmy po nim, tak bardzo nam się podobał i chciałyśmy zjechać na dół windą, ale moja mama nam nie pozwoliła, bo musiałyśmy już iść. A i wgl jbc to ten most nie był gdzieś nad rzeką czy coś. Nie zupełnie nie. W okolicach jakiegoś zadup.a, jakieś ulice i wgl...

 

A potem znowu byłam z tą moją kuzynką w moim pokoju i znowu ktoś wali w te drzwi, szarpie i wgl strasznie głośno się dobijali (rzadkością w moich snach jest to ze coś 'słychać') i ja znowu byłam przestraszona, zostawiłam tą kuzynkę w pokoju, podeszłam do drzwi i kiedy ja chciałam je zamknąć na górny zamek oni szarpali za klamkę i jakoś ja nie wiem czemu lekko uchyliłam drzwi, a oni w tym momencie szarpnęli za tą klamkę i otworzyli je na całą szerokość. I stali tam, patrzyli się na mnie, mieli brzydkie, zniszczone twarze. No jak bezdomni wyglądali no ! I mieli jakieś siatki ze sb. I to była taka szybka akcja, oni sie patrzą na mnie z otwartymi ustami, ja na nich z przerażeniem i wtedy chyba sie aż obudziłam D:

 

To było okropne. Jak dzisiaj sąsiadka pukała do drzwi i sie też tak troche dobijała, a ja akurat byłam w łazience to też zaraz pomyślałam sb, że to włamanie i przypomniał mi się ten sen.... O co może chodzić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...