Skocz do zawartości

Kosmiczne oko


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

S -sygnifikator - Pustelnik - ta standard, mądrość wewnętrzna i dążenie do pustelnictwa podświadomie... nom

 

Ta spora liczebność AW faktycznie mnie prześladuje... :)

1.w jaki sposób działania osoby pytającej wpływają na jej karmę? - Kapłan

- zbieram dobrą karmę, daje z siebie innym, nauczam, doradzam i czasem prowadzę tych, którzy proszą o pomoc

 

2.czy postępowanie osoby pytającej wypływa z jej zobowiązań karmicznych? Gwiazda

- chyba tak, mam dobrą karmę i los mi podsuwa dobre rozwiązania w życiu m.in. poprzez ludzi?

 

3.czy osoba pytająca może osiągnąć harmonię z planem wyższym? Król buław

- chyba tak, ale najpierw muszę wykonać swoje, czynnie wziąść w ręce swoje życie i świadomie nim pokierować

 

4.w stosunku do których osób należy zmienić swoje postępowanie w aspekcie karmicznym? Koło Fortuny

- ojeja tu nie wiem, powinnam zmienić swoje podejście do narzuconych z góry zadań i z pokorą to przyjąć? Albo nauczyć się brać to co do mnie przychodzi (gwiazda pkt 2), mając świadomość, że to dar od góry, a nie coś negatywnego..

 

5.które zobowiązania karmiczne zbliżają sie do końca? 9 monet

- zgłębianie tajników wiedzy, a może kończy się życie jako niezależna indywidualistka bo czas na połączenie

 

6.w jakiej sferze powstają nowe zobowiązania karmiczne? 7 kielichów

- w sferze uczuć chyba powstały nowe, nie wiem tylko czy to dobra karma, choć myślę, że skoro 7 kieli to raczej dobra :)

 

7.co jest najważniejszym zadaniem karmicznym na danym etapie życia? 6 monet

- dzielić sie swoimi dobrami z innymi, być pomocną w potrzebie, ale i asertywną, umieć prosić gdy trzeba, asertywność się kłania, ale i uprzejmość dobroć w tym wszystkim :)

 

8.od jakich spraw osoba pytająca nie potrafi się odciąć? 8 kielichów

- nie potrafię sie odciąć od pewnych emocji z przeszłości, które nie dają mi spokoju, moim zadaniem jest nauczyć się panować nad własnym wnętrzem i okiełznać to co we mnie drzemie

 

9.co jest siłą ochronną osoby pytającej? Cesarz

- hm może fakt, że jestem silna i twarda wewnątrz, dzięki czemu mam możliwość opanowania swego wnętrza jeśli się uprę i będę bardzo chcieć (8 kieli), a może osoba u mego boku jest dla mnie siłą ochronną, która wspiera? Pan często pojawia mi się w cesarzu, a obok niego koło fortuny, więc może jest mi zesłany by pomóc w czymś :)

 

Za wszelkie wskazówki będę bardzo wdzięczna :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S -sygnifikator - Pustelnik - dojrzała dusza, mądra kobieta, stateczna matrona etc :lol:

 

1.w jaki sposób działania osoby pytającej wpływają na jej karmę? - Kapłan

wpływają pozytywnie, cały czas zgłębiasz wiedzę i doskonalisz się, by osiągnąć mistrzostwo :)

 

2.czy postępowanie osoby pytającej wypływa z jej zobowiązań karmicznych? Gwiazda

wydaje mi się, że tych zobowiązań jako takich nie masz, bardziej właśnie, że Ty już jesteś na tym poziomie gdzie możesz "z góry" patrzeć na innych i im pomagać w czym z kolei pomaga Ci los

 

3.czy osoba pytająca może osiągnąć harmonię z planem wyższym? Król buław

No jak się jej tylko zachce to może, tylko niech będzie pewna w swoich dążeniach do tego ;>

 

4.w stosunku do których osób należy zmienić swoje postępowanie w aspekcie karmicznym? Koło Fortuny

w stosunku do tych, które są relacją karmiczną................ ojojoj, czyżby to był ten nieszczęsny Pan?

 

5.które zobowiązania karmiczne zbliżają sie do końca? 9 monet

samodoskonalenie i samoakceptację masz na wysokim poziomie, zresztą często wychodzisz jako Cesarzowa, więc to ten aspekt bym tu widziała, samoświadomość

 

6.w jakiej sferze powstają nowe zobowiązania karmiczne? 7 kielichów

w sferze Twoich marzeń i priorytetów, planów, coś się zmienia, może chodzić też o jakieś artystyczne hm coś... żeby wyrazić to co czujesz?

 

7.co jest najważniejszym zadaniem karmicznym na danym etapie życia? 6 monet

porozumienie z drugą osobą :P nie możesz być takim pustelnikiem, musisz nauczyć się współżycia z kimś innym i magii kompromisu...

 

8.od jakich spraw osoba pytająca nie potrafi się odciąć? 8 kielichów

od wpływów przeszłości i od swojej "ciemnej strony"... VIII kielichów mocna karta, oznaczać też może zaległości karmiczne, coś cały czas powraca do Ciebie...

 

9.co jest siłą ochronną osoby pytającej? Cesarz

Siła Twojego charakteru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.w stosunku do których osób należy zmienić swoje postępowanie w aspekcie karmicznym? Koło Fortuny

w stosunku do tych, które są relacją karmiczną................ ojojoj, czyżby to był ten nieszczęsny Pan?

 

myślę, że tak, chodzi o Pana właśnie... mam nauczyć się żyć, porozumieć z Panem w relacji...akceptując wadliwość... nieco trudne, ale może wreszcie dam radę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No życzę Ci tego :slonko:

 

Przy okazji możęsz zerknąć na RTG do mnie i trzymać kciuki za jutro wieczór, bo umrę! :lol:

 

Już zerkam, a kciukasy będę trzymać mocno!!! :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.w jaki sposób działania osoby pytającej wpływają na jej karmę? - Kapłan

- osoba doswiadczajaca sie przez nie uczy, po to zeby uczyc innych; zdobywasz strukture doswiadczenia, po to zeby wprowadzic innych w ten model

 

2.czy postępowanie osoby pytającej wypływa z jej zobowiązań karmicznych? Gwiazda

- tak. Masz czysta lub czysczaca sie karme i przewodnictwo, ktore Cie prowadzi.

 

3.czy osoba pytająca może osiągnąć harmonię z planem wyższym? Król buław

- tak. Na swoich zasadach i przez wlasne doswiadczenie. Najpierw musisz zbudowac ten plan u siebie, tu charyzma sie zaznaczyla, czyli albo musisz ja w sobie odkryc albo juz ja masz :)

 

4.w stosunku do których osób należy zmienić swoje postępowanie w aspekcie karmicznym? Koło Fortuny

- do tych karmicznych. Zestroic sie z synchronicznosciami :)

 

5.które zobowiązania karmiczne zbliżają sie do końca? 9 monet

- tak, jak piszesz. Tutaj konczy sie bycie z sama soba; juz jestes domknieta, teraz otwierasz sie na bycie z druga osoba/ innymi. po 9 pentakli jest 10 :)

 

6.w jakiej sferze powstają nowe zobowiązania karmiczne? 7 kielichów

- w sferze uczuć oraz marzen/ misji do zrealizowania. Dobra, ale chybotliwa. Tutaj chodzi o to, zeby zaczac to realizowac, nie popadac w nadmierne oderwanie od rzeczywistosci.

 

7.co jest najważniejszym zadaniem karmicznym na danym etapie życia? 6 monet

- rownowaga, partnerstwo, wymiana. 6 monet wzmacnia Aryckaplana: uczyc sie i nauczac.

 

8.od jakich spraw osoba pytająca nie potrafi się odciąć? 8 kielichów

- od tego, co minelo w sferze uczuc lub przywiazan emocjonalnych. Tutaj moze chodzic o rodzine, o poprzednie zwiazki lub przywiazanie do miejsca zamieszkania z przeszlosci.

 

9.co jest siłą ochronną osoby pytającej? Cesarz

- taran;))) sila podporzadkowywania sobie innych, charyzma (krol bulaw wzmacnia). Cesarz to sila/ energia ziemi; ziemskie prawa, autorytet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

S -sygnifikator

Pustelnik

Daff, to jest Twoja karta :P zawsze jak ją wyciągam, to kojarzy mi się z Tobą ;)

mądra i stara dusza, która ma ugruntowaną i pewną wiedzę

 

1.w jaki sposób działania osoby pytającej wpływają na jej karmę?

Kapłan

działasz rozsądnie, kierujesz się w życiu wartościami takimi jak tradycja, wewnętrzne ciepło, oddanie, nie potrafisz obojętnie przejść obok potrzebującego, dla każdego zawsze znajdziesz czas i dobre słowo; Kapłan to też nauczyciel, mentor, doradca, więc tu jak najbardziej także się spełniasz

 

2.czy postępowanie osoby pytającej wypływa z jej zobowiązań karmicznych?

Gwiazda

częściowo i tak i nie - trochę średnio rozumiem tę kartę tutaj; w połączeniu z Kapłanem Gwiazda mogłaby potwierdzać, ze idziesz dobrą drogą,a cokolwiek robisz wypływa z Twojego dobrego wnętrza, z głębi serca i duszy

 

3.czy osoba pytająca może osiągnąć harmonię z planem wyższym?

Król buław

zdecydowanie tak, ale jako Król buław będziesz robiła po swojemu ;)

 

4.w stosunku do których osób należy zmienić swoje postępowanie w aspekcie karmicznym?

Koło Fortuny

ło kurka siwa! chyba do wszystkich... albo do tych, z którymi wiąże Cię karma, co oczywiście możesz sprawdzić ;P

 

5.które zobowiązania karmiczne zbliżają sie do końca?

9 monet

singlowanie ;) nauczyłaś się siebie, wiesz jak to jest być sama ze sobą, teraz pora na dopełnienie, na 10 denarka :)

 

6.w jakiej sferze powstają nowe zobowiązania karmiczne?

7 kielichów

w sferze uczuć i marzeń, i tu się zgodzę z tym, co napisała Sol, że te marzenia trzeba realizować

 

7.co jest najważniejszym zadaniem karmicznym na danym etapie życia?

6 monet

wejść w w harmonijną relację - właśnie gdzieś doczytałam, że 6 monet to małżeństwo :)

 

8.od jakich spraw osoba pytająca nie potrafi się odciąć?

8 kielichów

no może być tak jak piszesz, że od jakiś spraw z przeszłości, ale teraz jest najlepsza pora na to, żeby się od tego odciąć, wyciągnęłaś już lekcję stamtąd i nie ma co wracać do tego

 

9.co jest siłą ochronną osoby pytającej?

Cesarz

Twoją siłą jesteś Ty sama, pewna siebie, stabilna, uporządkowana i ułożona, konkretna w działaniu i rozsądna w myśleniu, nigdy się na sobie nie zawiodłaś i nie zawiedziesz, bo jesteś twarda i silna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...