Skocz do zawartości

Sen o palcach


aqata

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy podobny wątek już był, ale z tego co przeglądałam to nie znalazłam. Miałam dziś dziwny sen, nie pamiętam początku, ani końca, ale zapadł mi w pamięci jeden obraz... Śniło mi się, że mam 15 palcó, chyba mi wyrosły i strasznie się przestraszyłam - 3 na lewej (obok najmniejszego, obok wskazującego i obok kciuka) oraz 2 na prawej (obok wskazujązego i obok najmniejszego). dłonie były dziwne, jakby nie moje, bowiem posiadam dość szczupłe dłonie ze zgrabnymi, dłygimi palcami, a te ktore widziałam były mocne, lekko pomarszczone i miały długie, pomalowane na czerwono paznokcie. pamiętam że czułam się dziwnie gdy nimi poruszałam i płakałam pokazując je mojemu chłopakowi, myślałam nad operacją, ale mi ich nie usunięto tylko zabandażowano i powiedziano, że teraz nie będą widoczne. Co to mogło oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nasze dłonie to symbol "narzedzi" pracy. Dłonie w twoim śnie miały za dużo palców co może symbolizować że masz za dużo rzeczy do zrobienia. Patrząc na to jak urosły ci te dodatkowe palce może to wskazywać na to że masz dużo pracy na komputerze (dużo pisania na kalwiaturze). Dodatkowo jeżeli spojrzymy na to że 3 palce urosły ci na lewej ręce świadczy to o tym że jest to praca nie twórcza jakieś przepisywanie lub bezmyślne wkelpywanie jakiś danych zaś te dwa dodatkowe palce na prawej dłoni wskazuje na to że musisz zachować dużo uwagi i koncentracji przy tej pracy.

Zabadażowanie palców wskazuje na to że tej pracy nie da się odłożyć na później bo nic to nie da.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...