Skocz do zawartości

Warsztat nr 58


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszytskich,

 

Mam parę dni poślizgu z przyziemnych powodów i sklerozy, nie wiem czy ktoś zauważył, ale już nadrabiam :usmiech:

 

1. Gdzie byłam 13-14 sierpnia?

2. Co tam robiłam?

3. Ile osób mi towarzyszyło?

4. Jak wyglądała bądź wyglądały?

 

Powodzenia kochani :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie byłam 13-14 sierpnia?

 

Iwaz, Raido (o), Mannaz (o) - o kurcze... Kojarzy mi się to z seansem spirytystycznym, cmentarzem lub jakimś innym miejscem gdzie raczej ludzi się nie spotyka

 

2. Co tam robiłam?

 

Wyrd, Berkano, Hagal - albo pełniłaś rolę medium lub duchowej ochrony, albo odprawiałaś jakiś rytuał, ewentualnie modliłaś się

 

3. Ile osób mi towarzyszyło?

 

Ingwaz, Kenaz (o), Jeran - prócz ciebie jeszcze dwie. Razem było was trzy, tak sądzę ;)

 

4. Jak wyglądała bądź wyglądały?

 

I osoba: Uruz, Wyrd, Iwaz - osoba o wysportowanym ciele

II osoba: Gebo, Isa, Algiz - osoba o takim życzliwym wyglądzie i niezwykłym blasku w oczach, wręcz mistycznym

 

 

ale głupoty mi powychodziły hahaha

Czekam na weryfikację i zapraszam innych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie byłam 13-14 sierpnia? NAUDIZ (o) KENAZ RAIDHO - Skojarzyło mi się hmm... Z jakimś miejscem terapeutycznym - pomocą innym ludziom.. jakimś słabszym, potrzebującym

 

2. Co tam robiłam? EHWAZ ANSUZ ISA - Dużo czasu spędziłaś w ruchu, przy grupie jakichś ludzi.. Może na łonie natury..

 

3. Ile osób mi towarzyszyło? INGWAZ NAUDIZ (o) - Z jakimiś przyjaciółmi... Z kimś, z kim się już długo znasz... Chyba kobieta i mężczyzna..

 

4. 4. Jak wyglądała bądź wyglądały? ANSUZ FEHU (o) JERA (o) Hmm.. jedna z tych osób chyba starsza? Nie wiem czemu ale mam skojarzenia z ubraniami takimi z farmy :_ROTFL:

 

Przepraszam ale jeśli chodzi o Runy to się po prostu nie znam na nich :D Chociaż próbuję coś ale jednak.. Wątpię że coś trafiłam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie byłam 13-14 sierpnia? Isa o, Sowilo o, Jera, Ehwaz, Coś w rodzaju wyjścia z cienia, wczesniej bardzo mocno na to pracowałaś w ciszy a teraz sie to opłaciło obstawiam jakaś delegacja, lub bankiet w pracy.

2.Co tam robiłaś: Fehu o, Gebo o, Pertro, , Naudiz o , Mannaz o , Uruz, Zostałaś przymuszona to po pierwsze, wyciągałaś pieniadze moze to głupio zabrzmi ale mogła to być jakaś akcja wolontariatu np albo promocyjna twojej firmy aby zachecic ludzi do skorzystania z waszej oferty musialas namawiac, pozyskiwac, bylas ekspresywna i przyjacielska ale troche sztuczna - na zyczenie.

3. Ile osób ci toważyszylo: Mannaz o, Uruz, Raido o, w planach było na początku, że pójdzie więcej osób ale to się zmieniło, poszedł starszy mężczyzna chyba szef lub menager twój.

4.Jak wyglądał:Sowelo, Pertro, Durisaz o, Algiz, Fehu, Hmm Pogodny, przyjazny, wyzszy od Ciebie, skąpy tzn lubi gadać o pieniądzach o biznesie, w sumie dlatego tam poszłaś, z brzuszkiem ale nie grubu pod 40, 37 moze 38 lat czarny, wlosy krotkie lysawy, moze miec problemy z sercem.

 

przepraszam za bledy ort i gram.

Edytowane przez brydziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra co my tu mamy...

 

1. Gdzie byłam 13-14 sierpnia?

 

pertho ansuz i wunjo wiec coś napewno połączone z ludźmi których znasz i coś w stylu w spólnej medytacji? może coś w stylu spotkania z motywem przewodnim ezoteryka

2. Co tam robiłam?

iisaz fehu sowilo dowiedziałaś sie wielu pożytecznych rzeczy hm to fehu to może uspokojenie sie..hm jakieś osiągnięcie spokoju i bardzo dobrze sie bawiłaś

3. Ile osób mi towarzyszyło?

 

chyba 2

4. Jak wyglądała bądź wyglądały?

pierwsza ingwaz dagaz eihwaz kobieta była w ciązy ubrana chyba elegancko ale dość wyzywająco chyba z charakteru podobna do ciebie bądź macie podobną wiedzę

 

druga eihwaz mannaz i berkano mężczyzna starszy niż ty chyba żonaty może to było nawet małżeństwo..

 

No to czekam na najszybsze wyniki;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffi kiedy odpowiedzi? Nie napisałaś nigdzie?

 

faktycznie... nie napisałam,ale ciężko było przewidzieć kiedy większa grupa weźmie udział:) Wyniki mogę podać jutrobo czekam jeszcze na wypowiedź Arshiego, który zapowiedział się na niedziele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jera-o.manazm-o.sowilo - hmm byłaś tam gdzie dwano ostatni raz byłaś , kurs przygotowujący dla młodych matek ?

 

wunjo-ingwaz-o kenaz - pocieszałaś dodawałaś nadziejii koleżance, która jest w ciąży ?

 

o.laguz-o.raido-gebo - mało osób było z Tobą bym powiedział 1 góra 2

 

uruz-gebo-pertho - to była kobieta pulchna (silna), miała dziecko ze sobą (albo była w ciąży) , z wyglądu atrkacyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie... nie napisałam,ale ciężko było przewidzieć kiedy większa grupa weźmie udział:) Wyniki mogę podać jutrobo czekam jeszcze na wypowiedź Arshiego, który zapowiedział się na niedziele :)

 

Dziękuje żeś poczekała za mną Daffne :) Możesz rozstrzygnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje odpowiedzi na pytania:

 

1. Gdzie byłam 13-14 sierpnia?

- byłam w górach w Białce Tatrzańskiej by wykorzystać resztę urlopu jaki mi został wówczas

2. Co tam robiłam?

- byłam tam rekreacyjnie: basen, pochodzić po górach i spędzić czas na mieście. Był to również wyjazd w celu polepszenia, odrodzenia mojej relacji

3. Ile osób mi towarzyszyło?

- w sumie było 2 osoby: ja i partner

4. Jak wyglądała bądź wyglądały?

- ja: szatynka o zielonych oczach (ponoć "przeszywających"), szczupła,około 170 wzrostu.

- On: ciemny szatyn o zielono-piwnych oczach, szczupły, nieco wysportowany,około 180 wzrostu.

 

Wasze odpowiedzi (na czerwono prawidłowe):

 

WELES

 

1. Gdzie byłam 13-14 sierpnia? Iwaz, Raido (o), Mannaz (o)

- o kurcze... Kojarzy mi się to z seansem spirytystycznym, cmentarzem lub jakimś innym miejscem gdzie raczej ludzi się nie spotyka

 

2. Co tam robiłam? Wyrd, Berkano, Hagal

- albo pełniłaś rolę medium lub duchowej ochrony, albo odprawiałaś jakiś rytuał, ewentualnie modliłaś się/ można to tak nazwać:)

 

3. Ile osób mi towarzyszyło? Ingwaz, Kenaz (o), Jeran

- prócz ciebie jeszcze dwie. Razem było was trzy, tak sądzę ;)

 

4. Jak wyglądała bądź wyglądały?

I osoba: Uruz, Wyrd, Iwaz - osoba o wysportowanym ciele

II osoba: Gebo, Isa, Algiz - osoba o takim życzliwym wyglądzie i niezwykłym blasku w oczach, wręcz mistycznym/ podobno coś w tych oczach mam :lol:

 

ale głupoty mi powychodziły hahaha

Czekam na weryfikację i zapraszam innych ;)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VERONICZKA

1. Gdzie byłam 13-14 sierpnia? NAUDIZ (o) KENAZ RAIDHO

- Skojarzyło mi się hmm... Z jakimś miejscem terapeutycznym - pomocą innym ludziom.. jakimś słabszym, potrzebującym

2. Co tam robiłam? EHWAZ ANSUZ ISA

- Dużo czasu spędziłaś w ruchu, przy grupie jakichś ludzi.. Może na łonie natury..

 

3. Ile osób mi towarzyszyło? INGWAZ NAUDIZ (o)

- Z jakimiś przyjaciółmi... Z kimś, z kim się już długo znasz... Chyba kobieta i mężczyzna..

 

4. Jak wyglądała bądź wyglądały? ANSUZ FEHU (o) JERA (o)

Hmm.. jedna z tych osób chyba starsza? Nie wiem czemu ale mam skojarzenia z ubraniami takimi z farmy/ hehe farmy to tam są, no ale... my normalnie :zeby:

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

BRYDZIU

1. Gdzie byłam 13-14 sierpnia? Isa o, Sowilo o, Jera, Ehwaz,

Coś w rodzaju wyjścia z cienia, wczesniej bardzo mocno na to pracowałaś w ciszy a teraz sie to opłaciło obstawiam jakaś delegacja, lub bankiet w pracy.

 

2.Co tam robiłaś: Fehu o, Gebo o, Pertro, , Naudiz o , Mannaz o , Uruz,

Zostałaś przymuszona to po pierwsze, wyciągałaś pieniadze moze to głupio zabrzmi ale mogła to być jakaś akcja wolontariatu np albo promocyjna twojej firmy aby zachecic ludzi do skorzystania z waszej oferty musialas namawiac, pozyskiwac, bylas ekspresywna i przyjacielska ale troche sztuczna - na zyczenie./ może nie tyle przymuszona co zobowiązana by wesprzeć kogoś i jednocześnie przełamać siebie

3. Ile osób ci toważyszylo: Mannaz o, Uruz, Raido o,

w planach było na początku, że pójdzie więcej osób ale to się zmieniło, poszedł starszy mężczyzna chyba szef lub menager twój./ od początku była mowa o 2 osób, ale plany się zmieniały w kwestii: jechać, nie jechać.

4.Jak wyglądał:Sowelo, Pertro, Durisaz o, Algiz, Fehu,

Hmm Pogodny, przyjazny, wyzszy od Ciebie, skąpy tzn lubi gadać o pieniądzach o biznesie, w sumie dlatego tam poszłaś, z brzuszkiem ale nie gruby pod 40, 37 moze 38 lat czarny, wlosy krotkie lysawy, moze miec problemy z sercem.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

DZIARKA

1. Gdzie byłam 13-14 sierpnia? pertho ansuz i wunjo

wiec coś na pewno połączone z ludźmi których znasz i coś w stylu w spólnej medytacji? może coś w stylu spotkania z motywem przewodnim ezoteryka / to była chęć odrodzenia relacji, zakończenia tego co była złe by wspólnie na nowo zacząć to lepsze :)

 

2. Co tam robiłam? iisaz fehu sowilo

dowiedziałaś sie wielu pożytecznych rzeczy hm to fehu to może uspokojenie sie..hm jakieś osiągnięcie spokoju i bardzo dobrze sie bawiłaś

3. Ile osób mi towarzyszyło?

chyba 2

4. Jak wyglądała bądź wyglądały?

pierwsza ingwaz dagaz eihwaz

kobieta była w ciązy ubrana chyba elegancko ale dość wyzywająco chyba z charakteru podobna do ciebie bądź macie podobną wiedzę / w ciąży nie jestem, ale czuła się kobieco i atrakcyjnie bo Pan to zadbał, ubrana byłam w jeansy i bluzkę bez dekoltu.

druga eihwaz mannaz i berkano

mężczyzna starszy niż ty chyba żonaty może to było nawet małżeństwo/ mężczyzna po przejściach, po rozwodzie od dość dawna,chcący ułożyć sobie życie na nowo

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ARSHI

jera-o.manazm-o.sowilo - hmm byłaś tam gdzie dawno ostatni raz byłaś , kurs przygotowujący dla młodych matek ?

 

wunjo-ingwaz-o kenaz - pocieszałaś, dodawałaś nadzieje koleżance, która jest w ciąży ?

 

o.laguz-o.raido-gebo - mało osób było z Tobą bym powiedział 1 góra 2

 

uruz-gebo-pertho - to była kobieta pulchna (silna), miała dziecko ze sobą (albo była w ciąży) , z wyglądu atrakcyjna/ mężczyzna o dość kobiecym, wrażliwym charakterze, silny,atrakcyjny, a to dziecko to chyba ja :lol:

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Veroniczka,Brydziu, Dziarka poszło Wam najlepiej - gratulacje :okok:

 

Na poprowadzenie następnego warsztatu wybieram Dziarkę, gdyż najtrafniej opisała moje ćwiczenie :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...