Skocz do zawartości

To ja też oko


Czarownica

Rekomendowane odpowiedzi

S -sygnifikator - VI mieczy - dusza w fazie przejściowej, od tego c robię zależy, czy przejdę na wyższy level :slonko:

 

1.w jaki sposób działania osoby pytającej wpływają na jej karmę? - Rycerz denarów

pozytywny, powoli ale do przodu, wciąż zdobywam wiedzę i rozwijam się

 

2.czy postępowanie osoby pytającej wypływa z jej zobowiązań karmicznych? VIII mieczy

Taaaak, nie zrobiłam czegoś poprzednio, narobiłam sobie zaległości

 

3.czy osoba pytająca może osiągnąć harmonię z planem wyższym? Królowa Mieczy

No nie wiem... Jeśli zacisnę zęby i zdobędę się na poświęcenia

 

4.w stosunku do których osób należy zmienić swoje postępowanie w aspekcie karmicznym? Król Buław

w stosunku do mężczyzn...

 

5.które zobowiązania karmiczne zbliżają sie do końca? VI denarów

umiem dzielić się z innymi swoim szczęściem i nieść pomoc, a także pójść na kompromis o ile jest zrozumiały, ogólnie współgranie z innymi ludźmi na dobrym poziomie

 

6.w jakiej sferze powstają nowe zobowiązania karmiczne? Siła

No tak, muszę się wciąż nauczyć samokontroli i panowania nad sobą, swoją seksualnością i temperamentem, ugłaskać się wewnętrznie... Jedyny AW w rozkładzie, czyli sprawa w toku i nie byle jaka

 

7.co jest najważniejszym zadaniem karmicznym na danym etapie życia? VII kielichów

spełniać swoje marzenia oraz rozwijać się artystycznie

 

8.od jakich spraw osoba pytająca nie potrafi się odciąć? IX buław

nie wiem czy nie potrafię, raczej bardziej wychodzi, że lubię się pozastanawiać nad wszystkim... Albo jeżeli już to może od braku pewności siebie?

 

9.co jest siłą ochronną osoby pytającej? Królowa Buław

JA ("jestem tą siłą, która dobra pragnąc... ") :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S -sygnifikator - VI mieczy

powiedziałabym, że już jesteś w podróży na next level, w fazie przejściowej :)

 

 

1.w jaki sposób działania osoby pytającej wpływają na jej karmę?

Rycerz denarów

dobrze działają, podejmujesz właściwe decyzje i wszystko zmierza w dobrą stronę

 

2.czy postępowanie osoby pytającej wypływa z jej zobowiązań karmicznych?

VIII mieczy

tak, możliwe, że w poprzednim wcieleniu niejako się zatrzymałaś, a teraz ruszyłaś, wzięłaś swój rozwój w swoje ręce

 

3.czy osoba pytająca może osiągnąć harmonię z planem wyższym?

Królowa Mieczy

pewnie, że możesz, ale musisz być w tym konsekwentna ;)

 

4.w stosunku do których osób należy zmienić swoje postępowanie w aspekcie karmicznym?

Król Buław

no zdecydowanie do facetów, ale też do osób, które dużo mówią/obiecują, a nic nie robią

 

5.które zobowiązania karmiczne zbliżają sie do końca?

VI denarów

do końca zbliżają się te zobowiązania, które trzeba było odpracować w jakiś sposób

 

6.w jakiej sferze powstają nowe zobowiązania karmiczne?

Siła

w sferze emocjonalnej, a co się z tym wiąże także w sferze uczuć może...

 

7.co jest najważniejszym zadaniem karmicznym na danym etapie życia?

VII kielichów

zgadzam się - spełnianie marzeń, pójście inną drogą, rozwój duchowy i artystyczny :)

 

8.od jakich spraw osoba pytająca nie potrafi się odciąć?

IX buław

chyba nie potrafisz odciąć się od bezruchu i braku działań, chciałabyś mieć większy wpływ na decyzje i działanie pewnych osób, a nie do końca to wychodzi

 

9.co jest siłą ochronną osoby pytającej?

Królowa Buław

Ty sama jesteś dla siebie siłą ochronną, wiesz na ile Cię stać, jesteś dynamiczna w działaniu, ruch i dzianie się sprawia, że czujesz się jakbyś była w swoim żywiole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...