Skocz do zawartości

Jak postąpi?


Mirunia

Rekomendowane odpowiedzi

jak postąpi Pan wobec Pani w zaistniałej sytuacji?

Góra+Klucz+Słońce/Dziecko

Pies+Pan/Kosa

jako, że przyjaciel podejmie działania wobec zaistniałych problemów i doprowadzi do szczęśliwego rozwiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a skad tam sie wzial pies i Pan no i kosa? to sa karty dociagniete czy w jakis sposob dodane do siebie? Patrzac na pierwsze trzy, problem ten pan rozwiaze definitywnie, wiele pozytywnej energii w to wkladajac, w ale za jakis czas dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli parą ale się rozstali.

 

Tak myślałam patrząc na tą Górę...

 

21 Góra + 33 Klucz + 31 Słońce = 13 Dziecko

18 Pies + 28 Pan

10 Kosa

 

Nie wiem kto kogo szurnął, ale pan w tej chwili zablokowany jest, nie za bardzo może się uporać z tym co się dzieje, stanął w martwym punkcie i być może czeka na ruch pani... tak czy inaczej ma pod górkę, ale będzie szukał wyjścia z tej sytuacji, rozwiązania tego co się wydarzyło, podejmie działania względem pani, ale nie nastąpi to szybko... może być nowe rozdanie między nimi, ale moim zdaniem bardziej na przyjacielskiej niż związkowej stopie...

 

Pozdrawiam,

 

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny rozkład na tę relację

 

1-------------2

 

----3------4---

 

-------5-------

 

-------6-------

 

1. Jaką wg niego jestem osobą – 32 księżyc, nieco melancholijną, depresyjną, nadwrażliwą, emocjonalną? Ale patrząc na kartę nr 2 – to może też uznanie, docenia mnie?

 

2. Jakie są jego uczucia do mnie 24 Serce, tego nie tłumaczę bo bardzo wymowna

 

3. Co mu przeszkadza w obecnej sytuacji (czego się boi) 26 książka, albo ma jakieś sprawy (tajemnice), o których ja się dowiedzieć nie mogę, albo moje „zawiadomienie” tak go wytraciło z równowagi, ze nie wie co poczynić. Ale karta nr 3 sugeruje, że „tajemnica” lub plan wyjdzie na jaw, cos się ruszy.

 

4. Tego pragnie (takiej roli chce dla mnie w swoim życiu) 33 Klucz, nie wiem, jest to karta sukcesu. Może chce bym się realizowała…..? Ustąpi? Albo odstąpi dla dobra mojego.

 

5. Do tego będzie dążył – 9 Bukiet, no i znowu zacznie szmerać, uwodzić, zapraszać…hm…to tez karta zaręczyn

 

6. Taki będzie efekt (przyszłość) 28 Pan, no i chyba znów mnie sobie podporządkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani postawiła ultimatum: "albo ślub albo wynocha" - "postawiła w przeciągu" i pana wywiało :)

 

A to nie przypadkiem ten sam z poprzedniego rozkładu gdzie nam też wychodziła Kosa i rozstanie???

 

No w każdym razie ja tu decyzji o ślubie od pana nie widzę... Kosa mi odcięcie pokazuje zawsze... będzie próbował załagodzić, znaleźć sposób na nią i klucz do sukcesu żeby zacząć od początku, ale kiepsko to widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie przypadkiem ten sam z poprzedniego rozkładu gdzie nam też wychodziła Kosa i rozstanie???

 

No w każdym razie ja tu decyzji o ślubie od pana nie widzę... Kosa mi odcięcie pokazuje zawsze... będzie próbował załagodzić, znaleźć sposób na nią i klucz do sukcesu żeby zacząć od początku, ale kiepsko to widzę...

 

No ten sam. I efekt, podporzadkuje mnie znów sobie.. Wrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...