Jump to content

Proszę o interpretację; dom, włosy, ząb.

fretka88
 Share

Recommended Posts

Od 3 dni mam bardzo wyrazie sny.

Na początku śnił mi się stary, opuszczony dom kolegi, który stał na zarośniętej działce i wyglądał jakby miał się rozwalić. Jego wnętrze mnie zachwycało, każde następne pomieszczenie podobało mi się jeszcze bardziej. Dom był urządzony w starym stylu, był to bardzo ciepły dom. Był opuszczony ale wyposażony w komplet mebli, pamiętam nawet naczynia w kuchni.

Dzień później śniło mi się, że mama obcięła mi włosy na bardzo krótko. Były miłe w dotyku ale nie podobały mi się, bo sterczały każdy w inną stronę. Wydawało mi się, że jestem brzydka. (W rzeczywistości mam blond włosy za łopatki)

Dzisiaj śniło mi się, że gdzieś się szykowałam i bardzo się śpieszyłam. Nagle poczułam, że ząb mi się rusza. Pobiegłam do łazienki i po prostu wyjęłam ten ząb z dziąsła. Był w całości z korzeniami, czyściutki, bielutki, naprawdę piękny. Wyglądał jak typowy ząb z bajki. Byłam bardzo zła na mojego dentystę. Nagle on pojawił się w drugim pokoju i rozmawiał z jakimś pacjentem. Podeszłam do lekarza, podsunęłam mu pod nos ząb i powiedziałam "zobacz jaki piękny, to przez Ciebie go straciłam". Na końcu dostałam pudełko na ten ząb i wydawało mi się, że wypadł dlatego, bo był sztuczny.

Bardzo proszę o interpretację snów.

Pozdrawiam. Marta