Skocz do zawartości

Ofiara wiedźmy


wert345

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie zastanawia czy owa wiedzma istnieje naprawde, czy moze to przeniesienie na nieznajoma osoba przyczyn doswiadczen zwiazanych z zaburzeniami snu. Masz jakies potwierdzenie, ze to na pewno oskarzona o to osoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia czy owa wiedzma istnieje naprawde, czy moze to przeniesienie na nieznajoma osoba przyczyn doswiadczen zwiazanych z zaburzeniami snu. Masz jakies potwierdzenie, ze to na pewno oskarzona o to osoba?

 

wcześniej wzywała mnie telepatycznie na czat i pokazywała się na kamerce mam nawet jej zdjęcia z kamerek które pokazywałem wielu specjalistom ( wróżkom,jasnowidzom etc) wszyscy potwierdzili że to ona robi powiedzieli nawet dużo innych rzeczy o tej osobie i to same najgorsze rzeczy po prostu to rasowa czarownica która lubi szkodzić , mści się na ludziach za swój szpetny wygląd

 

No to może zastosuj zasadę kosy i kamienia?

Sam zacznij na nią rzucać klątwy, aż do skutku...

 

nie potrafię rzucać klątw , pytanie czy jest to też dobra metoda , walka laika ze starą doświadczoną czarownicą to nikłe szanse dla mnie że coś uda mi się jej zrobić ..

 

używaj funkcji edycji postów/error

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli trafiłeś na kogoś na czacie "przez przypadek", jakaś wróżka potwierdziła Twoje obawy i w rezultacie masz czarownice. Wspominasz też, że szkodzi innym osobom, komu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli trafiłeś na kogoś na czacie "przez przypadek", jakaś wróżka potwierdziła Twoje obawy i w rezultacie masz czarownice. Wspominasz też, że szkodzi innym osobom, komu?

 

a co chcesz jej zdjęcie error404 jeśli masz chociaż minimalne zdolności rozszyfrujesz bez problemu osobę ? tylko żeby mnie nie zbanowali za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wrzucic mi owe zdjecie na PW.

 

Nie chciałbym naciskać, ale mógłbyś się troszeczkę sprężyć z tym zdjęciem :)

 

podaj mail bo nie wiem jak się tutaj wysyła zdjęcia na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz z nią kontakt? tzn. możesz do niej napisać?

 

mogę do niej powiedzieć co chcę bo często się do mnie podłącza tylko ja chce się odciąć a nie z nią rozmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

masakra.. wredna baba, koniecznie trzeba coś na to poradzić, na pewno znajdzie się tu jakas osoba która potrafi skutecznie Ci coś doradzić

 

przeszukaj internet co możesz zrobić aby stworzyć sobie "tarcze" ochronną, a jej złe uczynki się jeszcze jej zwrócą... dostanie nauczke prędzej czy później

 

Polecam uzywac funkcji edycji postow\ error

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra.. wredna baba, koniecznie trzeba coś na to poradzić, na pewno znajdzie się tu jakas osoba która potrafi skutecznie Ci coś doradzić

 

przeszukaj internet co możesz zrobić aby stworzyć sobie "tarcze" ochronną, a jej złe uczynki się jeszcze jej zwrócą... dostanie nauczke prędzej czy później

 

Polecam uzywac funkcji edycji postow\ error

 

jakby to wszystko do niej wróciła co mi zrobiła to pewnie już by nie żyła , próbowałem robić tarcze ale jej energia to przenika bo wszystko do mnie dociera może moje tarcze są kiepskie , ona też nie jest pierwszą lepszą czarownicą sporo potrafi co zaś się tyczy płatnych specjalistów to są oni nastawieni w dużej mierze na wyciągnięcie maksymalnie dużo pieniędzy a ich działanie nic nie pomaga mógłbym tutaj wpisać listę ludzi którzy nic nie pomogli a sporo mnie wykosztowali tylko po co..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast narzekac bys sam cwiczyl. Dalej nie otrzymalem od Ciebie wert zdjecia rzekomej czarownicy.

 

nadal nie dałeś maila , linka ci nie dam bo mam je na kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ciezko wrzucic na serwer hostujacy, lap maila na PW

 

Teraz sie nie wiwiniesz.

 

inni dostali na maila , kończymy temat więcej o zdjęciu mi nie pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja bym skończył ten temat, zaprawdę...

 

Skoro mówisz, że przez czat z nią rozmawiałeś też. Daj mi do niej jakieś namiary.

Strona na której przebywa +nick, numer gg, skype, czy też mail. Cokolwiek :)

I ja rozwiążę Twój problem :)

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem typowo ezoteryczny i rozwiązania poszukałem typowo ezoterycznego.

 

Otrzymane zdjęcie wysłałem paru osobom, które zajmują się diagnozowaniem na bazie zdjęć. Nikomu z nich nie powiedziałem co to za zdjęcie i jakie są podejrzenia wobec owej pani.

 

Werdykt trzech osób był dość jednoznaczny. Coś tam pewnie Pani z ezoteryki liznęła, ale na bank nie jest żadną wiedźmą. Ja osobiście spróbowałem również wykorzystać do tego tarota i otrzymałem podobny efekt. Chwyciłem po inną metodę i odpowiedź taka sama.

 

Oczywiście weryfikacja jest niemożliwa, bo nie mamy kontaktu z ową Panią, ale...

 

wcześniej wzywała mnie telepatycznie na czat i pokazywała się na kamerce mam nawet jej zdjęcia z kamerek które pokazywałem wielu specjalistom ( wróżkom,jasnowidzom etc) wszyscy potwierdzili że to ona robi powiedzieli nawet dużo innych rzeczy o tej osobie i to same najgorsze rzeczy po prostu to rasowa czarownica która lubi szkodzić , mści się na ludziach za swój szpetny wygląd

 

...jeśli w tej wypowiedzi jest choć odrobina prawdy, to "ekspertyzy" mogły zaistnieć w wyniku sugestii przez zamawiającego.

 

W taki sposób chyba łatwo zademonstrować, że strasznie łatwo wpaść w "szał polowania na czarownice". W takim przypadku ponowić pozostaje pytanie Nazwy Użytkownika

 

no to ja sie moze tak zapytam

 

skad wiesz ze to nie objawy choroby psychicznej?

 

Temat chyba można zakończyć :)

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wert skoro Twoje tarcze nie skutkują to postaw tzw 'lustro' i do czasu znalezienia odpowiedzi masz względny spokój...

Z resztą - nie myślałeś nawet gdyby o amuletach / talizmanach ochronnych? Nikt wcześniej Ci nie zaproponował tego? Z tych wielce wiedzących magów wyciągających kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wert skoro Twoje tarcze nie skutkują to postaw tzw 'lustro' i do czasu znalezienia odpowiedzi masz względny spokój...

Z resztą - nie myślałeś nawet gdyby o amuletach / talizmanach ochronnych? Nikt wcześniej Ci nie zaproponował tego? Z tych wielce wiedzących magów wyciągających kasę?

 

oczywiście że mi proponowano amulety :Firma P.H. "Mangala" . cena 3500 i jeszcze jakaś inna wróżka chyba z Suwałk proponowała mi amulet na zamówienie za 1800zł

co do lustra to nie jestem zbyt mocny w wizualizacji być może rzuciła na mnie urok lub zrobiła tz klosz bo takie diagnozy postawiło już kilka wróżek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja bym skończył ten temat, zaprawdę...

 

Skoro mówisz, że przez czat z nią rozmawiałeś też. Daj mi do niej jakieś namiary.

Strona na której przebywa +nick, numer gg, skype, czy też mail. Cokolwiek :)

I ja rozwiążę Twój problem :)

 

jak zaczęła mi ostro szkodzić to przestała też pokazywać się na onet czacie zostały tylko jej zdjęcia z kamerki a mówić do mnie nadal może ale tylko telepatycznie chciałem nawet się z nią spotkać i rozmówić się o co chodzi ale jak na razie stale zmienia miejsca i terminy robiąc mnie w balona ..

ciekaw jestem jak byś rozwiązał mój problem ? ta energia którą mi dokucza nazywa się chyba psionika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, jestem doświadczonym okultystą. Praktykuję od kilku lat. W temacie siedzę od dziecka. Psionika, to wymysł dzieciaków które wierzą, że energią są w stanie wybijać szyby... więc jeśli faktycznie odczuwasz jakieś efekty i traktujesz to jako psionikę to znaczy, że sam sobie wszystko wkręcasz lub, co gorsza dla Ciebie, jesteś chory i powinieneś udać się po diagnozę do specjalisty. Psychologa.

 

Co do tego, co napisał Adam na temat zdjęcia owej pani. Odniosłem podobne wrażenie, że jest to osoba jakoś doświadczona przez życie, może ma odrobinę zacięcia w charakterze - ale generalnie wygląda jak typowa wróżka z tv a nie groźna czarownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starosc i brzydota to jeszcze nie znamiona bycia wiedzma. Wert idz do specjalisty, a nie szukasz pomocy na forum ezo. Mimo szczerych checi nikt Ci tutaj nie pomoze. Dowodzi tego fakt, ze to Twoje drugie podejscie do tematu. (Pewnie ktos by Ci pomogl, ale jako terapie wspomagajaca, a nie wlasciwe leczenie).

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wert... Na jakich Ty specjalistów trafiałeś? Chociażby pentagram by Ci pomógł - srebrny za 80 zł mniej więcej.

Jak dla mnie wmówiłeś sobie większość a raczej ona Ci wmówiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do lustra to nie jestem zbyt mocny w wizualizacji być może rzuciła na mnie urok lub zrobiła tz klosz bo takie diagnozy postawiło już kilka wróżek

wizualizacje sie cwiczy miesiacami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starosc i brzydota to jeszcze nie znamiona bycia wiedzma. Wert idz do specjalisty, a nie szukasz pomocy na forum ezo. Mimo szczerych checi nikt Ci tutaj nie pomoze. Dowodzi tego fakt, ze to Twoje drugie podejscie do tematu. (Pewnie ktos by Ci pomogl, ale jako terapie wspomagajaca, a nie wlasciwe leczenie).

 

Powodzenia.

 

"Mimo szczerych chęci nikt Ci tutaj nie pomoże" a co Ty jesteś Edward Gierek że piszesz w imieniu wszystkich , ja tutaj regulaminu nie łamię zwróciłem się tylko o pomoc tak że nie pisz za wszystkich zostaw w spokoju wątek i daj się wypowiedzieć innym

 

Wert... Na jakich Ty specjalistów trafiałeś? Chociażby pentagram by Ci pomógł - srebrny za 80 zł mniej więcej.

Jak dla mnie wmówiłeś sobie większość a raczej ona Ci wmówiła...

 

mi zależy głównie na zatrzymaniu tej energii i słów którą do mnie wysyła czyli po prostu na odcięciu się od niej myślisz że taki amulet bez nadania mu odpowiedniej mocy pomoże ?

 

wizualizacje sie cwiczy miesiacami

 

z wizualizacją jest tak jak z pisaniem wszyscy potrafią pisać ale nie wszyscy zostają pisarzami póki co próbuje ..

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu ludzie nigdy nie dopuszczają do myśli, że mogą mieć urojenia lub być dotknięci przez jakąś chorobę psychosomatyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zależy głównie na zatrzymaniu tej energii i słów którą do mnie wysyła czyli po prostu na odcięciu się od niej myślisz że taki amulet bez nadania mu odpowiedniej mocy pomoże ?

Nie do końca rozumiem... chcesz się od niej odciąć czy co w końcu?

Oczywiście, że amuletom trzeba nadać intencję... Poczytaj o tym, na prawdę już sporo temat tego typu się przewinęło na Form 'jak to zrobić'.

 

Nie rozumiem, czemu ludzie nigdy nie dopuszczają do myśli, że mogą mieć urojenia lub być dotknięci przez jakąś chorobę psychosomatyczną.

boto dość duża ujma... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mimo szczerych chęci nikt Ci tutaj nie pomoże" a co Ty jesteś Edward Gierek że piszesz w imieniu wszystkich , ja tutaj regulaminu nie łamię zwróciłem się tylko o pomoc tak że nie pisz za wszystkich zostaw w spokoju wątek i daj się wypowiedzieć innym

 

Zrobiłem dosć sporo żeby Ci pomóc. W życiu magia raczej pojawia się sporadycznie. Ja wiem, że niektórzy mają wizje odwiecznych pojedynków magów, ale na ogół to osoby z zaburzeniami osobowości. Wizyta u specjalisty to najlepsze co możesz zrobić w tym wypadku, zamiast jęczeć na forum, że bije Cie wiedźma, która wiedźmą nie jest.

 

z wizualizacją jest tak jak z pisaniem wszyscy potrafią pisać ale nie wszyscy zostają pisarzami póki co próbuje ..

 

Właśnie wszyscy widzimy jak próbujesz. Od dłuższego czasu zmagasz się z tym problemem mimo "prób". Gdy dostajesz porady jednak innej pomocy, to stanowczo atakujesz innych. Jak na moje to nie tylko potrzebujesz pomocy z "wiedźmą", ale też ze samym sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dosć sporo żeby Ci pomóc. W życiu magia raczej pojawia się sporadycznie. Ja wiem, że niektórzy mają wizje odwiecznych pojedynków magów, ale na ogół to osoby z zaburzeniami osobowości. Wizyta u specjalisty to najlepsze co możesz zrobić w tym wypadku, zamiast jęczeć na forum, że bije Cie wiedźma, która wiedźmą nie jest.

 

 

 

Właśnie wszyscy widzimy jak próbujesz. Od dłuższego czasu zmagasz się z tym problemem mimo "prób". Gdy dostajesz porady jednak innej pomocy, to stanowczo atakujesz innych. Jak na moje to nie tylko potrzebujesz pomocy z "wiedźmą", ale też ze samym sobą

 

po raz kolejny wypowiadasz się w imieniu wszystkich (chyba jednak jakiś wnuk Gierka ) po raz kolejny wysyłasz mnie do psychologa i cały czas się mnie czepiasz a czy z łaski swojej mógłbyś zostawić ten wątek w spokoju "dobry człowieku" może przyjdzie ktoś kto się na tym zna , w każdym razie nikt cię o pomoc nie prosi i każdą kolejną wypowiedź twoją traktuje jako złośliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że jestem moderatorem tego działu i czuwam nad jego poziomem merytorycznym. Mam też za sobą parę lat praktyki magicznej i jestem osobą kompetentną żeby wypowiedzieć się w tej kwestii. Rozumiem, że potrzebujesz poczucia magiczności w życiu i nie dopuszczasz do siebie innej opcji. Nie będę się kopał z koniem (upartym osłem?), bo to bez sensu.

 

Życzę miłych kolejnych paru lat, poszukiwania rozwiązania problemu.

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wert - widziałam foto tej 'wiedźmy' i wierz mi, ze koło wiedźmy i osoby związanej z czarną magią ona nie stała.

Dlatego uważam, ze masz duży problem ze sobą.

Ona co najwyżej mogła Ci to i owo wmówić Ty się tego mocno trzymasz.

 

Kup sobie pentagram lub narysuj w głowie 'przed snem' z intencją, by Cie ochronił, rozsyp trochę białej soli wokół łózka (z tą samą intencją) ijuż... Na prawdę nie trzeba być niesamowitym magiem, by odeprzeć jej ataki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wert - widziałam foto tej 'wiedźmy' i wierz mi, ze koło wiedźmy i osoby związanej z czarną magią ona nie stała.

Dlatego uważam, ze masz duży problem ze sobą.

Ona co najwyżej mogła Ci to i owo wmówić Ty się tego mocno trzymasz.

 

Kup sobie pentagram lub narysuj w głowie 'przed snem' z intencją, by Cie ochronił, rozsyp trochę białej soli wokół łózka (z tą samą intencją) ijuż... Na prawdę nie trzeba być niesamowitym magiem, by odeprzeć jej ataki...

 

przeczysz sama sobie Triada bo jeśli osoba nie ma nic wspólnego z magią jak sama napisałaś to po co kupować pentargam i rozsypywać sól wokół łóżka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahahahahah przepraszam nie moglem sie powstrzymac:)

 

 

 

wert345 - on ma uspokoic Twoje podswiadome leki, ktore skupiles na bogu ducha winnej kobiecie.

To mialo byc zapewne placebo, ale skoro masz tak logiczny umysl, to czemu nie skupiasz sie na rozwiazaniu problemu, tylko stwarzaniu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem, czemu przyznanie, że ma się problem ze sobą i zwrócenie się do specjalisty to taka duża ujma.... Mam nadzieję, że nie wszyscy tak myślą, bo inaczej będę bezrobotna :P

Nie od dziś ludzie magią zastępowali wyjaśnienia, które były dla nich niewygodne. Bydło choruje- czarownica przeklęła. Dzieciak płacze, bo ząbkuje- złe oko. Mąż zdradził- eliksir miłości.

Ale żeby nie było, że się czepiam, masz tu rytuał z Magii Luster: za każdym razem, kiedy poczujesz, że rzeczona wiedźma Cię "atakuje", stań przed lustrem, spójrz sobie głęboko w oczy i powiedz ze stanowczością: "Czuję się dobrze, nikt mnie nie atakuje. Jestem bezpieczny."

Myślę, że w tej sytuacji powinien zadziałać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczysz sama sobie Triada bo jeśli osoba nie ma nic wspólnego z magią jak sama napisałaś to po co kupować pentargam i rozsypywać sól wokół łóżka ???

 

T R I D A :) to raz a dwa...

Nie przeczę tylko daje Ci rozwiązanie, skoro już musisz ukoić swoje skołatane nerwy. Daje Ci odpowiedź na talerzu a Ty jeszcze marudzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może chociaż ktoś mi powróży kiedy wreszcie da mi spokój albo czemu mnie atakuje ..

Miałam kiedys podobny problem co Ty. Nie była co prawda to dojrzała wiedźma ale młoda dziewczyna ze szkoły, która uważała się za powołaną do czarnej magii. Dodatkowo była wampirem energetycznym. Na samą myśl tej dziewczyny cała się trzęsę. Mną się zajęła moja babcia wróżka-bioenergoterapeutka. Pomogła mi, zablokowała tej dziewczynie energetyczny dostęp do mnie i jak ona to ujmuję "zawinęła mnie złotą nitką". Brzmi to trywialnie ale uwierz pomogło. Dziewczyna poprzez swoje zabawy trafia systematycznie do szpitala. Co do odsyłania klątw stanowczo mówię nie. Jeżeli ta kobieta ma jakiekolwiek pojęcie i umiejętności i potrafi się zabezpieczyć to wróci to wszystko do ciebie ze zdwojoną siłą. Jedyne co możesz zrobić to znaleźć kogoś takiego jak moja babcia i ta osoba Ci pomoże. Innego wyjścia nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dajmy mu odpowiedzi jakie CHCE usłyszeć, a nie jakie są prawdą :D

Oczywiście zgadzam się z tobą, że opisane przez wert345 są mało realne i duszności oraz inne objawy mogą być po prostu wmówione przez niego samego. Ale nie zmienia to faktu, że ta kobieta może powodować, że gorzej się czuje. Jako okultysta na pewno dobrze to wiesz. Jak ja miałam kłopoty z tą dziewczyną to nie latałam w nocy albo szyby w domu mi sie nie wybijały. Nie. Po prostu źle się czułam, brakowało mi energii generalnie marniałam w oczach. I owszem to jest możliwi. Ale duszności, bezsenność i inne objawy moim zdaniem są wytworem mózgu albo nabyte ze zbyt duże ilości obejrzanych horrorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam kiedys podobny problem co Ty. Nie była co prawda to dojrzała wiedźma ale młoda dziewczyna ze szkoły, która uważała się za powołaną do czarnej magii. Dodatkowo była wampirem energetycznym. Na samą myśl tej dziewczyny cała się trzęsę. Mną się zajęła moja babcia wróżka-bioenergoterapeutka. Pomogła mi, zablokowała tej dziewczynie energetyczny dostęp do mnie i jak ona to ujmuję "zawinęła mnie złotą nitką". Brzmi to trywialnie ale uwierz pomogło. Dziewczyna poprzez swoje zabawy trafia systematycznie do szpitala. Co do odsyłania klątw stanowczo mówię nie. Jeżeli ta kobieta ma jakiekolwiek pojęcie i umiejętności i potrafi się zabezpieczyć to wróci to wszystko do ciebie ze zdwojoną siłą. Jedyne co możesz zrobić to znaleźć kogoś takiego jak moja babcia i ta osoba Ci pomoże. Innego wyjścia nie ma :)

 

właśnie po to warto zakładać wątek , wśród całego tabunu szyderców znajdzie się jedna wartościowa odpowiedź jeśli znasz taką osobę karolova to napisz tu albo na priv ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie po to warto zakładać wątek , wśród całego tabunu szyderców znajdzie się jedna wartościowa odpowiedź jeśli znasz taką osobę karolova to napisz tu albo na priv ..

Powiem tak, ja osobiście znam trzy osoby, które zajmują się takimi rzeczami. Jedna z nich mieszka w tym momencie w Niemczech, Druga to moja babcia :) mieszkająca 10 km od Warszawy a trzecie to przyjaciółka mojej babci mieszkająca w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie po to warto zakładać wątek , wśród całego tabunu szyderców znajdzie się jedna wartościowa odpowiedź jeśli znasz taką osobę karolova to napisz tu albo na priv ..

Błagam Cię...

 

Napisałabym coś ale jak to kiedyś Error napisał - musiałabym sama siebie zbanować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja osobiście znam trzy osoby, które zajmują się takimi rzeczami. Jedna z nich mieszka w tym momencie w Niemczech, Druga to moja babcia :) mieszkająca 10 km od Warszawy a trzecie to przyjaciółka mojej babci mieszkająca w Warszawie.

 

czy jedna z tych osób zechce mi pomóc ? tylko osoba która się na tym zna wie w czym rzecz inne po prostu będą się tylko nabijać nie mając zielonego pojęcia o co chodzi . jeśli możesz zapytaj się czy zechcą mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jedna z tych osób zechce mi pomóc ? tylko osoba która się na tym zna wie w czym rzecz inne po prostu będą się tylko nabijać nie mając zielonego pojęcia o co chodzi . jeśli możesz zapytaj się czy zechcą mi pomóc.

Odpisałam już na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja to zauważyłem :]

Aż człowiek nabiera ochoty, by pokazać innemu, czym się różni prawdziwa klątwa i nękanie od zwykłych wkrętów własnej psychiki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja miałam kłopoty z tą dziewczyną to nie latałam w nocy albo szyby w domu mi sie nie wybijały. Nie. Po prostu źle się czułam, brakowało mi energii generalnie marniałam w oczach.

i w tym jest wlasnie najwiekszy problem

wert ma 10 roznych objawow - 3-4 z nich mozesz przypisac dzialaniom magicznym ale pozostale juz nie, a kilka objawow to symptomy zaburzen psychicznych - zerknij sobie na watek werta sprzed 2 lat

wysylanie go do kolejnej osoby ktora zdejmie rzekoma klatwe to wyrzadzanie jej krzywdy - bo podtrzymuje w nim mniemanie ze nie ma problemow zdrowotnych i daje czas chorobie na dalsze postepowanie tylko ja wzmacniajac. to tak jakbys dawala alkocholikowi wodke aby na chwile zapomnial o swoim problemie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że temat przybiera postać histerii w której trzeba autorowi mówić, to co chce usłyszeć. Inaczej oskarża innych o złośliwość i szyderstwo. Postanawiam temat zamknąć (i połączyć ze starym wątkiem autora, o tej samej tematyce).

 

Jeśli ktoś chce coś dodać, zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...