Skocz do zawartości

Sen o byłym chłopaku


megi200

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie.

jestem tu pierwszy raz. chce prosić was o pomoc w interpretacji snu który miałam ostatnio.

 

kilka faktów.

rozstałam sie jakies pol roku tem z moim chłopkiem którego nadal kocham , nie utrzymujemy kontaktu, kazal zebym znikła z jego życia. ma teraz nowa (brzydka) dziewczyne...

 

sen:

przyjechałam do niego pod dom rowerem i przywiozłam koszyk czerwonych malin. zostawiłam go pod brama, weszłam na podwórko i schowałam sie do jego samochodu który stał przed garażem... chciałam go obserwować.

z bagażnika widziałam nogi przechodzacej obok kobiety. Nagle znalazł mnie. zaczał na mnie krzyczec a po chwili bylismy juz w innym miejscu... mówił ze mnie nadaL bardzo kocha i że tamta sie nie liczy. zaczał mnie całowac tak jak dawniej, czułam nawet jego zapach...

naszej rozmowie przysłuchiwała sie moja niedoszła teściowa... która nigdy nie darzyła mnie sympatia a tym razem milczała i nie wtrącała sie...

 

tego samego dnia wieczorem naprawde napisał do mnie sms typu: skoro juz sie az tak dorobiłaś to może oddasz mi pieniadze które na ciebie zmarnowałem...

zdziwiło mnie to bo od czasu rozstania nigdy sam nie napisał a ostatnia nasza rozmowa skonczyła sie kłótnia...

 

PROSZE POMÓŻCiE Mi Z iNTERPRETACJA TEGO SNU. BARDZO WAS PROSZE...

Z GÓRY DZiEKUJE

CAŁUSKi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszało się trochę w Twoim życiu uczuciowym. Chciałabyś mu ofiarować to co do Niego czujesz, dać mu szczęście - miłość zmysłową i duchową. Chowasz te wszystkie emocje w sobie które powodują zazdrość, wiesz jednak, że On jest z inną kobietą i tracisz nadzieję. Chciałabyś aby znów znalazł w Tobie osobę, którą kochał kiedyś. Jednak, On już zakończył waszą relację. Ten pocałunek to zerwanie. A teściowa pokazuje, że mnóstwo między Wami niedomówień i konfliktów. Jego sms z żądanie oddania pieniędzy tylko potwierdza to, że On już nic nie czuje, że chce to zakończyć definitywnie, zakończyć wszystkie sprawy, które Was łączyły. Nie doszukuje się w tym chłopaku większych uczuć do Ciebie bo już ich nie ma. A Ty musisz być silna i to przetrwać i tak samo zakończyć definitywnie w sercu i głowie abyś mogła zrobić miejsce dla kogoś kto będzie Cię szanował i kochał.

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...