Skocz do zawartości

Szkola (Aktualna), Murzyni, Brat, Bijatyka.


Isaler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Sen byl krotki, ale zwiezly. Otoz zaczol sie tak:

- Bylem w szkole (w aktualnej do ktorej chodze), nagle przyszla banda murzynow (okolo 5-6) zaczeli do wszystkich miec pretensje, zaczeli wyzywac ludzi, popychac i powoli przeszli do czynow (zaczeli bic dziewczyny i niszczyc wszystko). Wiec postanowilem to zatrzymac, wdalem sie z nimi w bojke, ogolnie byla bardzo ciezka, ledwo co dawalem rade, bilem ich z calej sily ale jakos nie chcieli sie poddac. Walka byla naprawde niesamowicie ciezka i wyczerpujaca (czulem sie dziwnie, ze majac tyle sily, nie jestem w stanie im nic zrobic) Lecz jakos dziwnym trafem, wszystko przerwalo sie i murzyni gdzies znikli, moze uciekli. I nagle zobaczylem twarz swojego brata (starszego brata), powiedzial mi "Przez to wyrzuca cie ze szkoly" Mial twarz taka jakby mial za chwile powiedziec mi najstraszniejsza rzecz na swiecie.

 

Otoz, sugerowal on ze przez ta bijatyke, gdzie chcialem uchronic ludzi, zapanowac nad tym chaosem, mieliby mnie wydalic ze szkoly. Chodzi bardziej o to ze ludzie ktorzy mieliby mnie wyrzucac, patrzyliby bardziej na to ze wdalem sie w bojke, a nie patrzyli na wartosci ktore probowalem uratowac, czyli spokoj, cisza, opanowanie.

 

Mam takie dziwne wrazenie, ze ten chaos wtargnol do mojego swiata i probowal mi cos zrobic, a ja chcialem sie bronic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałam o tą dziewczynę, bo brat w snach bardzo często reprezentuje jakiegoś rywala ale to też zależy jakie ma się z nim relacje i dopiero można odczytać głębszy sens snu. Ale teraz myślę, że Murzyni reprezentują Twoją ciemną stronę osobowości, stan Twojej psychiki. Może ostatnio walczysz z jakimś smutkiem i marazmem. Może walczysz sam ze sobą - masz jakieś wewnętrzne problemy być może spowodowane twoja sytuacją uczuciową... Jeśli masz dobre stosunki z bratem to bardzo prawdopodobne, że on w jakiś spsoób Ci pomaga to zrozumieć.

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...