Skocz do zawartości

prosba o interpretaje snu do cyganichy


pustelnik45

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze cie Cyganicho o inerpretacje snu mojego.Juz kolejno noc mam sen o domu ,z przeszlosci mieszkalam tam z dziecmi 10lat,potem przeprowadzialm sie,sni mi sie ze tam mieszkam ,na dziko bo to nie jest moj dom,innym razem malujemy,wyszykujemy ten dom ustawiamy meble,innym razem remontujemy calkowicie,robimy podasze,powstaje bardzo nowy dom z tego starego,dzisiejszej nocy snilo mi sie przerabialesmy caly dom,byly schody na pietro,(byl to domek drewniany,zniszszony i wynajmowalismy go przez 10lat)

skopywalam ogrodek,ustawialismy ogrodzenie,ale bylo cos dziwnego,zalewala nam ten ogrodek woda bruna jakby z deszzu, ale deeszczu niebylo,spuszczalam ta wode do kanalu(studzienki.burzowki)bo pod tym domem bylo cos takiego,ukladalismi z kostki chodnik,

niemialam wrazenia ,ze to nie jest moj dom,a zawsze wzesniej mialam takie wrazenie ,ze za chwile nas ktos wypiedzi z tego domu.prosze cie yganicho.powiedz mi co to oznacza,pozdrawiam maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj Mario :) powiedz proszę a jak jest obecnie w Twoim zyciu? Aktualna sytuacja Co zmieniasz i porządkujesz? Masz problemy uczuciowe,emocjonalne.Tu próbujesz zapanować nad tym ale cos się Tobie wymyka z rąk. Nie jest tak jakbys pragnęła.

Poszukujesz szczęścia,porządkujesz swoje życie i cały czas w tej Twojej sferze nie jest tak jak podświadomie pragniesz.To moje wskazówki,podpowiedzi, które moim zdaniem dadzą Tobie pomoc w odpowiedzi na Twoje pytanie. Pozdrawiam cieplutko i wszystkiego co najpiękniejsze życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...