Jump to content
tranquil

Intuicja?

Recommended Posts

tranquil

Nie wiem czy był podobny temat, więc zakładam nowy.

 

Ostatnio zaczałem doswiadczać kilka zjawisk związanych z przeczuciami,

w głowie pojawiała się niespodziewana myśl dotycząca zdarzenia lub osoby, a chwilę potem lub dzień pózniej okazywało się to faktem.

Zazwyczaj jest to zdarzenie które wzbudza u jakichś ludzi mi bliskich duże emocje, więc czy możliwe że to jakaś forma nieświadomej telepatii ?

 

W większości przypadków są to zupełne banały, nie zwracałem na nie szczególnie uwagi,

ale ostatnio zdarzają się coraz częściej, a ludzie niestety nie podzielają mojej niezdrowej ekscytacji :icon_razz:

 

 

Wiem że to jest zjawisko dośc niejasne, pewnie każdy miewa takie przeczucia dośc często, dla mnie to jest nowe i dośc zaskakujące, dlatego ciekawi mnie jak to działa i czy można uruchamiać intuicję na zawołanie ?

Edited by tranquil

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witek D.

To może być jakaś forma telepatii, może to być jasnowidzenie, albo rzeczy obecnych i na jego podstawie dociekanie co się może zdarzyć, albo prekognicyjne - dot. czegoś co się prawdopodobnie wydarzy.

 

Gdy świadomość robi się bardziej klarowna i przejrzysta, to albo coś takiego się rozwija, albo odpada (jeśli męczy albo nie ma jakoś intencji do rozwijania tego).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pit

Intuicję masz w sobie to - nadświadomy ,ponadlogiczny ,transcendentny zmysł .

Intuicjonizm Czyli Oświecenie Boże,a taka forma przeczucia o której piszesz to , rozwijająca się zdolność jasnowidzenia .

Share this post


Link to post
Share on other sites
tranquil

Ostatnio jest tak że pewne rzeczy mają miejsce i mi w pewnym momencie przelatuje przez głowe "fakt" że to się dzieje.. Zazwyczaj puszczam to w niepamięc, a kilka godzin po fakcie okazuje się że to faktycznie miało miejsce ! Albo jakieś zdarzenie, albo jakaś bliska osoba coś przeżywała. Całkiem niedawno trenowałem z kartami zenera, ale miałem raczej nadzieję na rozwinięcie się pewnego rodzaju wglądu, np. w odbieraniu intuicyjnym energii ze zdjęcia, a nie pojawianiu się wizji tego co się dzieje :D Jasnowidzenia jako takiego się chyba boję, bo w sumie kto chciałby wiedzieć co się wydarzy jemu lub jego bliskim w przyszłości..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witek D.

No na pewno warto się czuć bezpiecznie z tym co się widzi albo za widzenie czego się bierze:)

 

Ja mogę ze swojego doświadczenia powiedzieć, że nie taki straszny diabeł jak go malują. Dużą rolę też gra "poziom" do którego się jest dostrojonym, jeśli ktoś np. lubi żyć w ciągłym napięciu czy ekscytować się horrorami, to może przy połączeniu z uruchomionym jasnowidzeniem, dostrzegać takie właśnie formy energetyczne czy tematy jakichś zdarzeń. Są np. takie osoby które widzą "wszystko co najgorsze" i rzeczywiście mają jakąś sprawdzalność w tej kwestii. Można powiedzieć że taki mają gust.

 

Z takiej umiejętności może być jakiś pożytek - np. jeśli widzi się że coś w życiu zmierza w określoną stronę, można zrobić co potrzeba żeby danego zdarzenia uniknąć (lub jeśli pozytywne - zrobić co trzeba żeby zaistniało). No ale właśnie na początek czuć się bezpiecznie z takimi przeczuciami, żeby niepotrzebnie nie panikować, czy nie narzucać innym swoich przewidywań co do ich przyszłości :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pit
jeśli ktoś np. lubi żyć w ciągłym napięciu czy ekscytować się horrorami, to może przy połączeniu z uruchomionym jasnowidzeniem, dostrzegać takie właśnie formy energetyczne czy tematy jakichś zdarzeń. Są np. takie osoby które widzą "wszystko co najgorsze" i rzeczywiście mają jakąś sprawdzalność w tej kwestii. Można powiedzieć że taki mają gust.

 

Dokładnie ,Bowiem Większość Lęków i Strachów Tworzymy Sobie Sami Na Zasadzie Autosugestii ,Spychając część do podświadomość ,w głąb psychiki,gdzie dojrzewa nasz strach i nasze lęki i obawy ,integrując się ,spajając ze sobą świadomość z podświadomośćią jak dobry klej ,gdzie wizje nasze są przeważnie negatywne ,a Psychika i Nastawienie Emocjonalne Mają Duży Wpływ Na Zdrowie fizyczne - organy wewnętrzne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ambere

nie wiedziałam gdzie napisać więc instaluję się do tego wątku:)

 

Podobnie mam ja ;/ dziś pomyślałam że to moje szklane cudo się stłucze odwróciłam głowę i runęlo na ziemię ...kot wskoczył na okno i stłukł. Jestem wściekła bo gdybym po tej myśli wstała i przestawiła to by sie nie zbiło.Takie sytuacje miałam wiele razy -myśl i dokonuje sie to. nie jestem w stanie nic zrobić bo to dzieje się natychmiast ,nawet nie zdążę przeanalizować tego. Impuls i fakt.

Zauważyłam też że myślami przyciągam ludzi ... kiedy myślę o konkretnej osobie ona pojawia sie natychmiast ,za klika dni lub kilka tygodni .Sądze że Ci bardziej odporni pojawiają się po dłuższym czasie. Moje myślenie o tych osobach jest zupełnie nie zamierzone nei wybieram tych osób -po prostu myśl -i jest:)

 

Jak to wytłumaczyć?

Intuicja telepatia?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest sheina

ja poswiadomie dostawałam sygnały, ze moja babcia odejdzie, by;ly jakies słabe,ale je ingrnowlalam, wpostaci lęku...nie wiem czy to mozliwe.. ale odpychalam je, twierdzac,ze to obawa.. moja babacia zmarła..wczoraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
AnLight

Witam wszystkich, ja tez tak mam od jakiegos czasu , a mianowicie jak zaczelam rozwijac sie duchowo . Teraz trwa proces transformacji jak wiemy , i w tym czasie juz zaczyna byc wszystko mozliwe :) nasze czakry sie otwieraja , jak i czakra trzeciego oka , co sie wiaze wlasnie z wizjami w naszych glowach kilka lub kilkanascie sekund przed dana sytuacja :) jezeli ktos jest zainteresowany rozwojem tego jeszcze bardziej , czyli otwarciem a raczej odblokowaniem trzeciego oka , jest niedlugo medytacja wspolna swiatowa , kazdy moze w swoim wlasnym domu w jednym czasie na calym swiecie odbedzie sie 11.11.11 -(kiedy najwieksza energia bedzie szla z kosmosu),a dotyczyla ona bedzie mianowicie podniesienia wibracji i skupieniu sie na przysadce mozgowej z czym jest jak wiadomo zwiazane otwarcie sie trzeciego oka.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tranquil

Haha, własnie przed pięcioma minutami czytałem o tym artykuł, teraz wszedłem na forum i piszesz o tym Ty :D Wychodzi jednak na to że godzina światowej medytacji, w czasie w Polsce oscylować bedzie miedzy 5 a 6 rano 12stego listopada. Ja jak najbardziej się przyłączam :)

Fajnie jest wiedzieć że są ludziki całkiem niedaleko które mają podobne odczucia w transformacji..

Share this post


Link to post
Share on other sites
AnLight

fajnie wiedziec ze jest nas coraz wiecej :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Geranium

Hah, u mnei to wygląda nieco inaczej. Przewiduję decyzje innych ludzi, moja intuicja działa nawet z wyprzedzeniem o rok. Kiedy ktoś mówi coś w danym momencie, ja wiem, że za pół roku zmieni zdanie, mimo że on jest święcie przekonany, że nie. Fajna sprawa, póki przeczucia są dobre :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...