Jump to content

Bardzo,ale to bardzo proszę o sprawdzenie karmy


renared
 Share

Recommended Posts

witam, będę bardzo wdzięczna jesli ktoś, kto się na tym zna sprawdzi karmę dla znajomości zawartej 06.08.2010

ja ur. 07.09.1963, On 02.07.1977

Bardzo mi na tym zależy, gdyż dzięją się pomiędzy nami "dziwne" rzeczy...

Pozdrawiam

Renared

Link to comment
Share on other sites

Suma drog zycia daje wibracje 5 a dokładnie 5/14 zwana karma wolnosci. Jest to wibracja niespokojna o bardzo silnych przezyciach emocjonalnych. Nie jest to do końca związek, który jest takiharmonijny. Związek będzie się realizował poprzez doświadczanie, trzeba sięuczyć siebie wzajemnie poprzez doświadczania. Bardzo istotną sytuacją są nietyle stany uczuciowe ile stany emocjonalne, które są zmienne i w nich równieżzawarty jest pociąg fizyczny czyli zbliżenia. Opis ponizej:

 

Związek stworzony w oparciu o wibrację 5 jest związkiem, wktórym nie możemy liczyć na spokój i to jest związek, w którym genialnie będąsię realizować ludzie potrzebujący adrenaliny.

Wiemy, że są nieraz takie charaktery, które potrzebują tejadrenaliny bez względu na to co jest jej źródłem, czy są to silne przeżycia wświecie zewnętrznym, czy są to silne przeżycia emocjonalne to właśnie takizwiązek da możliwość. Jeśli ktoś o spokojnym, łagodnym charakterze, jeżelidomator chciałby tworzyć taki związek w oparciu o wibrację 5 to byłoby bardzotrudno. Jedna z osób wtedy czułaby się w takim związku niestety ciągle wystawianaza drzwi, czułaby się ciągle narażana na zburzenie bezpiecznej przyszłości. Związek oparty o wibrację 5 to związek, który nie rządzi siężadnymi regułami, żadnymi zasadami i to jest siła tego związku, czyli jeśliwychodzi wspólna 5 wtedy możecie się spodziewać, że wasz związek dokładnie takbędzie wyglądał.

Jeśli nie chcecie zaakceptować dużej ilości adrenaliny wswoim życiu i w swoim związku i takiej niestabilności to po prostu taki związektrzeba potraktować jako romans.

To jest genialna wibracja właśnie na związki romansowe, nazwiązki, gdzie się drze szaty, na związki, gdzie się ku sobie przedziera przepola, lasy, morza i oceany, gdzie dopada się na chwilę i gdzie za sekundę jużdzieje się coś, co od siebie odrywa lub ustawić związek w podróże, wzdobywanie, w doświadczanie, w pozyskiwanie tzw. wiedzy o sobie, ale niepoprzez opowieści tylko poprzez branie udziału wspólnie w różnych zdarzeniach,które są zdarzeniami nieracjonalnymi, gwałtownymi, które uczą nas swoichreakcji, ale też umożliwiają poznać naszego partnera w tzw. ferworze walki.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...