Skocz do zawartości

Czy między panią X a panem Y będzie jeszcze coś więcej niż koleżeństwo?


sanae

Rekomendowane odpowiedzi

Runy: naudiz, iwaz (odwrócona w lewą stronę) i algiz.

Dodam, że kiedyś Y podkochiwał się we mnie, ale odrzuciłam jego zaloty, no a teraz troszkę się pozmieniało i myślę, że coś do niego czuję.

 

Więc wydaje mi się, że odpowiedź brzmi: nie, chociaż jakby spojrzeć na runę algiz - oznacza powodzenie, pomyślność...

Jestem jeszcze zielona w interpretacjach:)

Edytowane przez sanae
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja Weles - geniuszu od Tarota, Astrologii, Chmur, Chiromancji, wrozenia z fusow i wszytkiego innego naraz :P

Oprocz run.

Nauthiz wskazje rzeczywiscie na pozytywne, glebokie, przyjemne, bezproblemowe kolezenstwo....

:oklasky:

Edytowane przez Ulf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runy: naudiz, iwaz (odwrócona w lewą stronę) i algiz.

Dodam, że kiedyś Y podkochiwał się we mnie, ale odrzuciłam jego zaloty, no a teraz troszkę się pozmieniało i myślę, że coś do niego czuję.

 

Więc wydaje mi się, że odpowiedź brzmi: nie, chociaż jakby spojrzeć na runę algiz - oznacza powodzenie, pomyślność...

Jestem jeszcze zielona w interpretacjach:)

 

dla twojego dobra...nic z tego nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja Weles - geniuszu od Tarota, Astrologii, Chmur, Chiromancji, wrozenia z fusow i wszytkiego innego naraz :P

Oprocz run.

Nauthiz wskazje rzeczywiscie na pozytywne, glebokie, przyjemne, bezproblemowe kolezenstwo....

:oklasky:

 

Kochanie najpierw przeczytaj zadane runom pytanie, na nim skup się najpierw. Runy odpowiedzą na to o co się zapyta...

Naudiz daje odpowiedź negatywną, więc mówi już na początku, że w ogóle się to nie rozwinie.

Pytanie było Czy... a nie "Jak będzie wyglądać przyszłość relacji" ;)

 

Tja Weles - geniuszu od Tarota, Astrologii, Chmur, Chiromancji, wrozenia z fusow i wszytkiego innego naraz :P

Oprocz run.

 

Wykreśl co drugą dziedzinę ;)

 

 

Kocham Cię za twoje żałosne ataki...

Które mówiąc szczerze zawsze są do podważenia.

 

I winszuje twojej zdolności czytania ze zrozumieniem :_haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achhh... gustujesz w chlopcach ?

Nalezalo sie spodziewac :P I pewnie przechodziles "inicjacje runiczna" wg. Edreda Thorssona. Biernie...

Stad ta cala twoja madrosc :DDD

Wepchnieta ... :sex:

 

Chwytanie się wszystkiego, bo na konkretną wypowiedź odpowiedzieć nie możesz.

To takie żałosne...

Żałosna próba cynicznej obrazy.

Mylisz mądrość z pojęciem wiedzy, co również jest żenujące...

 

 

Że nikt ci nie powie, żeś głupi, przez to mądrym nie jesteś.

— Aleksander Fredro

 

1. Gustuje w obu płciach

2. Jakiekolwiek spekulacje zawsze zawierają element nieprawdy ;)

 

Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym

 

Dlatego pozdrawiam Cię najcieplej ;)

I życzę miłego hejtowania

 

Miszczu hejtingu pełen kompleksów :D

Edytowane przez Weles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runy: naudiz, iwaz (odwrócona w lewą stronę) i algiz wskazują na to ze uczucia nie będzie , a zwłaszcza runa iwaz która mówi o końcu czegoś, transformacji, wasze relacje mogą być kontynuowane na zasadzie koleżeństwa, runa naudiz moze być zinterpretowana jako brak głębszego uczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...