Jump to content

Jam jest 44i4 !


Kojakoss
 Share

Recommended Posts

Witam zastanawia mnie przesłanie Stachurskiego w kilku utworach muzycznych :)

 

jakie to ma przesłanie np: to Stachursky - Bądź gotów - TELEDYSK!!! - YouTube

 

i w tym

 

dużo tutaj o ezoteryce śpiewa widać ze chyba dużo Medytuje :)

 

moze wy mi wyjasnice co to ten czerwony galaktyczny wedrowiec co siedzi kolo niego i ze on jest zolta magnetyczna gwiazda i inne takie zagadnienia

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

A artysta wcieli się w każdą postać gdyż 444 to numerologiczna 12-ka 4+4+4=12 ,a to nawet 1+2=3 ,to liczba oświecenia i wysokiego poziomu rozwoju .

Sam jestem takim człowiekiem o wielowymiarowej świadomości ,np. Leonardo Da Vinci,Michał Anioł itp. byli takimi wszechstronnymi artystami - kameleonami umysłowymi.

Link to comment
Share on other sites

Tak ,to wszystko kim naprawdę jesteś jest ukryte w tobie ,na dnie twojej psychiki ,a regularna medytacja ,to sposób na odnalezienie prawdy w sobie i o sobie,sny i marzenia ze snów to także mowa tych symboli z głębi psychiki i z achetypowego królestwa,to nieświadoma medytacja,gdyż nie mamy kontroli nad tym co wypływa z naszej głębi - nas ,natomiast medytując w dzień , śnimy świadomie i możemy to kontrtolować i dowolnie przeprogramowywać,zmieniać programy umysłu -podświadomości.

Link to comment
Share on other sites

moze wy mi wyjasnice co to ten czerwony galaktyczny wedrowiec co siedzi kolo niego i ze on jest zolta magnetyczna gwiazda i inne takie zagadnienia

 

Zafascynował się Kalendarzem Majów. Zółta magnetyczna gwiazda to pewnie jego kin urodzeniowy.

Link to comment
Share on other sites

Guest mahadeva

Według numerologii urodzony 26 stycznia 1966 roku Stachursky jest liczbą 4, to raczej liczba materialistów, chociaż suma cyfr 2+6+1+1+9+6+6 daje 31, tyle samo co posiadali lub posiadają np XIV Dalajlama, Meher Baba, Ramana Maharshi, Lahiri Mahasaya czy Jiddu Krishnamurti, ludzie raczej wyzwoleni spod wpływów materializmu. Liczba 44 znana jest w numerologii, choć Stachursky nią nie jest, ale liczba 444 pewnie wzięta jest z jakiegoś innego systemu. Co do teledysku "Bądź gotów" trzeba przyznać, że jest interesujący, ale wykonawcę drugiego utworu można raczej posądzić o megalomanię niż o to, że jest przewodnikiem ludzkości, chociaż każdy człowiek, to potencjalny mistrz w fazie uśpienia, czekający na przebudzenie, chociaż niektórzy jeszcze długo sobie pośpią.

Link to comment
Share on other sites

- chociaż każdy człowiek, to potencjalny mistrz w fazie uśpienia, czekający na przebudzenie, chociaż niektórzy jeszcze długo sobie pośpią.

 

- łootus To... łotus to... :)

- pośpią... bo myślą ze To jedyny stan, w którym Ego wmawia im że jest im dobrze... ;)^

- i ani nie przeczuwają nawet że Ten "ich Sen"... to tylko iluzja ich własnEgo postrzegania... bo i tak to nasz Stwórca, sprytnie wykombinował... :)

 

pozdrawiam... infedro :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...