Jump to content

Oczekiwanie na pogrzeb


sunburn

Recommended Posts

Poprzedniej nocy miałam bardzo dziwny i wyjątkowo realistyczny sen. Rano obudziłam się przerażona i ciągle nie daje mi to spokoju.

 

Śniło mi się, że wyjechaliśmy z całą moją poprzednią klasą do jakiegoś domku, najprawdopodobniej poza krajem (mam wrażenie, że mogła to być Chorwacja), ponieważ tam miał się dobyć pogrzeb oraz stypa kolegi z klasy( zawsze miałam z nim bardzo dobry kontakt, obecnie będziemy nawet studiować na jednym kierunku).

 

Ja i moja przyjaciółka siedziałyśmy na dole, na ogromnej kanapie i oglądałyśmy film z całych 3 lat liceum (wycieczki, śmieszne sytuacje), którego głównym bohaterem był właśnie ten kolega. Ja płakałam za co znajoma na mnie naskoczyła i powiedziała coś w stylu 'nie rycz, nie warto/nie wolno, bo on przecież sam się zabił.'

 

Podczas oglądania tego filmu widziałam samą siebie wchodzącą z tym znajomym po schodach, po czym on się wrócił i gdzieś wyszedł.

Potem, mam wrażenie, że przeniosłam się do tego filmu, ponieważ śledziliśmy ze znajomymi tego kolegę (poszedł kupić piwo, my zrobiliśmy to samo, tylko, że piliśmy je na trawniku i podjechał do nas jakiś wóz z robotnikami, więc schowaliśmy się w krzakach/za drzewami, kolega gdzieś zniknął).

 

Następnie znalazłam się, z tą samą znajomą, z którą oglądałam film, na ulicy, podszedł do nas jakiś mężczyzna i zwrócił się do koleżanki 'Karolina, nie słyszałaś, że przenieśli wszystko na jutro?!' odwracając głowy zobaczyłyśmy restauracje przed którą stała tablica z imieniem i nazwiskiem kolegi oraz informacją, że odbędzie się wszystko jutro(na tej tablicy, były jeszcze jakieś informacje, które skojarzyły mi się, nie mam pojęcia czemu, z Chorwacją).

 

Wtedy się dopiero obudziłam i miałam ochotę dzwonić do znajomego, żeby sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku.

Edited by sunburn
Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że ten sen ukazuje nowy etap w Twoim życiu. Ten film z całych 3 lat liceum to wspomnienie, jakby pożegnanie z liceum. Jeśli chodzi o kolegę, który miał mieć pogrzeb to On pojawia się w Twoim śnie ponieważ On także razem z Tobą zaczyna nowy etap - tak jakby macie dużo wspólnego ze sobą - jedna klasa liceum a teraz będziecie razem studiować. Prawdopodobnie ten kolega tak samo jak i Ty obawiacie się nowego środowiska, ale nie ma się czego bać - początki zawsze są trudne, ale później to już się nie chce kończyć studiować i zaczynać dorosłego życia bo na studiach tak fajnie było. Głowa do góry (:

 

Jeśli chodzi o napisanie smsa - ja osobiście jak ktoś mi się zawsze przyśni i mam mieszane odczucia to zawsze staram się napisać do tej osoby albo zadzwonić i zapytać co słychać. Tak dla upewnienia się, że wszystko w porządku u niej.

 

Pozdrawiam (:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...