Skocz do zawartości

Oczekiwanie na pogrzeb


sunburn

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzedniej nocy miałam bardzo dziwny i wyjątkowo realistyczny sen. Rano obudziłam się przerażona i ciągle nie daje mi to spokoju.

 

Śniło mi się, że wyjechaliśmy z całą moją poprzednią klasą do jakiegoś domku, najprawdopodobniej poza krajem (mam wrażenie, że mogła to być Chorwacja), ponieważ tam miał się dobyć pogrzeb oraz stypa kolegi z klasy( zawsze miałam z nim bardzo dobry kontakt, obecnie będziemy nawet studiować na jednym kierunku).

 

Ja i moja przyjaciółka siedziałyśmy na dole, na ogromnej kanapie i oglądałyśmy film z całych 3 lat liceum (wycieczki, śmieszne sytuacje), którego głównym bohaterem był właśnie ten kolega. Ja płakałam za co znajoma na mnie naskoczyła i powiedziała coś w stylu 'nie rycz, nie warto/nie wolno, bo on przecież sam się zabił.'

 

Podczas oglądania tego filmu widziałam samą siebie wchodzącą z tym znajomym po schodach, po czym on się wrócił i gdzieś wyszedł.

Potem, mam wrażenie, że przeniosłam się do tego filmu, ponieważ śledziliśmy ze znajomymi tego kolegę (poszedł kupić piwo, my zrobiliśmy to samo, tylko, że piliśmy je na trawniku i podjechał do nas jakiś wóz z robotnikami, więc schowaliśmy się w krzakach/za drzewami, kolega gdzieś zniknął).

 

Następnie znalazłam się, z tą samą znajomą, z którą oglądałam film, na ulicy, podszedł do nas jakiś mężczyzna i zwrócił się do koleżanki 'Karolina, nie słyszałaś, że przenieśli wszystko na jutro?!' odwracając głowy zobaczyłyśmy restauracje przed którą stała tablica z imieniem i nazwiskiem kolegi oraz informacją, że odbędzie się wszystko jutro(na tej tablicy, były jeszcze jakieś informacje, które skojarzyły mi się, nie mam pojęcia czemu, z Chorwacją).

 

Wtedy się dopiero obudziłam i miałam ochotę dzwonić do znajomego, żeby sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku.

Edytowane przez sunburn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten sen ukazuje nowy etap w Twoim życiu. Ten film z całych 3 lat liceum to wspomnienie, jakby pożegnanie z liceum. Jeśli chodzi o kolegę, który miał mieć pogrzeb to On pojawia się w Twoim śnie ponieważ On także razem z Tobą zaczyna nowy etap - tak jakby macie dużo wspólnego ze sobą - jedna klasa liceum a teraz będziecie razem studiować. Prawdopodobnie ten kolega tak samo jak i Ty obawiacie się nowego środowiska, ale nie ma się czego bać - początki zawsze są trudne, ale później to już się nie chce kończyć studiować i zaczynać dorosłego życia bo na studiach tak fajnie było. Głowa do góry (:

 

Jeśli chodzi o napisanie smsa - ja osobiście jak ktoś mi się zawsze przyśni i mam mieszane odczucia to zawsze staram się napisać do tej osoby albo zadzwonić i zapytać co słychać. Tak dla upewnienia się, że wszystko w porządku u niej.

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...