Jump to content

Gówna, matka, papier toaletowy, muszla klozetowa, alkohol, łóżko

aniusia206
 Share

Recommended Posts

Obudziłam się i poczułam gówno między moimi pośladkami. Myślałam, że jest małe. Sprawdziłam, a ono było bardzo duże i śmierdziało. Zawinęłam je w papier toaletowy i poszłam je wyrzucić. Nie chciałam, by zobaczyła je moja matka. Szłam z nim przez jadalnię, gdzie przy stole siedziała moja matka, i postawnowiłam je wyrzucić do muszli klozetowej. Muszla klozetowa była ubrudzona w gównach. Wróciłam do łóżka i położyłam się, a tam były pod koładrą kolejne dwa moje gówna. Poszłam do pokoju mojego brata i przeglądałam, co ma w meblach. Miał dużo różnego alkoholu, którego nie znałam dotychczas, miał kieliszki, kufel. W kolejnej części snu byłam z moim chłopakiem w dzień w dyskotece, ale w dzień tam nie było tańców, tylko można było najeść się. Klienci mieli na stołach bardzo dużo apetycznego jedzenia, pięknie przystrojonego. To były mięsne dania w panierce, głównie panierowane schaby i przystrojone liściami od sałaty. Siedzieliśmy przy stole i oglądaliśmy menu, ale niczego nie zamówiliśmy. Powiedziałam mu, że tu kiedyś przyjdę najeść się, ale nie mogę zapamiętać nazwy tej dyskoteki. Chłopak zaczął mi doradzać, jak mam tu trafić, a ja zdenerwowałam się na niego i nakrzyczałam, że przecież wiem, jak mam tu trafić i że jego porady są bez sensu.

Guest cyganicha

Aniusia cały Twój sen mówi o nieistniejącym uczuciu w Twoim związku. Nie są zaspakajane Twoje potrzeby uczuciowe. Kłopoty w związku. Brak miłości.