Skocz do zawartości

Gówna, matka, papier toaletowy, muszla klozetowa, alkohol, łóżko


aniusia206

Rekomendowane odpowiedzi

Obudziłam się i poczułam gówno między moimi pośladkami. Myślałam, że jest małe. Sprawdziłam, a ono było bardzo duże i śmierdziało. Zawinęłam je w papier toaletowy i poszłam je wyrzucić. Nie chciałam, by zobaczyła je moja matka. Szłam z nim przez jadalnię, gdzie przy stole siedziała moja matka, i postawnowiłam je wyrzucić do muszli klozetowej. Muszla klozetowa była ubrudzona w gównach. Wróciłam do łóżka i położyłam się, a tam były pod koładrą kolejne dwa moje gówna. Poszłam do pokoju mojego brata i przeglądałam, co ma w meblach. Miał dużo różnego alkoholu, którego nie znałam dotychczas, miał kieliszki, kufel. W kolejnej części snu byłam z moim chłopakiem w dzień w dyskotece, ale w dzień tam nie było tańców, tylko można było najeść się. Klienci mieli na stołach bardzo dużo apetycznego jedzenia, pięknie przystrojonego. To były mięsne dania w panierce, głównie panierowane schaby i przystrojone liściami od sałaty. Siedzieliśmy przy stole i oglądaliśmy menu, ale niczego nie zamówiliśmy. Powiedziałam mu, że tu kiedyś przyjdę najeść się, ale nie mogę zapamiętać nazwy tej dyskoteki. Chłopak zaczął mi doradzać, jak mam tu trafić, a ja zdenerwowałam się na niego i nakrzyczałam, że przecież wiem, jak mam tu trafić i że jego porady są bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...