Jump to content

witam, policja, wróżby, palenie

Guest User2
 Share

Recommended Posts

Witam.

Był piękny dzień, byłem z kumplem na jakiejś wiejskiej drodze poza moim miastem i pamiętam jak paliliśmy na odprężenie marihuanę. Nagle zwróciliśmy, że z pewnej odległości idzie po tej wiejskiej drodze policja, zaznaczam, że w tej okolicy nigdzie nie było wsi. Byliśmy widokiem policji zaskoczeni. Droga była piaszczysta, wyboista trochę i z kumplem na niej siedzieliśmy w miejscu z otwartą przestrzenią.

Kumpel wziął szybko ode mnie przedmiot, którym paliliśmy, schował go i każdy z nas się zajął czym innym, nic nie rozmawialiśmy. Ja chciałem ten przedmiot wyrzucić. On coś chyba zaczął robić a ja doszedłem do wniosku, że wezmę karty i powróżę sobie, bo jestem tak spalony, że lepiej żebym nic nie gadał tylko coś robił. Wziąłem plecak otworzyłem, różne rzeczy tam miałem i wyciągnąłem jedną z talii kart anielskich do wróżenia i zacząłem wróżyć na mnie i na moją ukochaną. Pamiętam, że po jej i po mojej stronie wyszły karty: przyjaźni, miłości. Wyniku poza tym, że pozytywny to nie pamiętam jakie karty były.

I ten policjant, drugi gdzieś dalej poszedł, odszedł za nas przed siebie. On się obok nas kręcił i patrzał. Ja nie zwracałem na niego oczu by się niczego nie domyślił. I w pewnej chwili on do mnie, że wróżenie jest niezgodne z nauką kościoła, że to grzech i on patrzał do jakiegoś notesika. Ja się wkurzyłem spojrzałem na niego chyba nawet w oczy i mówię, że ja nie jestem chrześcijaninem i że mnie to nie dotyczy, że nie uznaję tego, i że jak ktoś stoi sobie na takim stanowisku to niech se stoi, lecz ja nie będę takich rzeczy uznawał, stosował.

Potem jak nadal siedziałem on zaczął być wredny i mi do ust jakąś niebieską tabletkę wcisnął czy coś i ja się wściekłem i wyjąłem i wyrzuciłem to gdzieś dalej. I nie pamiętam co z policjantem się stało ale chyba gdzieś albo polazł albo został popchnięty i na tym koniec snu.

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Policjant kojarzy nam się z kontrolą. Może ostatnio kontrolujesz sam siebie, nie czujesz się takiej swobody duchowej, jakby ograniczały Cię jakieś żale czy wyrzuty do kogoś. Może chodzi o dziewczynę, bo wróżyłeś, sprawdzałeś czy między Wami wszystko w porządku. Jakbyś się obawiał, że coś między Wami się popsuje, nie wiem czy może ten kolega troszkę nie mąci między Wami. A może te wyrzuty sumienia są właśnie spowodowane tym, że wróżysz. Może z kimś niedawno o tym rozmawiałeś i on uznał, że to jest złe i próbował Cię przekonać do swoich racji. To utkwiło w Twojej pamięci i pojawiło się we śnie.

Pozdrawiam (:

"Policjant kojarzy nam się z kontrolą. Może ostatnio kontrolujesz sam siebie, nie czujesz się takiej swobody duchowej, jakby ograniczały Cię jakieś żale czy wyrzuty do kogoś." - to prawda. kontrola ze strony rodziców, brak własnej przestrzeni, nie czuję swobody duchowej, prawda, rodzice magii nie akceptują i nie mam jak naturalnie się w tym kierunku rozwijać. Żale do rodziców, brata, zwłaszcza mamy.

"Może chodzi o dziewczynę, bo wróżyłeś, sprawdzałeś czy między Wami wszystko w porządku. Jakbyś się obawiał, że coś między Wami się popsuje," - się zastanawiam czy podświadomość nie chce mi powiedzieć, że prawdą jest, że mnie lubi i jej zależy, to prawda obawiam się, braku zgody i porozumienia, braku kontaktu, że nie spotkamy się. Mam żal, że nie zawalczyła o nas i że nie chce mi powiedzieć prawdy i wyjaśnić to o co prosiłem.

"nie wiem czy może ten kolega troszkę nie mąci między Wami." - nie, ten konkretnie kolega nie, ale fakt są ludzie, którzy faktycznie mącą i to poważnie.

"A może te wyrzuty sumienia są właśnie spowodowane tym, że wróżysz. Może z kimś niedawno o tym rozmawiałeś i on uznał, że to jest złe i próbował Cię przekonać do swoich racji. To utkwiło w Twojej pamięci i pojawiło się we śnie." - ktoś mi w czymś wywróżył kilka dni wcześniej. Moja wewnętrzna istota, coś we mnie tak mocno eksplodowało, tak jakby całe moje wewnętrzne jestestwo/wyższa jaźń, która wie więcej o tej sytuacji się wkurzyła i mi ziemskiemu Ja rzekła, że ta wróżba została źle wywróżona, pomylona, że prawda jest inna, możliwe, że chodziło tu o to.

Bardzo dziękuję za interpretację.