Jump to content

witam, policja, wróżby, palenie


Guest User2

Recommended Posts

Witam.

 

Był piękny dzień, byłem z kumplem na jakiejś wiejskiej drodze poza moim miastem i pamiętam jak paliliśmy na odprężenie marihuanę. Nagle zwróciliśmy, że z pewnej odległości idzie po tej wiejskiej drodze policja, zaznaczam, że w tej okolicy nigdzie nie było wsi. Byliśmy widokiem policji zaskoczeni. Droga była piaszczysta, wyboista trochę i z kumplem na niej siedzieliśmy w miejscu z otwartą przestrzenią.

 

Kumpel wziął szybko ode mnie przedmiot, którym paliliśmy, schował go i każdy z nas się zajął czym innym, nic nie rozmawialiśmy. Ja chciałem ten przedmiot wyrzucić. On coś chyba zaczął robić a ja doszedłem do wniosku, że wezmę karty i powróżę sobie, bo jestem tak spalony, że lepiej żebym nic nie gadał tylko coś robił. Wziąłem plecak otworzyłem, różne rzeczy tam miałem i wyciągnąłem jedną z talii kart anielskich do wróżenia i zacząłem wróżyć na mnie i na moją ukochaną. Pamiętam, że po jej i po mojej stronie wyszły karty: przyjaźni, miłości. Wyniku poza tym, że pozytywny to nie pamiętam jakie karty były.

 

I ten policjant, drugi gdzieś dalej poszedł, odszedł za nas przed siebie. On się obok nas kręcił i patrzał. Ja nie zwracałem na niego oczu by się niczego nie domyślił. I w pewnej chwili on do mnie, że wróżenie jest niezgodne z nauką kościoła, że to grzech i on patrzał do jakiegoś notesika. Ja się wkurzyłem spojrzałem na niego chyba nawet w oczy i mówię, że ja nie jestem chrześcijaninem i że mnie to nie dotyczy, że nie uznaję tego, i że jak ktoś stoi sobie na takim stanowisku to niech se stoi, lecz ja nie będę takich rzeczy uznawał, stosował.

 

Potem jak nadal siedziałem on zaczął być wredny i mi do ust jakąś niebieską tabletkę wcisnął czy coś i ja się wściekłem i wyjąłem i wyrzuciłem to gdzieś dalej. I nie pamiętam co z policjantem się stało ale chyba gdzieś albo polazł albo został popchnięty i na tym koniec snu.

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Policjant kojarzy nam się z kontrolą. Może ostatnio kontrolujesz sam siebie, nie czujesz się takiej swobody duchowej, jakby ograniczały Cię jakieś żale czy wyrzuty do kogoś. Może chodzi o dziewczynę, bo wróżyłeś, sprawdzałeś czy między Wami wszystko w porządku. Jakbyś się obawiał, że coś między Wami się popsuje, nie wiem czy może ten kolega troszkę nie mąci między Wami. A może te wyrzuty sumienia są właśnie spowodowane tym, że wróżysz. Może z kimś niedawno o tym rozmawiałeś i on uznał, że to jest złe i próbował Cię przekonać do swoich racji. To utkwiło w Twojej pamięci i pojawiło się we śnie.

 

Pozdrawiam (:

Link to comment
Share on other sites

"Policjant kojarzy nam się z kontrolą. Może ostatnio kontrolujesz sam siebie, nie czujesz się takiej swobody duchowej, jakby ograniczały Cię jakieś żale czy wyrzuty do kogoś." - to prawda. kontrola ze strony rodziców, brak własnej przestrzeni, nie czuję swobody duchowej, prawda, rodzice magii nie akceptują i nie mam jak naturalnie się w tym kierunku rozwijać. Żale do rodziców, brata, zwłaszcza mamy.

 

"Może chodzi o dziewczynę, bo wróżyłeś, sprawdzałeś czy między Wami wszystko w porządku. Jakbyś się obawiał, że coś między Wami się popsuje," - się zastanawiam czy podświadomość nie chce mi powiedzieć, że prawdą jest, że mnie lubi i jej zależy, to prawda obawiam się, braku zgody i porozumienia, braku kontaktu, że nie spotkamy się. Mam żal, że nie zawalczyła o nas i że nie chce mi powiedzieć prawdy i wyjaśnić to o co prosiłem.

 

"nie wiem czy może ten kolega troszkę nie mąci między Wami." - nie, ten konkretnie kolega nie, ale fakt są ludzie, którzy faktycznie mącą i to poważnie.

 

"A może te wyrzuty sumienia są właśnie spowodowane tym, że wróżysz. Może z kimś niedawno o tym rozmawiałeś i on uznał, że to jest złe i próbował Cię przekonać do swoich racji. To utkwiło w Twojej pamięci i pojawiło się we śnie." - ktoś mi w czymś wywróżył kilka dni wcześniej. Moja wewnętrzna istota, coś we mnie tak mocno eksplodowało, tak jakby całe moje wewnętrzne jestestwo/wyższa jaźń, która wie więcej o tej sytuacji się wkurzyła i mi ziemskiemu Ja rzekła, że ta wróżba została źle wywróżona, pomylona, że prawda jest inna, możliwe, że chodziło tu o to.

 

Bardzo dziękuję za interpretację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...