Jump to content
Guest Lilith

Czy jest możliwe podświadome przyciąganie konkretnych numerologicznych liczb?

Recommended Posts

Guest Lilith

Mam pytanie, czy jest coś takiego jak podświadome przyciąganie konkretnych numerologicznych 'cyferek'? Ostatnio zauwazylam, ze prawie wszyscy faceci, z ktorymi bylam lub do ktorych mnie ciagnelo to 3... Może to jest kwestia tego, że po prostu pociągaja mnie konkretne cechy typowe dla trójek? Chociaż akurat w tych osobach interesowało mnie co innego..

Czy jest możliwe takie podświadome przyciąganie konkretnych numerologicznych liczb?

iridos

trzeba by numerologa zapytac ale sadze ze wlasnie to jest powodem wzajemne przyciaganie sie niektorych cyferek magnesik...

Guest Lilith

dlatego też pytam, bo ciekawi mnie, czy wystepuje takie zjawisko ogolnie. Nie pytam konkretnie o siebie.

Asper

Widocznie numerologiczne 3 wskazują ci na coś, co trzeba w tobie przepracować.

Cyfrologia

Dlaczego spam? Przeczytasz artykuł to będziesz wiedzieć na czym polega przyciąganie i odpychanie - po co mam pisać coś co jest już napisane i wystarczy tylko wejść i poczytać?

Guest Lilith

dobra, nie ja o tym decyduje...

tak czy siak, zalozylam ten temat w numerologii i o te dziedzine pytam.

Cyfrologia

A to krzywda Ci się stanie jeśli zobaczysz co na ten temat ma do powiedzenia cyfrologia?

Pit

Cyfrologia - Inna Nazwa Numerologia ,wszystko działa na zasadzie autosugestii posthipnotycznej ,lub psychomanipulacji (Fachowo Z Psychologii Oddziaływanie Podprogowe-Podświadome ,Czy Też PsychoKineza - Kineza - Niewerbalna Mowa Ciała Oddziałująca Na Psychikę Drugiego ,Drugich Ludzi ),i na tej zasadzie możemy wmówić drugiemu człowiekowi praktycznie wszystko - Wpływ Cyfr Na Los Człowieka,Liczb,Planet,Kart Tarota i innych wróżb i Przepowiedni .

Cyfrologia

Cyfrologia to jest całkiem coś innego niż numerologia i proszę rozróżniać te dwie nazwy.

Owszem, zgadzam się w tej kwestii wmówienia komuś jeśli chodzi o tarota, wróżenie itp. Natomiast cyfrologia, poza naturą człowieka i skłonnościami chorobowymi (nikomu niczego nie trzeba tutaj wmawiać bo zwyczajnie pokazywana jest rzeczywistość) podpowiada kiedy co się może zdarzyć ale NIE MUSI, czyli to są tylko ostrzeżenia a nie wyrocznia, że tak będzie.

Pit

Owszem ,zgoda :) ,a artykuł o feromonach :okok:

Edited by Pit

Kamael

Jest możliwe, poczytaj o Mesmeryźmie. Dla wiadomości Jestem 9. 3x3 ;] Z jedną Lilith już byłem, także Dziękuje ;).