Jump to content

sen o mrówkach


halszka57

Recommended Posts

Śniły mi się mrówki upchane w worki , takie jak poszewki na jaśki. Były dwa-te worki.Ja byłam gdzieś w nieznannej mi przestrzeni, była ze mną moja córka.Nagle córka odebrała telefon,nie wiem od kogo, ten ktoś nam groził ,że dosięgnie mnie kara za te mrówki. Zaczęłyśmy uciekać uprzednio gniotąc worki z mrówkami.Obudziłam się w przerażliwym strachu.Dzisia przez cały dzień sen ten ciągle powraca w moich myślach.Jakoś nigdy sny nie zaprzątały mi głowy,ale ten był bardzo wyrazisty i pozostał mi w pamięci. Czy może ktoś mi pomoże w jego interpretacji?

Edited by halszka57
Link to comment
Share on other sites

Mrówka kojarzy nam się z pracowitością i wszystko byłoby w porzadku gdyby nie to, że Ty uciekasz, czegoś się boisz, jakbyś coś miała na sumieniu związanego ze swoją pracą. Ostatnio może osiągnęłaś jakiś sukces w sferze zawodowej i albo ktoś Ci zazdrości tego bardzo albo ten sukces osiagnęłaś nie do końca uczciwie. Jeszcze ta córka we śnie by o tym świadczyła - bo to aspekt księżycowy, życie nocne - a pod osłoną nocy nic nie widać.

 

Pozdrawiam (:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za pomoc, niestety z pracą to nie bardzo pasuje. Sukcesu w ostatnim czasie żadnego,ani uczciwą drogą ,a tym bardziej podstępem nie było ,w najbliższym czasie także się nie zapowiada. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

To może ja napiszę jak odbieram ten sen (choć oczywiście moja interpretacja nie musi odpowiadać temu co tak na prawdę ten sen oznaczał)

 

hmmm.... a może masz w sobie potencjał, siły/zapał do pracy ale taki ukryty... niby chciałabyś coś zrobić, ale nie wiesz, obawiasz się czegoś.

 

albo

Obawiasz się o swoją córkę, chcesz ją chronić, ale nie wiesz jak... i ostatecznie uciekasz od problemu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...