Jump to content

sen o mrówkach

halszka57
 Share

Recommended Posts

Śniły mi się mrówki upchane w worki , takie jak poszewki na jaśki. Były dwa-te worki.Ja byłam gdzieś w nieznannej mi przestrzeni, była ze mną moja córka.Nagle córka odebrała telefon,nie wiem od kogo, ten ktoś nam groził ,że dosięgnie mnie kara za te mrówki. Zaczęłyśmy uciekać uprzednio gniotąc worki z mrówkami.Obudziłam się w przerażliwym strachu.Dzisia przez cały dzień sen ten ciągle powraca w moich myślach.Jakoś nigdy sny nie zaprzątały mi głowy,ale ten był bardzo wyrazisty i pozostał mi w pamięci. Czy może ktoś mi pomoże w jego interpretacji?

Edited by halszka57

Mrówka kojarzy nam się z pracowitością i wszystko byłoby w porzadku gdyby nie to, że Ty uciekasz, czegoś się boisz, jakbyś coś miała na sumieniu związanego ze swoją pracą. Ostatnio może osiągnęłaś jakiś sukces w sferze zawodowej i albo ktoś Ci zazdrości tego bardzo albo ten sukces osiagnęłaś nie do końca uczciwie. Jeszcze ta córka we śnie by o tym świadczyła - bo to aspekt księżycowy, życie nocne - a pod osłoną nocy nic nie widać.

Pozdrawiam (:

Dziękuje za pomoc, niestety z pracą to nie bardzo pasuje. Sukcesu w ostatnim czasie żadnego,ani uczciwą drogą ,a tym bardziej podstępem nie było ,w najbliższym czasie także się nie zapowiada. Pozdrawiam.

To może ja napiszę jak odbieram ten sen (choć oczywiście moja interpretacja nie musi odpowiadać temu co tak na prawdę ten sen oznaczał)

hmmm.... a może masz w sobie potencjał, siły/zapał do pracy ale taki ukryty... niby chciałabyś coś zrobić, ale nie wiesz, obawiasz się czegoś.

albo

Obawiasz się o swoją córkę, chcesz ją chronić, ale nie wiesz jak... i ostatecznie uciekasz od problemu.