Skocz do zawartości

Diagnostyka


Miłodziad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Interesuje mnie mój stan energetyczny, praca czakramów, tudzież ewentualne bloki itp. Będzie to dla mnie istotne, ponieważ po 10 miesięcznej przerwie mam zamiar w niedługim czasie powrócić do medytacji. Poza tym odnoszę wrażenie, iż coś mnie ogranicza, szczególnie w relacjach z ludźmi (co dziwne gdyż zdaję się, że jestem osobą śmiałą i towarzyską). Ciężko mi to zweryfikować, może brak empatii?

 

Dlatego, raczyłbym prosić o ewentualny skan oraz parę słów na temat aury jeśli to wykonalne. Będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ograniczenia w relacjach z ludźmi, mogę podpowiedzieć że może chodzić o coś związane z brakiem spontaniczności, t.zn. jakby część z twoich zachowań była wyuczona, jakieś "dobre wychowanie" które nie jest do końca spójne z Tobą, niekoniecznie się czujesz z tym jakoś źle, ale jakby spinasz się, dostosowujesz wyrażanie siebie, gestykulację, taka uprzejmość, żeby nikogo nie urazić, ale jednocześnie nie do końca naturalna, a wyuczona. Można powiedzieć, że potrzeba wyrobienia większej swobody, można powiedzieć nawet beztroski w wyrażaniu siebie, kontaktach z innymi. Bez tego jakby do części relacji podchodzisz tak że się właśnie spinasz (tak jak opisałem wyżej, starając się być uprzejmym) i z tego rozmówca (chcąc też być uprzejmym), dostosowuje się do takiego sposobu komunikacji i też się spina, bardziej kontrolując i starając się być poukładanym, pod względem swojego zachowania. Czyli tak wzajemnie nie do końca spontanicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że coś w tym jest. Dosyć często w sytuacjach, kiedy chociażby toczy się jakaś zażarta dyskusja w szerszym gronie znajomych jestem totalnie neutralny i w zasadzie nie chcę zabierać głosu, zwłaszcza gdy często te dyskusje do niczego nie prowadzą. Często wychodzi na to, że jedna strona wie swoje, druga swoje, a ja powątpiewam w ich poglądy, bo czyż można mówić, że dana racja jest bardziej obiektywna od innej? Jasne, jedne rzeczy wydają się nam bliższe, a inne dziwaczne czy bezsensowne, ale wszystko zależy od punktu siedzenia. Co do spontaniczności to faktycznie w takich relacjach codziennych, uczelnianych, brakuje pewnej swobody, każdy ruch jest ograny i wypadałoby to nieco zmienić, a zdecydowanie wśród osób które są dalszymi znajomymi. Inaczej jest z ludźmi którzy są mi bliscy, czy po alkoholu gdzie nie mam oporów przed forsowaniem swoich dziwacznych, irracjonalnych koncepcji lub zachowań. Bywa również, że wiele zależy od mojego humoru i nastawienia, dnia, cholera wie czego jeszcze...

 

Niemniej, dzięki za spostrzeżenie, wydaje się że jest to fragment tej negatywnej układanki. Będę miał to na uwadze. Jeszcze żeby ktoś mógł coś o energetyce powiedzieć, byłoby miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...