Jump to content

były chłopak, ślub, buty i suknia ślubna

Morlen
 Share

Recommended Posts

Dwie noce pod rząd miałam podobne sny. Pierwszej nocy śnił mi się mój były chłopak, miałam brać z nim ślub, niedawno się rozstaliśmy. Była zima, a ślub miał się odbyć na dworzu, tuż przed moją kamienicą. Okazało się, że nie miałam butów, więc tuż przed ślubem, gdzie byli już wszyscy goście, poszłam szukać butów. Mój były chłopak do mnie zadzwonił i powiedział, że chciał mnie przestrzec przed tym, żebym nie podwarzała tego co do mnie czuje. Następnej nocy śniło mi się, mieliśmy brać ślub lecie, w mieście z którego pochodzi, ale tym razem nie miałam sukni ślubnej, więc musiałam pożyczyć suknie od mojej siostry. Tym razem mój były chłopak zadzwonił do mnie i powiedział, że ma jakieś wątpliwości, a później żebym nie spóźniła się na pociąg. W każdym śnie miałam uczucie totalnego nieprzygotowania do ślubu, nie dość, że nie miałam odpowiedniego ubrania, nie byłam uczesana ani pomalowana to wszystko robiłam na ostatnią chwilę i ze wszystkim się spóźniałam. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale nigdy wcześniej nie śniły mi się dwa bardzo podobne sny, o tej samej tematyce w tak krótkim czasie po sobie. Proszę o interpretację.

Ty chciałabyś być szczęśliwa. Zacząć coś nowego w swoim życiu, ale nie wiesz co zrobić aby wyjść z tego marazmu. Na pewno po rozstaniu z chłopakiem męczy Ci samotność, taka przybita emocjonalnie się czujesz. Jakbyś nie była przygotowana na to wszystko co się wydarzyło. Czasami tak się dzieje, że coś spada na nas nagle, ale co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pozdrawiam (: