Jump to content

Wzajemny pomiar czakr

Agnar219

Recommended Posts

Ja ci zrobię pomiar - Twój Stan Czakr Jest Taki ,Jakie Twoje Samopoczucie Psycho-Emocjonalne (Energetyczne) ,A Czakry To Nasze Ośrodki Energetyczne W Ciele Których Odbiciem Jest Aura - Stan Naszych Ciał Subtelnych-Duchowych :

Eteryczne,

Astralne,

Mentalne,

Boskie,

Przyczynowe/Uniwerum-Uniwersalne.

,Które Zmienia Się Wraz Twoim Odczówaniem Wewnętrznym -Raz Lepszy Nastrój/Samopoczucie (Radość -Yang) ,A Raz Gorszy (Smutek, Depresja Yin ) ,a wiadomo że psychika i emocje mają wpływ na nasz organizm i organy wewnętrzne .

Edited by Pit

Nie trzeba ,Dziękuję :) energię ja czuję na odległość ,wystarczy mi nick i awatar obojętnie jaki ,nieraz sam nick wystarczy ,ponieważ Ja to forum ,a forum to Ja ,a fotka jest dobrą przynętą na oszustów nie znających się na tym co oferują nieraz i na zasadzie psychomanipulacji zamiast pomóc,mogą bardzo zaszkodzić.

Edited by Pit

Jestem zaskoczona, że nie korzystasz z pomocy zdjęć. Czasem też się zastanawiam czy ktoś kto ma zdjęcie nie sugeruje się trochę czytaniem z niego bardziej niż realnymi zdolnosciami do czytania np autry czy jasowidzenia. Teraz wszyscy będa chcieli takiego pomiaru.

Marcinie pomiar czakr na odległość to tak naprawdę ściema i psychomanipulacja ,bowiem

Twój Stan Czakr Jest Taki ,Jakie Twoje Samopoczucie Psycho-Emocjonalne (Energetyczne) ,A Czakry To Nasze Ośrodki Energetyczne W Ciele Których Odbiciem Jest Aura - Stan Naszych Ciał Subtelnych-Duchowych :

Eteryczne,

Astralne,

Mentalne,

Boskie,

Przyczynowe/Uniwerum-Uniwersalne.

,Które Zmienia Się Wraz Twoim Odczówaniem Wewnętrznym -Raz Lepszy Nastrój/Samopoczucie (Radość -Yang) ,A Raz Gorszy (Smutek, Depresja Yin ) ,a wiadomo że psychika i emocje mają wpływ na nasz organizm i organy wewnętrzne ,a nasze ciała subtelne z kolei Energetyczne-Duchowe ,mają wpływ na Nasze Materialne Ciało Fizyczne ,

Jak Na Górze ,Tak Na Dole.

Edited by Pit

Samopoczucie potrafi być złudnym jeśli chodzi chodzi o ocenę systemu energetycznego. Np. pijak się dobrze czuje, jak sobie wypije a jakiś np. "człowiek-łoś" jak powie drugiej osobie coś złośliwego. Samopoczucie mówi wyłącznie o tym jak się z czymś czujemy.

A co do ferowania stwierdzeniami o ściemie i psychomanipulacji, no to można to skomentować tym, że bez komentarza :)

W pewnym stopniu masz rację ,bo wszystko jest względne ,a co powiesz na to że taki psychotetrapeuta ,ksiądz,lekarz ,uzdrowiciel czy hipnotyzer mogą bardzo skrzywdzić pacjenta ,zamiast mu pomóc na zasadzie psychomanipulacji.

Edited by Pit

Jest to kwestia indywidualna poszczególnych osób, a nie samych metod (jak badania na odległość np.), jeśli same w sobie nie działają na zasadzie psychomanipulacji.

Tylko wieloletnie ,osobiste doświadczenie pracy z różnymi energiami może dać 100% pewności ,inaczej damy się uwieść iluzji własnych zmysłów ,a iluzje,zwidy omamy itp. mogą być bardzo przekonujące ,oj bardzo ,wierz mi ,przykład to choćby wiara w istote wyższą -Boga,choć to część duchowa osobowości ,,a jakby była oddzielną wyższą istotą.,to fachowo Schizofrenia Duchowa.

Picie z tym pomiarem czakr to mam inne zdanie.Wiele osób to potrafi ,nawet na tym forum .Za dużo ich poznałem i analizowalem by powiedzieć ,że to ściema.

Pozatym do pomiaru energetyki wystarczy tylko wzrok astralny jak umiesz patrzeć.