Jump to content

Wzajemny pomiar czakr


Agnar219

Recommended Posts

Ja ci zrobię pomiar - Twój Stan Czakr Jest Taki ,Jakie Twoje Samopoczucie Psycho-Emocjonalne (Energetyczne) ,A Czakry To Nasze Ośrodki Energetyczne W Ciele Których Odbiciem Jest Aura - Stan Naszych Ciał Subtelnych-Duchowych :

Eteryczne,

 

Astralne,

 

Mentalne,

 

Boskie,

 

Przyczynowe/Uniwerum-Uniwersalne.

 

,Które Zmienia Się Wraz Twoim Odczówaniem Wewnętrznym -Raz Lepszy Nastrój/Samopoczucie (Radość -Yang) ,A Raz Gorszy (Smutek, Depresja Yin ) ,a wiadomo że psychika i emocje mają wpływ na nasz organizm i organy wewnętrzne .

Edited by Pit
Link to comment
Share on other sites

Nie trzeba ,Dziękuję :) energię ja czuję na odległość ,wystarczy mi nick i awatar obojętnie jaki ,nieraz sam nick wystarczy ,ponieważ Ja to forum ,a forum to Ja ,a fotka jest dobrą przynętą na oszustów nie znających się na tym co oferują nieraz i na zasadzie psychomanipulacji zamiast pomóc,mogą bardzo zaszkodzić.

Edited by Pit
Link to comment
Share on other sites

Jestem zaskoczona, że nie korzystasz z pomocy zdjęć. Czasem też się zastanawiam czy ktoś kto ma zdjęcie nie sugeruje się trochę czytaniem z niego bardziej niż realnymi zdolnosciami do czytania np autry czy jasowidzenia. Teraz wszyscy będa chcieli takiego pomiaru.

Link to comment
Share on other sites

Marcinie pomiar czakr na odległość to tak naprawdę ściema i psychomanipulacja ,bowiem

Twój Stan Czakr Jest Taki ,Jakie Twoje Samopoczucie Psycho-Emocjonalne (Energetyczne) ,A Czakry To Nasze Ośrodki Energetyczne W Ciele Których Odbiciem Jest Aura - Stan Naszych Ciał Subtelnych-Duchowych :

Eteryczne,

 

Astralne,

 

Mentalne,

 

Boskie,

 

Przyczynowe/Uniwerum-Uniwersalne.

 

,Które Zmienia Się Wraz Twoim Odczówaniem Wewnętrznym -Raz Lepszy Nastrój/Samopoczucie (Radość -Yang) ,A Raz Gorszy (Smutek, Depresja Yin ) ,a wiadomo że psychika i emocje mają wpływ na nasz organizm i organy wewnętrzne ,a nasze ciała subtelne z kolei Energetyczne-Duchowe ,mają wpływ na Nasze Materialne Ciało Fizyczne ,

Jak Na Górze ,Tak Na Dole.

Edited by Pit
Link to comment
Share on other sites

Samopoczucie potrafi być złudnym jeśli chodzi chodzi o ocenę systemu energetycznego. Np. pijak się dobrze czuje, jak sobie wypije a jakiś np. "człowiek-łoś" jak powie drugiej osobie coś złośliwego. Samopoczucie mówi wyłącznie o tym jak się z czymś czujemy.

 

A co do ferowania stwierdzeniami o ściemie i psychomanipulacji, no to można to skomentować tym, że bez komentarza :)

Link to comment
Share on other sites

W pewnym stopniu masz rację ,bo wszystko jest względne ,a co powiesz na to że taki psychotetrapeuta ,ksiądz,lekarz ,uzdrowiciel czy hipnotyzer mogą bardzo skrzywdzić pacjenta ,zamiast mu pomóc na zasadzie psychomanipulacji.

Edited by Pit
Link to comment
Share on other sites

Jest to kwestia indywidualna poszczególnych osób, a nie samych metod (jak badania na odległość np.), jeśli same w sobie nie działają na zasadzie psychomanipulacji.

Link to comment
Share on other sites

Tylko wieloletnie ,osobiste doświadczenie pracy z różnymi energiami może dać 100% pewności ,inaczej damy się uwieść iluzji własnych zmysłów ,a iluzje,zwidy omamy itp. mogą być bardzo przekonujące ,oj bardzo ,wierz mi ,przykład to choćby wiara w istote wyższą -Boga,choć to część duchowa osobowości ,,a jakby była oddzielną wyższą istotą.,to fachowo Schizofrenia Duchowa.

Link to comment
Share on other sites

Picie z tym pomiarem czakr to mam inne zdanie.Wiele osób to potrafi ,nawet na tym forum .Za dużo ich poznałem i analizowalem by powiedzieć ,że to ściema.

 

Pozatym do pomiaru energetyki wystarczy tylko wzrok astralny jak umiesz patrzeć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...