Skocz do zawartości

Wzajemny pomiar czakr


Agnar219

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ci zrobię pomiar - Twój Stan Czakr Jest Taki ,Jakie Twoje Samopoczucie Psycho-Emocjonalne (Energetyczne) ,A Czakry To Nasze Ośrodki Energetyczne W Ciele Których Odbiciem Jest Aura - Stan Naszych Ciał Subtelnych-Duchowych :

Eteryczne,

 

Astralne,

 

Mentalne,

 

Boskie,

 

Przyczynowe/Uniwerum-Uniwersalne.

 

,Które Zmienia Się Wraz Twoim Odczówaniem Wewnętrznym -Raz Lepszy Nastrój/Samopoczucie (Radość -Yang) ,A Raz Gorszy (Smutek, Depresja Yin ) ,a wiadomo że psychika i emocje mają wpływ na nasz organizm i organy wewnętrzne .

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba ,Dziękuję :) energię ja czuję na odległość ,wystarczy mi nick i awatar obojętnie jaki ,nieraz sam nick wystarczy ,ponieważ Ja to forum ,a forum to Ja ,a fotka jest dobrą przynętą na oszustów nie znających się na tym co oferują nieraz i na zasadzie psychomanipulacji zamiast pomóc,mogą bardzo zaszkodzić.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczona, że nie korzystasz z pomocy zdjęć. Czasem też się zastanawiam czy ktoś kto ma zdjęcie nie sugeruje się trochę czytaniem z niego bardziej niż realnymi zdolnosciami do czytania np autry czy jasowidzenia. Teraz wszyscy będa chcieli takiego pomiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie pomiar czakr na odległość to tak naprawdę ściema i psychomanipulacja ,bowiem

Twój Stan Czakr Jest Taki ,Jakie Twoje Samopoczucie Psycho-Emocjonalne (Energetyczne) ,A Czakry To Nasze Ośrodki Energetyczne W Ciele Których Odbiciem Jest Aura - Stan Naszych Ciał Subtelnych-Duchowych :

Eteryczne,

 

Astralne,

 

Mentalne,

 

Boskie,

 

Przyczynowe/Uniwerum-Uniwersalne.

 

,Które Zmienia Się Wraz Twoim Odczówaniem Wewnętrznym -Raz Lepszy Nastrój/Samopoczucie (Radość -Yang) ,A Raz Gorszy (Smutek, Depresja Yin ) ,a wiadomo że psychika i emocje mają wpływ na nasz organizm i organy wewnętrzne ,a nasze ciała subtelne z kolei Energetyczne-Duchowe ,mają wpływ na Nasze Materialne Ciało Fizyczne ,

Jak Na Górze ,Tak Na Dole.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samopoczucie potrafi być złudnym jeśli chodzi chodzi o ocenę systemu energetycznego. Np. pijak się dobrze czuje, jak sobie wypije a jakiś np. "człowiek-łoś" jak powie drugiej osobie coś złośliwego. Samopoczucie mówi wyłącznie o tym jak się z czymś czujemy.

 

A co do ferowania stwierdzeniami o ściemie i psychomanipulacji, no to można to skomentować tym, że bez komentarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym stopniu masz rację ,bo wszystko jest względne ,a co powiesz na to że taki psychotetrapeuta ,ksiądz,lekarz ,uzdrowiciel czy hipnotyzer mogą bardzo skrzywdzić pacjenta ,zamiast mu pomóc na zasadzie psychomanipulacji.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wieloletnie ,osobiste doświadczenie pracy z różnymi energiami może dać 100% pewności ,inaczej damy się uwieść iluzji własnych zmysłów ,a iluzje,zwidy omamy itp. mogą być bardzo przekonujące ,oj bardzo ,wierz mi ,przykład to choćby wiara w istote wyższą -Boga,choć to część duchowa osobowości ,,a jakby była oddzielną wyższą istotą.,to fachowo Schizofrenia Duchowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Picie z tym pomiarem czakr to mam inne zdanie.Wiele osób to potrafi ,nawet na tym forum .Za dużo ich poznałem i analizowalem by powiedzieć ,że to ściema.

 

Pozatym do pomiaru energetyki wystarczy tylko wzrok astralny jak umiesz patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...