Jump to content

Dziwny zlepek snów


Dreamerr92

Recommended Posts

Witam, tej nocy śniło mi się coś dziwnego ale nie mam zielonego pojęcia co to może oznaczać choć cały czas czuje niepokój dlatego chciałbym się o poradę spytać was ;) Tej nocy śnił mi się 3 sny, strasznie to było dziwne ale po kolei:

1. Jade samochodem przez wąską uliczke (strasznie wolno jechałem może z 10km/h bo szybciej sie tam nie jezdzi, bardzo dobrze znam tą uliczke ) i nagle z naprzeciwka jedzie kolejny samochód też tak powoli ja ciągle myśle że sie zmieszcze, jade do przodu próbujemy sie wyminąc nagle ja uderzam w jeden bok żywopłotu koło drogi a drugi samochód przejeżdza bez szwanku, wysiadam i widze że mam zniszczony zderzak+prawy bok.

 

2. Kolejny sen jest bardzo krótki: dzwoni telefon, dostaje smsa od bardzo dobrego kumpla że moja dziewczyna jest u ginekologa i tu się sen urywa

 

3.I ten sen bardzo mnie zaniepokoił. Sen sie zaczyna stoje z kimś na moście takim i nagle słysze ogromny huk i widze jak coś szybko wybiega z ogrodzenia od kogoś, nagle druga osoba mówi do mnie "patrz to 2 wilki, coś mają w pyskach", ja się przyglądam (jest noc), i widzę ze to nie są wilki choć nie wime jak to poznałem i mówie że to 2 lisy uciekające z czyms i widze jak uciekają, nagle czuje strach i sen się kończy.

 

Nie wiem co to mogło oznaczać ale jeśli komuś chciało by się przeczytać moją lekturkę to zapraszam i z góry bardzo dziękuje za każdą odpowiedz ;)

Link to comment
Share on other sites

1. Czy Ty przypadkiem nie ukrywasz czegoś przed bliską Ci osobą albo rodziną? Bardzo starasz się aby to nie wyszło na jaw, ale z czasem dojdziesz do wniosku, że to co robisz nie jest zgodne z Twoim kodeksem moralnym i szkodzi innym.

 

2. Tutaj nie do końca wiem jak wytłumaczyć, ale może Twoja dziewczyna potrzebuje Ciebie teraz?

 

3. Lis w snach to nie jest dobry znak i odczucie strachu Cie nie zawiodło. Uważałabym w najbliższym czasie bo może pojawić się ktoś kto będzie próbował z zazdrości zabrać Ci coś co dla Ciebie jest ważne. I być może to będą dwie osoby tak samo jak ilość lisów w Twoim śnie.

 

Pozdrawiam (:

Link to comment
Share on other sites

avjaline bardzo dziękuje za tą interpretacje, naprawdę nie dawało mi spokoju co to wszystko mogło oznaczać i wszystko się zgadza, jednak niepokoi mnie interpretacja trzeciego snu ale pozostaje mi być teraz ostrożnym a Tobie jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...