Jump to content

Księżyc w Skorpionie


aniusia206

Recommended Posts

Czytałam o Księżycu w Skorpionie i o Skorpionach. Doszłam do wniosku, że jestem typowym Skorpionem. Czy to możliwe, że przez Księżyc w Skorpionie jestem jak Skorpion w całości? Przy okazji podam dane do kosmogramu: 15 IV 1987 r., Aleksandrów Kuj. godz. 16:45. Jakby też ktoś mógłby mi odp. na pyt. jak reagują na mnie mężczyźni jako na kobietę, to byłaby wdzięczna za odp. na podstawie kosmogramu.

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

wydaje mi sie, ze aby odpowiedziec na pytanie jak reaguja na Ciebie mezczyzni jako na kobiete to trzebaby zrobic synastrie dla Ciebie i wszystkich mezczyzn z calego swiata. Rozni mezczyzni roznie na Ciebie reaguja.

 

Skorpionicza nature masz nie tylko poprzez koniunkcje Ksiezyca z Plutonem w Skorpionie, ale tez poprzez Slonce polozone w VIII domu, ktorego naturalnym wladca jest Pluton.

Pozdrawiam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Księżyc w Skorpionie działa w koniunkcji z Plutonem jest cholernie przenikliwy i jednocześnie umie wykorzystać (Pluton) swoją podświadomość (Księżyc) do czerpania korzyści z innych osób (tutaj jest piękna współpraca z Wenus na DESC, egzaltowaną na dodatek w Rybach).

Dlatego nie dziwi mnie, że zadajesz pytanie o swój horoskop w "kolejnej odmianie" po raz trzeci, w przeciągu 2 - 3 tygodni. Umiesz zdobywać uwagę ludzi, przyciągać ich do siebie i korzystać z ich dóbr (Jowisz w ósmym domu). Masz tak "mocno" ustawiony horoskop pod współpracę z innymi osobami, że będzie to obfitować bogactwem materialnym, a nawet duchowym. Pamiętaj, żeby jednak w pewnym momencie przystopować i zdiagnozować, czy Twoje zagrania są czyste, czy już nie.

 

Pozdrawiam !

----------

Gwiazdologia

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W takim razie czy też osoby z Księżycem w Skorpionie umiejętnie ukrywają swoje emocje, trzymają je na wodzy? Np. ktoś takiej osobie podpadł, ale wobec niej tego nie okazjue, a bierze odwet za jakiś czas?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Niekoniecznie, trochę to jest uzależnione od reszty horoskopu, np Księżyc w domu I, VII, albo X (kardynalne, najmocniej uwidocznione) może się bardziej przejawiać z wierzchu i można się domyśleć, co osoba "ukrywająca emocje" ma na myśli. Podobnie może zadziałać mocny aspekt z Jowiszem, albo Marsem np, a Uran "anuluje" ten Księżyc w Skorpionie, jeśli jest silne połączenie, z moich obserwacji.

 

Jeśli jednak Księżyc nie czyni jakichś poważnych aspektowań, a np jest w układzie (najlepiej trygonie) z Wenus, Neptunem, albo Saturnem, to reguły chowania emocji powinny funkcjonować... Dużo zależy też od domów "wodnych" (IV, VIII, XII).

 

Pozdrawiam !

----------

Gwiazdologia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Też mam księżyc w Skorpionie w koniunkcji z Plutonem, więc również jestem po ciemnej stronie mocy. Obszerny opis problemu znalazłam tutaj ;) : Koniunkcja Księżyc/Pluton. Kobiety Skorpiony. Ť Gwiazdologia

Ukrywanie emocji to moje hobby. Co do aspektowań (nie wiem, czy poważnych, bo moja wiedza astrologiczna nie powala), to sekstyl Księżyca z Neptunem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...