Jump to content

Księżyc w Skorpionie


aniusia206

Recommended Posts

Czytałam o Księżycu w Skorpionie i o Skorpionach. Doszłam do wniosku, że jestem typowym Skorpionem. Czy to możliwe, że przez Księżyc w Skorpionie jestem jak Skorpion w całości? Przy okazji podam dane do kosmogramu: 15 IV 1987 r., Aleksandrów Kuj. godz. 16:45. Jakby też ktoś mógłby mi odp. na pyt. jak reagują na mnie mężczyźni jako na kobietę, to byłaby wdzięczna za odp. na podstawie kosmogramu.

Link to post
Share on other sites

Witaj,

wydaje mi sie, ze aby odpowiedziec na pytanie jak reaguja na Ciebie mezczyzni jako na kobiete to trzebaby zrobic synastrie dla Ciebie i wszystkich mezczyzn z calego swiata. Rozni mezczyzni roznie na Ciebie reaguja.

 

Skorpionicza nature masz nie tylko poprzez koniunkcje Ksiezyca z Plutonem w Skorpionie, ale tez poprzez Slonce polozone w VIII domu, ktorego naturalnym wladca jest Pluton.

Pozdrawiam

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
Gwiazdologia

Księżyc w Skorpionie działa w koniunkcji z Plutonem jest cholernie przenikliwy i jednocześnie umie wykorzystać (Pluton) swoją podświadomość (Księżyc) do czerpania korzyści z innych osób (tutaj jest piękna współpraca z Wenus na DESC, egzaltowaną na dodatek w Rybach).

Dlatego nie dziwi mnie, że zadajesz pytanie o swój horoskop w "kolejnej odmianie" po raz trzeci, w przeciągu 2 - 3 tygodni. Umiesz zdobywać uwagę ludzi, przyciągać ich do siebie i korzystać z ich dóbr (Jowisz w ósmym domu). Masz tak "mocno" ustawiony horoskop pod współpracę z innymi osobami, że będzie to obfitować bogactwem materialnym, a nawet duchowym. Pamiętaj, żeby jednak w pewnym momencie przystopować i zdiagnozować, czy Twoje zagrania są czyste, czy już nie.

 

Pozdrawiam !

----------

Gwiazdologia

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
aniusia206

W takim razie czy też osoby z Księżycem w Skorpionie umiejętnie ukrywają swoje emocje, trzymają je na wodzy? Np. ktoś takiej osobie podpadł, ale wobec niej tego nie okazjue, a bierze odwet za jakiś czas?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Gwiazdologia

Niekoniecznie, trochę to jest uzależnione od reszty horoskopu, np Księżyc w domu I, VII, albo X (kardynalne, najmocniej uwidocznione) może się bardziej przejawiać z wierzchu i można się domyśleć, co osoba "ukrywająca emocje" ma na myśli. Podobnie może zadziałać mocny aspekt z Jowiszem, albo Marsem np, a Uran "anuluje" ten Księżyc w Skorpionie, jeśli jest silne połączenie, z moich obserwacji.

 

Jeśli jednak Księżyc nie czyni jakichś poważnych aspektowań, a np jest w układzie (najlepiej trygonie) z Wenus, Neptunem, albo Saturnem, to reguły chowania emocji powinny funkcjonować... Dużo zależy też od domów "wodnych" (IV, VIII, XII).

 

Pozdrawiam !

----------

Gwiazdologia

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...