Skocz do zawartości

Zmarła babcia cz. 3


pawel116

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i na wstępie gratuluję powrotu:oklasky: Parę tygodni temu znów przyśniła mi się zmarła babcia (już po raz 3). Początku tego snu nie pamiętam. Wiem tylko, że byłem w mieszkaniu swoich dziadków i zastałem tam babcię. Nie wyglądała i nie zachowywała się jak mieszkanka lecz jako gość. Była w dużym pokoju, siedziała w fotelu, w którym często siadała za życia. Ja stałem w drzwiach, nie wchodziłem do pokoju, gdyż czułem się lekko skrępowany. Rozmawialiśmy o czymś. W pewnym momencie babcia powiedziała, że musi już wracać "na górę" do "Pana" bo jej się "baterie wyczerpią". Wstała i powiedziała, żebym się ubierał bo przed swoim odejściem pójdzie jeszcze ze mną do mojej matki (jej córki), gdyż - tu cytuję - "musi wylać jej kubeł zimnej wody na łeb". Zaskoczyła mnie dosadność jej wypowiedzi, ale bardzo się ucieszyłem, że mi pomoże i posłusznie spełniłem jej prośbę. Ubieraliśmy się razem w holu, mieliśmy już wychodzić, ale kiedy otworzyłem drzwi sen się urwał. Proszę mi powiedzieć co to oznacza. Wydaje mi się, że sen jest przejrzysty i łatwo go zinterpretować.

 

Dla informacji dodam, że od jakiegoś czasu moja matka jest ze mną w konflikcie - nie akceptuje moich wyborów, robi mi na złość i wszczyna awantury z byle powodu. Zachowuje się tak nie tylko w stosunku do mnie, ale też do ojca (jej męża) i niektórych członków rodziny. Ma niezwykle ciężki charakter, nikogo nie lubi i z nikim się nie liczy... Chciałaby, żeby wszystko było tak jak ona uważa. Pozdrawiam.

Edytowane przez pawel116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłoby to możliwe, to prosiłbym również o wyjaśnienie, dlaczego spotkania z babcią we śnie zawsze odbywają się w jej domu, mimo iż sama przychodziła do mnie w odwiedziny jak byłem mały (zmarła kiedy miałem 9 lat, teraz mam 19). W dodatku wszystkie sny z jej udziałem kończą się jednakowo brutalnie - coś się dzieje, narasta punkt kulminacyjny, jestem ciekaw co dalej, przy czym otwieram drzwi do jej mieszkania i KONIEC... Te drzwi mi ciągle przeszkadzają! ;)

Edytowane przez pawel116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj :) ślicznie dziękuję wierny Użytkowniku :mruga_na:

Babcia Ci się śni,ponieważ daje znać, że jest,czuwa nad Tobą,pomaga z Góry tak jak może.Niezwykle wymowny jest pierwszy sen słowa Babci "musi wylać jej kubeł zimnej wody na łeb", która nie może być zbyt długo tu, bo pozwolenie dostała na to, by Tobie dać znać, że jest z Tobą oraz bys wiedział, że widzi relacje jakie panują między Tobą a Twoją mamą.Babcia widzi negatywne postępowanie swojej córki.Pomaga uporządkować te Wasze relacje na tyle na ile pomóc może. A jej bateria, czyli pozwolenie na to co robi-pomoc oraz to,ze może z Tobą w ten sposób rozmawiać - starcza jej na to i nic więcej. Pozwolenie ma na tyle i koniec.

Spotkania z babcią odbywają się w jej domu,bo z tym miejscem po tej stronie najbardziej była związana, tam się dobrze czuła,tam mieszkała, to było jej miejsce.

Te drzwi Tobie nie przeszkadzają. Ty otwierasz za każdym razem te drzwi a tzn,że za każdym razem w realu pokonujesz jakiś kolejny mniejszy lub większy etap. Bardzo dobrze, że te drzwi się otwierają.Przechodzisz kolejne stopnie.Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle wymowny jest pierwszy sen słowa Babci "musi wylać jej kubeł zimnej wody na łeb", która nie może być zbyt długo tu, bo pozwolenie dostała na to, by Tobie dać znać, że jest z Tobą oraz bys wiedział, że widzi relacje jakie panują między Tobą a Twoją mamą.

 

Moja babcia była raczej prostą kobietą i nie przebierała w słowach (ale nigdy nie bluźniła).

 

A jej bateria, czyli pozwolenie na to co robi-pomoc oraz to,ze może z Tobą w ten sposób rozmawiać - starcza jej na to i nic więcej. Pozwolenie ma na tyle i koniec.

 

W pierwszej chwili myślałem, że ta bateria to nic innego jak energia, którą żywią się dusze zmarłych i która potrzebna jest im do tego by przeżyć. Myślałem, że ona została naładowana tą energią tam na Górze, żeby miała z czego korzystać tu na ziemi (bądź w astralu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyganicho a możesz mi powiedzieć gdzie w rzeczywistości mają miejsce spotkania ze zmarłymi podczas snu? Czy moja dusza gdy śpię opuszcza ciało i udaje się w wyznaczone miejsce czy też dusza osoby zmarłej wchodzi w moje ciało? Jak to jest bo bardzo mnie to ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha
Moja babcia była raczej prostą kobietą i nie przebierała w słowach (ale nigdy nie bluźniła).

 

 

 

W pierwszej chwili myślałem, że ta bateria to nic innego jak energia, którą żywią się dusze zmarłych i która potrzebna jest im do tego by przeżyć. Myślałem, że ona została naładowana tą energią tam na Górze, żeby miała z czego korzystać tu na ziemi (bądź w astralu).

 

Paweł ale tu nie ma przecież żadnego bluźnierstwa w Twojej babci słowach.

 

A z ta bateria już wiesz jak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha
Cyganicho a możesz mi powiedzieć gdzie w rzeczywistości mają miejsce spotkania ze zmarłymi podczas snu? Czy moja dusza gdy śpię opuszcza ciało i udaje się w wyznaczone miejsce czy też dusza osoby zmarłej wchodzi w moje ciało? Jak to jest bo bardzo mnie to ciekawi.

 

Wyślę Tobie jutro dość obszerne pw w tym temacie ;)

 

Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...