Skocz do zawartości

Dziwna prośba - Nie bijcie :-P


Lunnar

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Jestem na forum nowa....i w zasadzie zmagam się z innymi dużo poważniejszymi problemami, które poruszyłam w innym wątku. Ten zarezerwowałam dla spraw magicznych-.....hmmmm badziej przyziemnych. Mianowicie chciałam zapytać, czy znacie może jakieś zaklęcia/rytuały/ mikstury cokolwiek co byłoby w stanie wpłyną na urodę i ogólnie pojetą atrakcyjność???....uprzedzając komentarze: nie, nie da się mojego 'defektu' zlikwidować schudnięciem/kosmetykami itp......no chyba że operacja plastyczna :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samą urodę magicznie nie wpłyniesz raczej... prędzej na to, jak jesteś widziana - na niedostrzeganie owego defektu" przez innych - ale to też nie magiczne metody - a ze stylem bycia związane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lunnar, jeżeli Twój 'defekt' jest widoczny, to normalnym jest, że zwraca i będzie on zawracał uwagę innych ludzi, tak jak wszystko co wymyka się schematom.

Ale tak, prawda jest taka, że wartość człowieka jest w jego wnętrzu.

Napisałaś, że odchudzanie nie pomoże...

Odchudzanie nikomu nie pomoże, jeżeli człowiek nie nabierze pewności, co do własnej wartości.

Znam ludzi otyłych, z 'defektami', którzy nauczyli się lub uczą się czuć się w swoim ciele tak, jakby nic ich nie wyróżniało.

Osoby te skupiły się na tematach zewnętrznych (sporcie, nauce, pracy), w nich się realizują i poprzez nie są postrzegani.

Dlatego tak, jak wydaje mi się, sugerowała Hrefna, powinnaś popracować nad pozytywnym postrzeganiem siebie, nada bardziej pewnym siebie stylem bycia :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Dziewczyny :-)

Wiem , wiem.....w sumie aż tak bardzo mi to nie przeszkadza.....jednak hmmmmm łudziłam się przez chwilę,że byc może dzięki pomocy sił zewnętrznych mogłabym zlikwidowac swoje 'kosmate znamię' na ramieniu.....

a przytyć w niektórych miejsach to bym nawet chciała :-)

Nadzieja matką głupich....no ale każda Matka swoje dzieci kocha :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lunnar, kosmate znamię powinien obejrzeć onkolog i, przy braku przeciwwskazań z jego strony,może je usunąć chirurg kosmetyczny w gabinecie terapii laserowej. Kosztuje to kilkaset złotych, ale można na to uzbierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź trochę ode mnie. Oddaję Ci kawałek biustu, bioder i pupy :)

I zwrotu nie przyjmuję :)

 

A niby poco pozbywać się części biustu ?

Jako facet uznaje, że popełniasz błąd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech ma dziewczyna, co jej będę żałować... :) Jak weźmie kawałek bioder i tyłka, to niech ma i jakiś gratis do tego...

Ja mam tego dużo - starczy na nas obie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo operacji tego typu mozna zrobic na nfz, tylo musisz poszukac w mniejszych 1-2 osobowych placowkach - maja przewage ze terminy maja w ciagu 2-3 tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo ,,magicznych" specyfików, które mogą pomóc w urodzie. Tylko zastanów się czy chodzi Ci o ogólną ,,atrakcyjność" czy tylko i wyłącznie o twarz,figurę itp.

 

Ja zaczęłam pracować z ,,zewnętrznymi" energiami i jestem bd zadowolona z tego, że wzbudzam zainteresowanie u innych, oraz zupełnie szczerze jestem zadowolona z swojej urody pomimo moich drobnych defektów.

 

Można wykonać specjalne rytuały np. na usunięcie blizn czy tam znamion, wodę wspomagającą w urodzie, oraz postarać się o ingerencję sił nadprzyrodzonych które pomogą Ci w konkretny sposób, zależy co tam chcesz osiągnąć. Chętnie Ci to wszystko opisałabym na PW. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamię dośc łatwo jest usunąć. Trzeba isc do dermatologa a potem do chirurga w szpitalu, trwa to kilkanaście minut i po tygodniu zdejmuje się szwy, nic nie boli. Wiem, bo z tym byłam. Też mam pewien defekt i neistety nie tak łatwo się go pozbyć, na magię niestety nie liczę a na NFZ sie nie da :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wielkości znamienia - jeśli ktoś ma bliznę obejmującą 3/4 policzka, nie obejdzie się bez sporej blizny (wtedy nie wiadomo co lepsze) lub wydatkowania naprawdę dużych kosztów na poważnie przeprowadzoną operację plastyczną, prawdopodobnie z przeszczepem kawałka skóry z innej części ciala włącznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...