Skocz do zawartości

Witaj Kochana Cyganeczko:) Ja znow z prosba;)


elutka24

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialabym zaczac od tego,ze bardzo ciesze sie z Twojego powrotu:)

Przestalam z czasem wchodzic na interpretacje snow,bo tak jakos tylko w Twoje interpretacje wierze:)

Raz przepowiedziano mi wypadek:( Na szczescie nic sie nie stalo:)

No,ale ja nie o tym:)

Snil mi sie ostatnio dziwny sen...mysle,ze jest pozytywny,ale wole sie upewnic u Ciebie:)

Snilo mi sie,ze ogladalam z mezem,moja corka i kolega Norbertem(z ktorym otwieramy firme)busa.

Ogladalismy go i bardzo nam sie spodobal. Wsiedlismy wiec do srodka,ja za kierownica. Odpalilam silnik i bus wbil sie w poiwietrze. Nadal byl busem,ale tak jakby wysunely sie spod niego skrzydla i zaczelam pilotowac latajacego busa. Pomyslalam wtedy,ze nie potrafie go pilotowac tak jak moj maz i,ze lepiej by bylo gdyby to on to robil,ale jak juz siedzialam to juz zostalam na miejscu. Zaczelismy latac nad wodami. Byly piekne,blekitne i wrecz kazde ziarenko piasku bylo wdac-woda byla tak czysta. A ja znizalam sie tym busem blizej wody,zeby popatrzec na ta piekna wode:P(nielogicznie trszokje:P). Lecielismy dalej,az dolecielismy do jakiegos miejsca(i tu juz dziwny sen),w ktorym byl prezydent Obama:) On rozmawial z jakims terrorysta ktory pdlozyl gdzies ladunki wybuchowe. Straszyl go,ze go zabije itp. I wtedy mi sie zrobilo szkoda tego czlowieka i podeszlam do niego i zaczelam z nim rozmawiac po angielksu. Znam komunikatywnie angielski,ale mam duza przerwe w uzywaniu tego jezyka,wiec pamietam,ze we snie mocno sie skupialam i szukalam slow:) ALe udalo mi sie z nim dogadac. Facet zmienil zdanie i nie wysadzil ladnunkow,wszyscy sie cieszyli i moj sen sie konczy:)

Dodam tylko,ze jestemy w trakcie szukania busa do tej naszej firmy i wogole w trakcie zalatwiania wszystkich papierow. Firma ma byc w Niemczech,gdzie jezyka raczej kompletnie nie znam. Mam cicha nadzieje,ze sen jest pozytywny i mowi o tym,ze wszystko pojdzie pomyslnie,ale nie jestem pewna w 100%:)

Cyganeczko jeszcze raz tylko napisze,ze ciesze sie,ze jest juz u Ciebie wszystko dobrze i ciesze sie,ze wrocilas!

Trzymalam kciuki za powodzenie w Twojej sprawie:)

Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze jak zwykle wszystkiego co najlepsze:):):ok2_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj Elu :) ja zaś bardzo się cieszę, że Ty się cieszysz z mojego powrotu,dziękuję również za te trzymane kciuki :) :*

Miło mi i dziękuję pięknie wierna Użytkowniczko sub - forum cyganichy ;)

 

Jeśli chodzi o firmę wszystko ok.Nie masz najmniejszych powodów do zmartwień.Wszystko potoczy się lepiej niż śmiesz nawet się spodziewać.Twoje zasługi w osiągnięciu tego sukcesu będą bardzo duże.Radość, dobra sytuacja,poprawa i duże możliwości. Wszystko przed Wami. Zwróć tylko proszę uwagę, czy w Twoim otoczeniu nie będzie osoby płci męskiej, która będzie mogła przyczynić się do Twoich problemów uczuciowych,emocjonalnych. Wyjdziesz obronną ręką jeśli takowe się pojawią ale dlatego uprzedzam, byś była ostrożna.

 

Powodzenia i wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze :) Pozdrawiam cieplutko :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyganeczko jak zwykle napisalas mi wszystko dokladnie:)

Bardzo Ci dziekuje za tek dokladny opis:) Chcialabym,zeby sie spelnil moj sen;)

Co do mezczyzny to mysle,ze wiem o kim mowa... Chyba chodzi o Tate...juz mam male zamieszanie z nim zwiazane. I jest faktycznie czysto uczuciowe. Dokladnie zbyt emocjonalnie pdchodze do pewnych spraw z nim zwiazanych,a Tata pracuje u nas,wiec to wszystko sie miesza:) No nic,rozpisalam sie jak nic:):)

Dziekuje raz jeszcze za interpretacje;):)

Pozdrawiam Cie jak zwykle bardzo mocno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Elu pięknie dziękuję :)

 

Bardzo się cieszę, że mogłam Ci pomóc :*

Życzę wszystkiego co najlepsze i tylko pozytywnych zdarzeń oraz realizacji wszystkich planów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...