Skocz do zawartości

Duchy/dusza sen


Darax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam Problem nie wiem co oznacza moj sen ani zapamietane rysunki. Postaram sie wam je jaknajbardziej upodobnioc do tych z mojego snu. na zadnych sennikach nie dostalem konkretnej odpowiedzi, same jakies bzdury wiec prosze was o interpretacje tego snu z gory dziekuje zaczelo sie :

 

Jak zwyklemod wielu lat ogladam rozne programy o duchach np ten na Discabvery World bo sa interesujace. i Wczoraj obejrzalem se kolejny odcinek ale nawet mnie niue zadziwil. Nastepnie obejrzalem sobie 2x Amerykan Pie bo byklo strasznie nudno. o godzinie 1:01 zasnelem ( wiem bo pisalem sms w tym czasie ) sen zacza sie dziwnie, byl ukazany moj pokoj w wynajmowanej kawalerce ale dom byl ze starego mojego rodzinnego mieszkania jak i moja rodzina tez tam byla. nagl zaczely dziac sie rozne rzeczy , jakies dziwne dzwieki slyszalem itp. wyszedlem do przed pokoju i dzrzwi od lazienki zaczely sie otwierac jak i zamykac (ale nie do konca bo nie bylo ich slychac ) ja spanikowalem zaczelem sie bac. Powiedzialem to dla siostry a ona nie wierzyla ( przypominam ze to wszystko w snie sie dzieje ) wkiec podeszla do tych drzwi i znowu sie otworzyli i zamknely i tak powtarzalo sie kilka razy. wiec odeszlismy ja zaczelem plakac i i panike siac bo nie wiem o co chodzi i balem sie. Nagle siostra mowi bym poszedl do swojego pokoju z siostra a ona po drodze krzyczy "wypier*alaj! czego tu szukasz "! i nagle cisza taka . ja siedze w swoim pokoju i czuje strach. nagle ze łzami w oczach powiedzialem grzecznie dlaczego mnie nawiedzasz po co tu jestes :( ze smutkniem. zapytalem rowniez czy dac mu kartke i czy mi napisze co tutaj robi. wiec polozylem kartke na lozku wraz z dlugopisem i zacza rysowac ale nie dlugopisem tylko kartka sie zdzierala w krztalt liter zapamietalem dokladnuie ten rysunek a to jeden z nich :

potem zapytalem chcesz mnie opetac? i nie dostyalem odpowiedzi zadalem kolejne pytanie czy przyprowadzic ksiedza i nagle zacza rysowac kolejny rysunek a o to on :

 

i nagle sen sie urwal wstalem z takim dziwnym uczuciem napisalem do dziewczyny ze snily mi sie duchy z lekkim nawiedziem a ona nic hehe ja naprawde sie boje ze to cos moze znaczyc prosze o jakos dobra interpretacje nie wiem co mam robic..

 

 

Nie Aktualne problem prawdowpdobnie rozwiazany Dziekuje wszystkim

Edytowane przez Darax
Problem Znikl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...