Jump to content

Ślub, huśtawka


foomfela
 Share

Recommended Posts

Witam.

Mialam dziś dziwny sen. Wiedziałam że właśnie odbył się mój ślub z obecnym chłopakiem, jednak nikogo znajomego w pobliżu nie było. Pod kościół zajechała już nowa para młoda, czekając na msze. A ja zostałam całkiem sama i z boku kościoła siedziałam na huśtawce ogladając zdjęcia z tej uroczystości.... Bardzo wyraźnie pamiętam tą huśtawkę, moją suknie ślubną (biały gorset, czarna spódnica) i nową panne młodą śmiejącą się, że wszyscy mnie zostawili. Proszę mi pomóc w interpretacji tego snu. Z góry dziekuję.

Emi

Link to comment
Share on other sites

Chyba jesteś w związku który przynosi Ci wiele rozczarowań i niepewności. Zastanawiasz się co zrobić, ważysz wszystkie za i przeciw. Zastanawiasz się czy dalej być w tym związku czy jednak zacząć kolejny etap w życiu. To wszystko pozwoli Ci odkryć w sobie siłę i ukaże nowe możliwości, które na Ciebie czekają w życiu.

 

Pozdrawiam (:

Link to comment
Share on other sites

To raczej nie to. W związku jestem bardzo szczęśliwa i w głębi siebie liczę na zaręczyny i jakieś konkretne posunięcia. może to o tą niepewność chodzi...... dziękuję za odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

O bardzo możliwe. Właśnie Ty czekasz na jakieś konkretne deklaracje. Może też troszkę się obawiasz, że do tego nigdy nie dojdzie. Ale tak jak napisałaś jesteś szczęśliwa więc jeśli się kochacie to na pewno z czasem przyjdzie taki moment na rozmowę o wspólnym życiu. Być może On nie jest jeszcze gotowy. Wiesz to trudna decyzja. A jak czujesz, ze to Cię męczy to porozmawiaj z Nim. W końcu to Wasze wspólne życie. W związku szczerość jest bardzo ważna.

 

Pozdrawiam (:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...