Jump to content

Ona w pidżamie


Guest User2
 Share

Recommended Posts

Śniłem, że byłem przy niej. Była zgoda pomiędzy nami choć taką jeszcze troszku niezręczną sytuację się dało wyczuć. Ja co jakiś czas wychodziłem do jakiegoś innego pokoju gdzie ktoś w coś grał na komputerze, a po chwili wracałem, lecz pamiętam to słabo i do końca nie ma to dla mnie znaczenia więc głębiej nie będę wnikał. Jakiś chłopak tam był.

 

Siedziałem z nią chyba na łóżku. Ona była w czerwonej piżamie, podobnej do tej która moja mama ma a może taka sama. Zdecydowanie lepiej w niej wyglądała niż moja mama. I ona na laptopie coś robiła, patrzała. Ja się w nią wtapiałem wzrokiem, i choć chciałem z nią porozmawiać o pewnych sprawach nie zaczynałem. Byłem tak na nią napalony, chciałem ją wziąć przytulić, kochać. Umykałem wzrokiem w różne miejsca troszku speszony ale ciągle ją obserwując. Serce mi biło. Była bardzo miła atmosfera. I ona nagle, że wie o czym chce porozmawiać i że pewnie myślę, że Ona z nimi/z kimś tam spała, lecz mówi, że nie spała i że z kimś się przespała i coś tam coś tam, nie dosłyszałem bo nie wytrzymałem i ją chwyciłem nie przejmowałem się tym co mówi, po prostu chciałem ją mieć. Ogólnie bardzo pozytywna atmosfera była pomiędzy nami.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Wychodziłeś do jakiegoś innego pokoju ....wracałeś. I to jest tak jak w realu,raz jesteś emocjonalnie bliżej niej a innym razem dalej. Gra życia toczy się... Kto wygra,zależy w dużej mierze od Ciebie.

 

Twoje marzenia o niej odzwierciedlenie znajdują w różnych snach.Ona uosabia dla Ciebie to,co widzisz w realu w swojej matce.Masz opiekę,bezpieczeństwo.Kojarzy się Tobie również z bezwarunkową miłością,bo tak kochają matki.Tu masz także namiętność,pożądanie.Chcesz ją mieć zarówno emocjonalnie jak i fizycznie.

Dobrze obserwuj co się dzieje w realu wokół Ciebie.Może dostaniesz ważną dla Ciebie informację,która odegra ogromna rolę w Twoim życiu.

Link to comment
Share on other sites

"Wychodziłeś do jakiegoś innego pokoju ....wracałeś. I to jest tak jak w realu,raz jesteś emocjonalnie bliżej niej a innym razem dalej" - to fakt, choć ostatnio mam wrażenie, że to ja raczej odczuwam jej stany emocjonalne, bo jak jej energię na uspokojenie wyślę, to potrafię od razu się uspokoić.

 

"Ona uosabia dla Ciebie to,co widzisz w realu w swojej matce.Masz opiekę,bezpieczeństwo.Kojarzy się Tobie również z bezwarunkową miłością,bo tak kochają matki." - no właśnie moja matka kojarzy mi się z zagrożeniem niż opieką i bezpieczeństwem, nieustającą kontrolą i wykonywaniem poleceń. Się zastanawiam. Ale fakt, tak jak ją poznałem to bardzo czuła dziewczyna choć nie lubi tego okazywać, boi się. Czy możliwe jest, że ta piżama odzwierciedla to czego ona ode mnie pragnie (opieka, bezpieczeństwo, miłość itp.), w końcu to ona w tym śnie czuła się winna i przestraszona, że coś sobie pomyślę?

 

"Tu masz także namiętność,pożądanie.Chcesz ją mieć zarówno emocjonalnie jak i fizycznie." - a to fakt.

 

Dobrze obserwuj co się dzieje w realu wokół Ciebie.Może dostaniesz ważną dla Ciebie informację,która odegra ogromna rolę w Twoim życiu. - ok; będę czekał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...