Skocz do zawartości

Tarot a seks


Leforca

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszysch słowach swojego posta, pragnę się podzielić Twórczością mojego mistrza.

Joanna Eckert napisała ksiażkę na ten temat, i zachęciłam ją, by nie czekała 5 miesiący na to, aż kos to wyda, tylko by puściła tę skończoną wersję

przed censurą wydawnictwa na allegro. Tak więc zrobiła:

Tarot a Seks sex e-book wróżba premiera! (1829556224) - Aukcje internetowe Allegro

Fragmenty za jej zgodą powklejałam na forum.

Reklamuję, bo to mój mistrz, a poza tym, nie ma opracowań tego tematu ani na rynku polskim, ani niemieckim, ani rosyjskim, chyba że o tym nie wiem.

 

A w drugich słowach mojego posta zapytam, jakie karty są dla was najbardziej seksualne?

Diabeł, Moc? Czy któreś z denarów i mieczy mają znaczenie seksualne?

Czy były rozkłady, które sygnalizowały stosunek seksualny?

Czy znacie rozkłady na te tematy?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta Diabel -kiedy ja wyciagam zawsze kojarzy mi sie z seksem-bogatym zyciem seksualnym,romansem,przygoda-w zapytaniach o partnera -duza potrzeba kontaktu cielesnego-kilka razy ,kiedy wrozylam i pojawial sie Diabel intuicja podpowiadala mi nadchodzacy romans,przygode milosna-i sprawdzalo sie,dla mnie to tez w odniesieniu do pytania o seks to wybor miedzy osobami,uwodzenie,kuszenie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Sowilo92

W moim mniemaniu Diabeł to seks, jako fakt, karty otaczające pokażą nam cóż to za seks;)...poza tym Siła, to też ta siła seksualna w naszym życiu, As Buław jako gotowość do seksu, z 3 Kielichów może się narodzić seks, jest potencjał na przygodna przygodę;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pamietam jakis czas temu byla u mnie pewna pani na konsultacje, i mowi ze ma problemy w zwiazku, ze zwiazek wisina wlosu. Postawilam rozklad partnerski, i zapytalam jaka jest przyczyna, miedzy nimi wyszly karty: Diabel XV + 3 mieczy + 4 mieczy. Okazalo sie, ze mieli powazne klopoty w sprawach zwiazanych z seksem (Diabel), mianowicie, duze rozczarowania z tym zwiazane (3 mieczy), oraz brak zainteresowania i biernosc, choroba (4 mieczy). Okazalo sie, ze partner jej byl chory, ale nie powaznie, mial lekka depresje i nie mial wogole ochoty na seks.

Pozdrawiam Serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby jakieś konkretne karty były konkretnie związane z seksem. Nawet popularny Diabeł. Jeżeli pytanie kwerenta dotyczy sfery seksualnej, to każda odpowiadająca na to pytanie karta będzie z seksem związana, ale każda opisze problem inaczej. Jeżeli ktoś zapyta "jaki będzie związek z Ksawerym pod względem erotycznym" inaczej odpowie Eremita, a inaczej Rydwan. Jeżeli pojawi się Diabeł trzeba Ksawerego wysłać do specjalisty od uzależnień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...