Skocz do zawartości

Mój Anioł


Gość ANEZ

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkład ten pozwala dotrzeć do zadań karmicznych jakie mamy do wykonania w danym momencie życia.

 

1-przyszłe zadania karmiczne w sferze uczuć- Siła -utrzymanie harmonii i równowagi w tej sferze.

2-obecne zadania karmiczne w sferze uczuć - Królowa mieczy -zadbanie o równowagę wewnątrz związku i bardziej zdecydowane działanie.

3-to,co już przepracowałem w sferze uczuć -Świat - spełnienie,wiem co to jest odwzajemnione uczucie,mężczyzna ktory jest dla mnie oparciem,dom,zrozumienie i tolerancja.

4- przyszłe zadania w sferze działań -As kielichów -szansa na wykorzystanie działań zgodnych ze swoim powołaniem.

5-obecne zadania sferze działań -Głupiec - otworzyć się na nowe,nieznane.

6-zakończone zadania w sferze działań- Paz buław -wykorzystanie szans ,które pojawiły sie do tej pory w moim życiu.

7-przyszłe zadania w kontaktach z ludzmi -6 denarów - zrównoważyć dawanie i branie.

8-obecne zadania w kontaktach z ludzmi -As denarow -odkryć swoje wnętrze które dużo może zmienić w kontaktach z ludzmi.

9-zakończone zadania w sferze kontaktów z ludzmi -Kapłanka -osiagnęłam rownowagę pomiędzy "mogę" a "powinnam".

10-co pomoże utrzymać łączność z moim opiekunem karmicznym w przyszłości?-2 buław -świadomość że zycie może przepływać gdzieś obok nas więc trzeba działać wprowadzając swoje idee i zamiary w czyn.

11-jak obecnie wzmacniać kontakt z przewodnikiem duchowym -Gwiazda-poprzez wiarę ,nadzieję i miłość.

12-jakie przesłanki z przeszłości świadczą o kontakcie z opiekunem duchowym?-2 mieczy -nie ma sytuacji bez wyjścia i swoją niemoc mozna pokonać poprzez stanowczośc i jednoznaczną postawę.

13-mój karmiczny ANIOŁ STRÓŻ -4 kielichów -kiedyś dostałam talie kart Anioły Karmy,podczas tasowania wypadła jedna karta .Był to Anioł Nith Haia w pozycji odwróconej co znaczy -Lenistwo,nawet tymczasowe blokuje sukces.Chyba on jest moim aniołem karmicznym,bo mogłam odpocząć,przemyśleć ale podnosiłam się i szłam dalej.

 

A- najważniejszy spłacony dług karmiczny - Pustelnik -moje wnętrze postanowiło, oddać siebie innym i to na długie lata-tak tez sie stało.

A-moja przepracowana karma-3+6+9+12=Świat,Paz buław,Kapłanka,2 mieczy -wykorzystałam szansę spełnienia na polu emocjonalnym,intelektualnym.

 

B-to nad czym powinienem pracowac obecnie -As buław -działać aby osiągnąć wyższy poziom samopoznania oraz pewnośc siebie.

B-moje obecne zobowiazania karmiczne -2+5+8+11=Królowa mieczy+Głupiec+As denarów+Gwiazda - iść za swiatełkiem które pokazało sie w tunelu z nadzieją na utrzymanie tego co osiągnęłam i na rozpoczęcie czegoś nowego,jeszcze nieznanego.

C- moje pózniejsze zadania karmiczne - 9 buław -wyciagając wnioski z przeszłości pilnuj tego co masz i badz ostrożna.

C-to, nad czym powinienem pracować póżniej -1+4+7+10=Siła+As kielichow+6 denarów+2 buław - miłość,dom,osobisty rozwój i dzielenie się tym z innymi.

 

Rozkład ten jest dośc długi ale dla mnie bardzo ważny.Za kazde uwagi i spostrzeżenia będę bardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-przyszłe zadania karmiczne w sferze uczuć- Siła

- będziesz rozwijać się duchowo, wewnętrznie. Zostaniesz wyposażona w hart ducha, siłę i odwagę by móc zmierzać się z przeciwnościami, przeszkodami, które napotkasz na swej drodze po to by ujawniła się siła ducha. Mam odczucie, że możesz być mistrzowską 11, która świadczy o starej, doświadczonej już duszy, ale może nie mieć łatwo w życiu, gdyż może być pełna wewnętrznych rozterek przy niesprzyjających warunkach, jednak może jej się również powodzić świetnie jeśli stanie się świadoma siebie i swej misji w odpowiednim czasie

 

2-obecne zadania karmiczne w sferze uczuć - Królowa mieczy

- obecnie kierujesz się rozumem, rozsądkiem w sferze uczuć... może to dziwnie brzmi, gdyż rozum, a uczucia to dwie różne bajki, ale czasem, zwłaszcza gdy jesteśmy po przejściach stajemy się ostrożni i wówczas staramy się kierować rozsądkiem i uczuciami jednocześnie albo tylko rozsądkiem. Jest to czas dystansu wobec uczuć po to by odpocząć i odrodzić się na nowo w tej sferze, czego Ci życzę :)

 

3-to,co już przepracowałem w sferze uczuć -Świat

- doświadczyłaś już wzajemnego szczęścia, wsparcia, troskliwości i miłości, miałaś za zadanie przepracować otwarcie się w pełni na drugiego człowieka,oddanie się z ufnością, miłością i udało Ci się to :)

 

4- przyszłe zadania w sferze działań -As kielichów

- zostaniesz wyposażona w większą wiarę w siebie, pewność siebie, zaczniesz bardziej optymistycznie patrzeć na otaczający Cię świat, możliwe także, że serce drgnie do kogoś :)

 

5-obecne zadania w sferze działań -Głupiec

- otworzyć się emocjonalnie, fizycznie na nowe by cieszyć się z tego co jest i jakie jest bo nowe nie znaczy gorsze ;P

 

6-zakończone zadania w sferze działań- Paz buław

- pojawiał się ktoś energiczny obok Ciebie, szanse wykorzystywałaś

 

7-przyszłe zadania w kontaktach z ludzmi -6 denarów

- starać się być asertywną, utrzymywać wzajemne, ciepłe relacje z innymi, ale też dawać z siebie tyle ile otrzymujesz

 

8-obecne zadania w kontaktach z ludzmi -As denarow

- nawiązywać nowe znajomości, liczne kontakty zarówno z mężczyznami, jak i kobietami :)

 

9-zakończone zadania w sferze kontaktów z ludzmi -Kapłanka

-zrozumienie i tolerancja, nauczyłaś się akceptować innych takimi jacy są, mimo, że mogą być zupełnie odmienni od Ciebie to starasz się to przyjąć, co czasem może wychodzić z korzyścią, gdyż otaczając się odmiennością wokół siebie uczymy się najwięcej :)

 

10-co pomoże utrzymać łączność z moim opiekunem karmicznym w przyszłości?-2 buław

-zaglądnięcie w głąb siebie, zawsze w trudnych momentach nei działaj pochopnie, zatrzymaj się, zaglądnij do wnętrza, zdobądź dystans do sprawy i wówczas podejmuj decyzje

 

11-jak obecnie wzmacniać kontakt z przewodnikiem duchowym -Gwiazda

- wzmocnisz go pozytywnym myśleniem wobec siebie, swego życia i przyszłości, ale też wobec otoczenia wokół Ciebie. Optymizm to podstawa! :)

 

12-jakie przesłanki z przeszłości świadczą o kontakcie z opiekunem duchowym?-2 mieczy

- mimo, że czasem czułaś się jak w potrzasku i nie dostrzegałaś możliwości wyboru czy wybrnięcia z sytuacji, to gdy trwałaś w takim poczuciu bezsilności okazywało się, że zawsze wyjście z kłopotu się znajdowało i to czasem nie jedno ;) To był wpływ opiekuna duchowego, który zawsze do Ciebie przyjdzie z pomocą, gdy tylko postarasz się wyciszyć, wstrzymać działania, wsłuchać się w siebie i dać mu czas na przekaz :) Pięknie współgra z tym punktem pkt 10.

 

13-mój karmiczny ANIOŁ STRÓŻ -4 kielichów

-Masz pięknego Anioła Stróża i jest to jeden z silniejszych aniołków, a takiego otrzymujemy, gdy mamy tu jakąś "większą misje". Twoją misją jest szerzyć dobro, pomoc, wsparcie i zrozumienie... To Ty poprzez ciepło i wewnętrzną nadzieje (17 Gwiazda) jaką posiadasz i obrażasz innych jesteś chroniona, czuwają nad Tobą byś mogła pełnić swoją powinność wobec potrzebujących :)

 

A- najważniejszy spłacony dług karmiczny - Pustelnik

-mocna karta..., spłaciłaś już dług samotnych wędrówek dążących do duchowego oświecenia, ciągłych poszukiwań wewnętrznych, duchowych

A-moja przepracowana karma-3+6+9+12=Świat,Paz buław,Kapłanka,2 mieczy ->Rydwan

- wiele już przepracowałaś, otworzyłaś się duchowo na wszystko co Cię otacza, możliwe,że za sprawą małżeństwa, następnie dziecko sprawiło, że dostałaś kolejnych przełomowych dla Ciebie przewartościowań, stałaś się bardziej wyciszona, wyrozumiała, cierpliwsza, dojrzalsza, potem nastał czas jakiejś bezsilności u Ciebie, bezradności,z której już wychodzisz z korzyścią dla Siebie. Wszelkie te dzieje to Twoja karma, a negatywne aspekty życiowe jakie się pojawiają są po to by przetransformować nasze wnętrze, co bywa nie raz bolesne, ale jest konieczne dla Naszego rozwoju :)

 

B-to nad czym powinienem pracowac obecnie -As buław (Mag)

- działać w materii, rzucić sie w wir nowych znajomości, nowego życia, być spontaniczną, tą której należy się szczęście, radość i je przyjmuje wykorzystując nadarzające się okazje :) Stań się kreatorem swojej rzeczywistości jak Mag, który sięga po to, czego pragnie i dobrze mu z tym ;P

 

B-moje obecne zobowiazania karmiczne -2+5+8+11=Królowa mieczy+Głupiec+As denarów+Gwiazda ->Diabeł

- kobieta po przejściach,a jej zobowiązaniem karmicznym jest ruszenie w nowe życie poprzez wykorzystywanie nowych szans w każdej sferze życia dołączając do tego wiarę w siebie i w to, że czuwa nad Tobą przychylna siłą wyższa (Gwiazda), która Ci dopomoże:)

Z tego co pamiętam jesteś numerologiczną 8, a jest to u Ciebie m.in. 8 z liczby 17. Liczba 17 podobnie jak karta Gwiazdy w tarocie jest specyficzną liczbą, która mówi, że jesteś pod "wpływem opiekikosmicznej – na każdym poziomie Swojego istnienia. Wnosiszczęście, nadzieję, siłę twórczą, intuicję i wyobraźnię.Zapewnia sukces w dziedzinach wymagających dużej koncentracji.Popychać Cię będzie na drogę rozwoju duchowego – wspiera uwalnianie sięod ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza w nas zainteresowanienaukami ezoterycznymi, pozwalającymi przekraczać materialnestruktury naszego życia. Szczęśliwa gwiazda. Opieka siłniewidzialnych. Nadzieja. Siła kreacji, wyobraźni, intuicji.Wskazuje często na posiadanie talentu muzycznego lub darujasnowidzenia. Przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo dziękiszczęściu i talentom. Człowiek posiadający tę liczbę w swojejkarcie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie, w jegoodczuciu jego życie jest niełatwe"

 

C- moje późniejsze zadania karmiczne - 9 buław (Pustelnik)

- w późniejszych zadaniach możesz zmierzać się z obawami, będą to wewnętrzne rozterki, emocjonalne, które mogą nie przejawiać sie w życiu codziennym, gdyż mogą okazywać sie nieuzasadnione, ale rodzące niespodziewany niepokój wewnętrzny, może obawa przed samotnością?

 

C-to, nad czym powinienem pracować później -1+4+7+10=Siła+As kielichow+6 denarów+2 buław->

- Nad wewnętrzną siłą, która jest ogromna w Tobie, będzie trzeba ją wyzwolić, ukazać cały wewnętrzny potencjał na nowo, otworzyć się uczuciowo. Będziesz w harmonijnej relacji, opartej na silnym uczuciu i więzi miedzy Wami, może przyjść czas, że będziecie sie zastanawiać co dalej z tą relacją robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-przyszłe zadania karmiczne w sferze uczuć

Siła

w kolejnym wcieleniu zostaniesz "wyposażona" w wewnętrzną siłę - kobieta/postać przedstawiona na tej karcie zwykle ma przy sobie ujarzmione zwierzę (lew/tygrys) - to jest właśnie symbol tej wewnętrznej siły, podpartej doświadczeniami z poprzednich wcieleń również z tego; być może to Ty będzie stroną, która będzie walczyć o związek lub w jakiś sposób poświęcać się dla drugiej osoby, Ty również będziesz siłą napędową relacji; Siła daje też świadomość tego, co jest ważne w nowym wcieleniu, więc niejako z góry możesz wiedzieć, co Cię czeka, jakie zadania masz do wypełnienia, a dodatkowo Siła da Ci moc do realizacji tych celów

 

2-obecne zadania karmiczne w sferze uczuć

Królowa mieczy

obecnie Twoje uczucia są niejako kontrolowane lub weryfikowane/oceniane przez umysł, teraz masz się właśnie tego nauczyć, harmonii między tym, co dzieje się w głowie a tym, co w sercu, w przyszłym wcieleniu (Siła) będzie szansa na działanie, na spontaniczność i odważne działania, teraz ważna jest rozwaga w uczuciach

 

3-to,co już przepracowałem w sferze uczuć

Świat

otworzyłaś się już na miłość, dałaś szansę sobie i Jemu na bycie razem; dopełniacie się wzajemnie, kochacie i szanujecie, Wasze dwa światy, tworzą jeden wspólny, ciepły i harmonijny

 

4- przyszłe zadania w sferze działań

As kielichów

być może będziesz miała szanse robić to, co będzie sprawiało Ci radość i satysfakcję, będziesz miała okazję realizować swoje marzenia, spełniać pragnienia swoje i innych; wydaje mi się też, że wiele rzeczy będziesz realizować łatwo, ponieważ wszystko o czym pomyślisz się sprawdzi; takim impulsem do działań może być uczucie

 

5-obecne zadania sferze działań

Głupiec

szukanie nowych dróg, nowych sposób/pomysłów/rozwiązań - często niekonwencjonalnych, spontanicznych

 

6-zakończone zadania w sferze działań

Paz buław

wydaje mi się, że dostałaś już niejako wcześniej impuls/inspirację od kogoś, a potem sama śmiało szłaś na przód

 

7-przyszłe zadania w kontaktach z ludzmi

6 denarów

Twoje przyszłe kontakty z ludźmi będą głównie polegać na wzajemności, na umiejętności dawania i brania, na poświęcaniu się, ale także na oczekiwaniu, że ktoś poświęci się dla Ciebie; możliwe też, że w kolejnym wcieleniu spotkasz ludzi, którzy teraz mają u Ciebie dług wdzięczności, bo im pomogłaś, to będzie czas, żeby sie odwdzięczyć

 

8-obecne zadania w kontaktach z ludzmi

As denarow -

nawiązywanie nowych znajomości, poszerzanie grona zaufanych znajomych/przyjaciół, nie zamykanie się w domu, ale wyjście na świat

 

9-zakończone zadania w sferze kontaktów z ludzmi

Kapłanka

poprzez swój duchowy rozwój zrozumiałaś, że są różni ludzie dobrzy, źli, bardziej otwarci/ufni i tacy zamknięci w sobie, ale Ty dla każdego masz serce, nauczyłaś się tolerancji, poznałaś dwie strony medalu, ale wiesz, że w każdym człowieku jest iskierka dobra

 

10-co pomoże utrzymać łączność z moim opiekunem karmicznym w przyszłości?

2 buław

medytacja może pomóc, ale także współpraca z ludźmi, rozmowa z nimi i równoczesne zaglądanie w siebie - taka wzajemność między tym co wewnątrz a tym, co na zewnątrz

 

11-jak obecnie wzmacniać kontakt z przewodnikiem duchowym

Gwiazda

poprzez zaufanie mu i powierzenie mu siebie, on jest tą gwiazdą, która w pośród ciemnej nocy rozbłyska na niebie i wskazuje drogę, właściwy kierunek, nie zapominaj, że on jest cały czas u Twego boku i zawsze możesz liczyć na jego pomoc/radę/wskazówkę

 

12-jakie przesłanki z przeszłości świadczą o kontakcie z opiekunem duchowym?

2 mieczy

być może w przeszłości zdarzały się sytuacje, kiedy sama nie mogłaś pójść na przód, czułaś się bezradna, zagubiona, zlękniona sytuacją, a wtedy on zdejmował Ci tą ciemną opaskę z oczu i mówił, słuchaj swojego serca, jestem przy Tobie, dzieje się to, co teraz jest dla Ciebie najlepsze

 

13-mój karmiczny ANIOŁ STRÓŻ

4 kielichów

to Anioł od sytuacji beznadziejnych ;) on wyciąga do Ciebie dłoń, kiedy wydaje Ci się, że tam już nie ma żadnej drogi, kiedy czujesz się bezradna i zagubiona, to taki Anioł przemieniający to, co beznadziejne w to, co ma sens i znaczenie

 

A- najważniejszy spłacony dług karmiczny

Pustelnik

poczucie lęku i osamotnienia, to już za Tobą, rozwój duchowy, zagłębienie się w swoje wnętrze pomogło, aby znaleźć pewne odpowiedzi, stałaś się silniejsza i pewna, już nie będziesz sama, masz przy sobie ludzi, dla których jesteś całym światem :)

 

A-moja przepracowana karma

3+6+9+12=Świat,Paz buław,Kapłanka,2 mieczy ---> Rydwan

otworzyłaś się na nowe, pod wpływem kogoś lub jakiegoś znaku weszłaś na drogę rozwoju duchowego, rozwinęłaś się i zdobyłaś wiedzę w tym zakresie, jednak Twój rozwój trwa nadal

 

B-to nad czym powinienem pracowac obecnie

As buław

nad dalszym rozwojem, na szukaniu nowych ścieżek i metod poznania duchowego

 

B-moje obecne zobowiazania karmiczne

2+5+8+11=Królowa mieczy+Głupiec+As denarów+Gwiazda ---> Diabeł

jw. dalszy rozwój, odnajdywanie nowych dróg i metod, a w dalszym ciągu wskazywanie drogi innym, inspirowanie, Głupiec ma swoich Tarotowych rodziców Maga i Kapłankę, oni są Twoimi opiekunami i czuwają nad Tobą w każdej "podróży" jaką podejmujesz i przyświeca Twojej drodze Gwiazda - nie zgubisz drogi nawet w ciemności (Diabeł)

 

C- moje pózniejsze zadania karmiczne

9 buław

nadejdzie moment, kiedy będziesz musiała na chwilę się zatrzymać o obejrzeć się za siebie, dokonać bilansu i weryfikacji tego, co już za Tobą, tego, czego się nauczyłaś, a co jeszcze przed Tobą, przede wszystkim nie możesz żałować tego, że coś zostało zrobione lub nie, lub że mogłaś to zrobić inaczej, to może być trudny moment, ale bardzo potrzebny

 

C-to, nad czym powinienem pracować póżniej

1+4+7+10=Siła+As kielichow+6 denarów+2 buław ---> Wisielec

nad swoją wewnętrzną siłą, nad ujarzmianiem lwa, nad wyrażaniem swoich uczuć w sposób spontaniczny, nad wzajemnością - to będzie takie preludium do następnego wcielenia (Wisielec), kiedy te zadania będą w szerszej perspektywie przez Ciebie realizowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...