Jump to content

Wejście do nekro-poziomu


Tero Kir

Recommended Posts

Sposób komunikowania się z duchem

 

Wyjście do granic nekro-poziomu, najłatwiej jest przy użyciu technik osiągnięcia oobe, metodą "Korzeni".

Wstajesz, ręce wzdłuż ciała, rozkrok na szerokość barków, lub połóż się na ziemi twarzą w dół. Następnie wizualizujesz sobie mnustwo korzeni, które wrastają w ziemie z punktów styku z ciałem. Korzenie rosną, przerastają coraz głębiej, jakby do samego centrum ziemi. W pewnym momencie, zaczynasz czuć zimno, które powoli obejmuje ciało. w tym momencie musisz szybko przenieść swoją świadomość w kulkę w punkcie poniżej splotu słonecznego. Muszisz zdążyć to zrobić zanim chłód z coraz większą intensywnością (lub ******ącą) przeniesie się po całym ciele. Jeśli nie zdążysz, doświadczenie będzie nieudane, a sam zarobisz sobie znaczne straty energii, zwykle prowadzi to choroby. Jednak jeżeli wszystko zrobisz prawidłowo i po "chłodnej" fali "odpuścisz" kulke świadomości - to ona zacznie swobodnie opadać po korzeniach w dół. Kulka świadomości widzi wszystko, co dzieje się podczas opadania: zobaczy, jak uderza w ścianki, zobaczy sploty korzeni, słyszy coraz bardziej narastający chałas, z którego zoraz cześciej wydzielają się coraz bardziej jasne słowa (choć im bliżej jesteś rozpoznania, tym szybciej i niespodziewanie milknie). W pewnym momencie spadanie nagle się zakończy, nagłe uświadamiając sobie, siebie stojącego nago w kręgu światła, a wokół - absolutnej ciemności. Wtedy właśnie powinieneś wołać psychicznie tego za którym przyszedłeś. Po jakimś czasie na granicy koła pojawi się cień* lub "strażnik"**. W tym momencie morzemy rozmawiać.

Wracamy techniką odwrotną do "pogrążenia się" - przypomina to wznoszący się pęcherzyk powietrza do powieszchni wody. Proces ten musi być spokojny \, bez zbytecznego pośpiechu, w przeciwnym wypadku, rezekujesz pozostawić otwarty kanał - a jest to dość niebiezpieczne.

 

Cień* - jeżeli człowiek odszedł z śiata materjalnego i węndruje po ińszych planach, to najcześciej ukazują się cieniami swoich materjalnych ciał (jest to jedna z emanacji rozpadajacego sie po śmierci człowieka, jednak tu nie bedze tego roztrząsał)

Strażnik** - jeżeli człowiek jeszcze żyje, wtedy przychodzi straż, on nie jest a ni aniołem a ni demonem, to taki dość specyficzny byt, nie chetny idący na kontakt i czesto dość niebiezpieczny dla osoby wywołującej. Stąd najlepiej ich unikać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

proszę o wyjaśnienie tego co jest napisane o strażniku. Czy to oznacza, że będziemy komunikować się ze strażnikiem? Co to znaczy, że "Jeśli człowiek żyje"? to znaczy, że możemy się komunikować ze świadomością osób żyjących w rzeczywistości czy masz na myśli osoby "żyjące" w jakimś innym sensie?

Link to comment
Share on other sites

proszę o wyjaśnienie tego co jest napisane o strażniku. Czy to oznacza, że będziemy komunikować się ze strażnikiem? Co to znaczy, że "Jeśli człowiek żyje"? to znaczy, że możemy się komunikować ze świadomością osób żyjących w rzeczywistości czy masz na myśli osoby "żyjące" w jakimś innym sensie?

 

1. - straznik to cos "ala" duch opiekunczy, kronikaz naszego zycia, niektorzy go myla z aniolemn strozem.

2. - straznik jest jedynie przy osobach zyjacych. Martwi juz go nie posiadaja (niebede sie tu rozpisywal dla czego).

3. - Tak z zywa osoba mozna rozmawiac jak z martwa przy odpowiednich warunkach. Przynajmniej z jego wewnetrznym, stad czasmi sa pewne rozbierzniosci z rzeczywistoscia - w koncu czasmi robimy cos choc w glebi serca mozemy pragnac cos innego

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

chciałbym odświeżyć temat bo chciałbym się dowiedzieć jaki cel ma ten rytuał?? skontaktowanie się z kimś czy jak?

 

 

PS. Jestem totalnym laikiem więc proszę o wyrozumiałość

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...