Jump to content

Wyzwiska, pobicie... bardzo nieprzyjemne...


Embargo

Recommended Posts

Na wstępie - cieszę się, że wszystko u Ciebie w porządku :) Cieszy mnie też, że wciąż udzielasz ludziom pomocy. Szczerze, sama jej potrzebuję. Otóż jakiś czas temu miałam awanturę w domu z ojcem, podczas której nawrzucał na mnie całą stertę bolących bardzo słów. Dzień naprzód śnił mi się okaleczony koń z naderwanym uchem i wybitymi oczami, oraz martwa ropucha w słoju, przy czym wodą z tego słoja zrobiono mi zastrzyk - więc już wiedziałam, że będzie źle. Ale ja nie o tym.

 

Uciekłam z domu, żeby odchorować i ochłonąć, ale powraca do mnie ciągle ten sam sen, obrazujący mojego ojca który mi ubliża. Dziś w nocy było to samo - pamiętam dokładnie że darł się na mnie, wyzywał mnie i moją matkę od najgorszych, stwierdził że jestem poj*****, że żałuje że żyję, i że mnie nienawidzi... Krzyczał coś jeszcze, po czym zaczął mnie szarpać, ja próbowałam się bronić, ale to nie miało użycia.

 

Ogólnie boję się wracać do domu. Bardzo mi ciężko. Nie wiem czy to powracanie tego samego motywu to odzwierciedlenie tego, co obecnie się we mnie dzieje, czy jakiś podświadomy znak, że on naprawdę tak myśli? A może będzie chciał porozmawiać pokojowo?

Ojciec w moich snach to zdecydowanie NIE figura symbolizująca opiekę czy wsparcie.

 

Z góry dziękuję...

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Embargo witaj :) Miło mi,że sie cieszysz z mojej obecności :)

Nie chcąc roztrząsać publicznie na forum Twoich snów, jeśli chcesz skontaktuj się ze mną przez pw. Wszystko można zmienić,poprawić.zaś Twoje sny są odzwierciedleniem tego co dzieje się w Tobie,Twoich leków i myśli. Pozdrawiam cieplutko i wszystkiego co najpiękniejsze życzę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Długo nie miałam szansy żeby odpisać - w każdym razie można powiedzieć, że to [mam nadzieję] ostatni sen związany z tą postacią, bo ojciec odszedł od nas i nie widziałam go już więcej odkąd nas zostawił i wyjechał. Być może poprzednie sny, które miały sugerować zmiany w życiu a się powtarzały, odnosiły się właśnie do tego.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

I wierze, że co miało minąć już minęło a sny powracające dadzą już spokój. Czego z całego serca Tobie życze i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...