Skocz do zawartości

Data zareczyn a numerologia-Prosba


majowa19

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

Zwracam sie do Was o pomoc..jestem swiezo zareczona! Dnia 9/16/2011 moje kochane oswiadczylo mi sie:jupi:

Czytalam wiele o dacie slubnej, ze dzien i miesiac okreslaja relacje zwiazku.

Jestem ciekawa jaki wplyw ma numerologia na date zareczyn?czy dzien i miesiac cos oznaczaja? bo z tego co pamietam 9 i 7 to liczby karmiczne?? :( Czy data zareczyn ma wplyw na przyszlosc zwiazku albo liczbe naszego zwiazku?

Jaki wplyw ma to na przyszlosc zwiazku i czy moze to pomoc/podpowiedziec czy zwiazek bedzie udany albo jaka bedzie relacja zwiazku??

Ja jestem numerologiczna 11(2/11) a moj partner jest 9 a liczba naszego zwiazku jest 2. Za pomoca programu sprawdzalam czy nasz zwiazek jest karmiczny i wyszlo ze nie, ale suma naszych drog jest 2/11-czyli relacja karmiczna prawda? Co to oznacza?

Chcialabym prosic o pomoc w analizie zwiazku- interpretacji naszych relacji. Slicznie dziekuje za okazana pomoc i poswiecony czas. Pozdrawiam serdecznie.

Podaje nasze daty urodzin:Kasia 5/19/76 i Krzysztof 1/17/71- data zareczyn 9/16/2011.

 

Dziekuje i buzka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawa jaki wplyw ma numerologia na date zareczyn?

 

Ma, ale nie jest tak istotna jak data ślubu.

 

czy dzien i miesiac cos oznaczaja? bo z tego co pamietam 9 i 7 to liczby karmiczne?? :(

 

7/16 to rzeczywiście tz. liczba karmiczna, która może dawać porażki i problemy w związkach uczuciowych. Dziewiątka natomiast nie jest karmiczna - jest to wibracja końca więc na oświadczenie się wrzesień dobrym miesiącem raczej nie jest.

 

Czy data zareczyn ma wplyw na przyszlosc zwiazku albo liczbe naszego zwiazku?

 

Wplyw na przyszłość waszego związku macie przede wszystkim wy sami. Numerologia może jedynie podpowiedzieć z jakimi problemami MOŻECIE się spotkać. Jeśli jesteś świadoma negatywów możesz im po prostu zapobiec.

 

Za pomoca programu sprawdzalam czy nasz zwiazek jest karmiczny i wyszlo ze nie, ale suma naszych drog jest 2/11-czyli relacja karmiczna prawda?

 

Nie.

Suma DŻ w 2 ni jest zła - dwójka daje szanse na zbudowanie stabilnego związku, w którym obie strony będą się fajnie realizować. Zagrożenie pojawia się w momencie gdy jedna (albo obie strony) rezygnują z własnej niezależności (przyjaciół, znajomych, zainteresowań etc), żeby zadowolić drugą stronę i bardziej się jej poświęcić. Czasami niestety w związkach 2 z 9 pojawia się problem finansów - może być z nimi ciężko.

 

Twój partner prosząc Cię o rękę był akurat w 4 roku osobistym. Jest to co prawda 4/13, ale nadal jest to wibracja korzystna dla związku. 13 może jedynie dawać pewne problemy ze ślubem. Wrzesień był dla niego też 4 miesiącem osobistym (też 4/13) więc ten efekt będzie się potęgował.

 

W Twoim przypadku było to 1/19, które niestety jest "karmiczne", ale w dobrym związku nie będziesz tego aż tak bardzo odczuwać. Ważne, żebyś przejmowała się potrzebami partnera i czuła się doceniona w tej relacji. Dodatkowo obecnie jesteś w cyklu 1/19 więc przyszła pora na przerobienie tej wibracji. Oprócz tego jesteś pod wpływem 6tki, która jest wibracją bardzo rodzinną i daje zazwyczaj szczęście w związkach.

 

Partner jest obecnie w cyklu 8. Ósemka daje nie tylko korzystną atmosferę dla rozwoju finansów, ale też potrzebę uporządkowania życia uczuciowego i zdeklarowania się (stąd oświadczyny jako deklaracja tego, że chce z Tobą spędzić resztę życia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seid, dziekuje za Twoja odpowiedz!! Ogromne dzieki:)

Mam pare pytan, jesli moge...

Czy moj zwiazek z Krzysztofem jest karmiczny?Poslugujac sie programu-Numerologia wyszlo ze raczej nie... ale natomiast suma naszych drog 2/11... to to mnie zastanawia ze moze bedziemy mieli jakas karme do przerobienia? no i ta 7 i 9.. 7/16 to jak piszesz problemy w zwiazkach uczuciowych a 9 to liczba konca..zakonczenia-chyba dobrze to nie wrozy... Krzysztof bedac w 4 roku osobistym- piszesz ze 13 moze dawac problemy ze slubem? Czy mozesz mi doradzic jaki okres/czas-rok bedzie dla nas odpowiedni aby zawrzec zwiazek malzenski??...patrzac np. na rok/lata osobiste cykle itd...czy 2011 jest lepszym od 2012...a moze poczekac lepiej do 2012?Jak mozesz to doradz, prosze...

Jesli chodzi o moj cykl 1/19-mozesz mi powiedziec co musze przerobic?

Dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam.

 

K

Edytowane przez majowa19
blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale natomiast suma naszych drog 2/11... to to mnie zastanawia ze moze bedziemy mieli jakas karme do przerobienia?

 

Jak będziesz się tak programowała to z pewnością pojawią się problemy - mimo braku "karmy".

 

Krzysztof bedac w 4 roku osobistym- piszesz ze 13 moze dawac problemy ze slubem?

 

Chodzi o problemy z przygotowaniami do slubu - trzynastkę po prostu ciężko zadowolić, lubi kręcić nosem na różne rzeczy.

 

Czy mozesz mi doradzic jaki okres/czas-rok bedzie dla nas odpowiedni aby zawrzec zwiazek malzenski??...patrzac np. na rok/lata osobiste cykle itd...czy 2011 jest lepszym od 2012...a moze poczekac lepiej do 2012?Jak mozesz to doradz, prosze...

 

Zgodnie z systemem, którego używam rok osobisty zaczyna się z ostatnią wrześniową pełnią Księżyca. Od września tego roku będziemy więc już pod wpływem 2012 roku.

2012 jest niestety taki sobie:

Dla Ciebie będzie on korzystny - z obliczeń wychodzi mi 2/11 czyli partnerstwo.

Dla Krzysztofa niestety już gorzej - będzie akurat w 5/14. Ta wibracja daje niestety niechęć do zobowiązań, brak odpowiedzialności i często wiele związków jednocześnie.

Z punktu widzenia numerologii całkiem nieźle wygląda natomiast 2013 rok:

dla Ciebie będzie to 3/12 (korzystna wibracja, daje dobrą komunikację), a dla niego 6 (świetna wibracja pod kątem małżeństwa, bo 6 to wibracja rodziny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia 19.05.1976

Krzysztof 17.01.1971

 

Patrząc na Wasze dopasowanie wg cyfrologii...Na codzień spięcia o pierdoły gdyż 1 nie idzie w parze z 8 - destrukcja - 8 niszczy 1. Duchowo się dopasowaliście, Żywiołami też nie dopasowaliście się - Ogień (Kasia) topi Metal (Krzysztof). Wg kwadratów dodatkowo Krzysztof Ciebie będzie wykańczał w sensie, że przyjdzie czas, gdy będzie coś do zciebie mówił a Ty go nie będziesz rozumieć - nie odbierasz po prostu wibracji jego kodu osobowego i nigdy nie będziesz bo tak się urodziłaś.

A tak z innej beczki - męska kobieta zeszła się z kobiecym mężczyzną. Idzie to naprawić i sprawić aby Wasze życie było lepsze - jeśli chcecie to odezwijcie się do mnie.

A data zaręczyn - dla Kasi płacz i lament, dla Krzysztofa brak szczęścia i miłości. No i jak ktoś wcześniej podpowiedział - data ślubu baaaardzo ważna jest. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrologia-Rany az tak zle???

Destrukcja?? Czyli on ma mnie niszczyc?? pod jakim wzgledem?Troche mnie zasmuciles:( Klocic to sie nie klocimy-jeszcze;) czemu piszesz ze dla mnie placz i lament a dla Krzyska brak szczescia i milosci?? to sama data zareczyn znaczy?? a jak wybrac date slubu??? no i jesli moge spytac, jak to "naprawic" polepszyc... co robic aby lepiej bylo.... jak mozesz to prosze sie odezwij....

Dziekuje za pomoc i poswiecony czas!pozdrawiam.

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęcony? Nie ma takiej opcji abym cokolwiek miał poświęcić - poświęcenie prowadzi do śmierci więc wolę aby moje przyszłe potomstwo żyło sobie odpowiednio długo.

Rozwiązanie problemów znajdziecie na ustawieniach hellingerowskich, tylko omijajcie z daleka ustawienia robione przez psychologów bo zrobią wam krzywdę i tak naprawdę niczego nie naprawią bo uczucia i energie są im obce i nie mają pojęcia jak to naprawić prawidłowo. Znam u siebie osobę, która pięknie prowadzi ustawienia i nie jest psychologiem - pracuje wyłącznie na energii i uczuciach a psycholog to czysty System i Ego. No ale jak rzeczywiście mieszkasz w USA to będziesz miała kawałek drogi do mnie. Ja osobiście doświadczyłem i jestem szczęśliwy dlatego jeśli naprawdę chcesz coś zmienić to polecam i zapraszam.

Co do daty ślubu - jak chcecie to mogę Wam pomóc ją wyznaczyć. Na stronie SUMERO-CYFROLOGIA - Starożytna Sumeryjska wiedza o naturze i losie człowieka. znajdziesz do mnie wszystkie namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...