Jump to content

Pproszę o interpretacje snu... środki lokomocji, ucieczka, terroryści

saritha_86

Recommended Posts

To był zbyt dziwny sen bym była go w stanie dokładnie opisać.

Zaczęło się egzaminem jaki pisałam. (za niedługo będę go pisała). Wykładowca zaczął podawać opisowe pytania i ja je zaczęłam pisać między czasie uświadamiając sobie, że nie umiem na nie odpowiedzieć.

Potem sen dział się w mieście, chyba w Berlinie, bo miałam takie przeczucie. Nie wiem jak to było dokładnie ale pamiętam 1 scenę z tego snu. Byłam w mieszkaniu (w kamienic). I miałam zabić jakąś starszą ok. 70 kobietę. Zaczęłam ją topić w wannie. Widziałam swoje ręce jak ją przytrzymywałam z całych sił pod wodą. Ona niby się topiła niby nie... Zaczęła coś do mnie mówić. Ale nie pamiętam co. Wyszłam do przedpokoju i rozmawiałam z jakimś mężczyzną. Powiedział, że weźmie poduszkę i pistolet i ją zabije. Widziałam, że wziął to do ręki i idzie w stronę jakby kuchni tam gdzie była ta kobieta. Wtedy pomyślałam, że wreszcie jest okazja do ucieczki. I uciekłam. Wybiegłam na ulicę. Widziałam mężczyznę, który wchodził do drugich drzwi do kamienicy wpisując hasło. Pomyślałam, że on mnie tam nie znajdzie. I weszłam wraz nim. Pamiętam, że wchodziłam po tych schodach ciągle patrząc na drzwi wejściowe. Wchodziłam i wchodziłam ale zbyt wysoko nie weszłam. Ciągle widziałam drzwi wejściowe. Byłam gdzieś na wysokości 3 metrów a powinnam być przynajmniej na 3 piętrze.

Potem mój sen przeniósł się do dziwnego pociągu który wyglądał jak jakaś wielka poczekalnia. Było w nim pełno drzwi, które co chwilę się otwierały i pasażerowie wysiadali w różnych miastach. Wtedy zobaczyłam tamtego mężczyznę z mieszkania. On też mnie widział i chciał podejść ale zobaczył policjanta który mu się bacznie przyglądał więc wszedł do jednej z poczekalni gdzie były drzwi. Poczułam się chwilowo bezpieczna bo wiedziałam, że on nic nie zrobi puki jest ten policjant. Dojeżdżaliśmy do jakieś stacji. Widziałam jak się pomału zatrzymuje pędzący pociąg. Otworzyłam drzwi i wyskoczyłam z pędzącego pociągu. Zaczęłam biec wzdłuż różnych torów aż znalazłam się na torach tramwajowych. Zobaczyłam za sobą tramwaj więc biegłam szybciej byle zdążyć na przystanek który był przede mną. Jakoś udało mi się dobiec do tego przystanku, ale tramwaj się nie zatrzymał. Po prostu dalej pojechał. Wtedy podjechał następny i wsiadłam do niego wraz z innymi pasażerkami. Stałam obok nich i z nimi rozmawiałam o tamtym tramwaju, który się nie zatrzymał kiedy pojawił się kanar. Patrzyłam się na niego zastanawiając się czy to tamten mężczyzna który mnie ściga czy nie? Kazał pokazać bilety. Ja oczywiście nie miałam. Zaczęłam szukać w kremowej torebce. Wtedy 2 inne pasażerki zaczęły się spierać między sobą o jakiś bilet. Zawołały kanara i on podszedł do nich. Wyrwał im ten bilet i wyszedł, po chwili biegł do innego tramwaju.

Wtedy mój sen przeniósł się do samolotu (byłam już sobą, bo w tym poprzednim byłam jakąś blondynką). Lecieliśmy samolotem i wtedy pojawili się chyba 3 terrorystów. Mieli broń. Jeden usiadł obok moich braci i kazał im zrobić zdjęcie jakiejś groźnej substancji w płynie, jakby bombie. Mama dała mi w notatkach kartkę, gdzie było napisane co ci terroryści chcą zrobić z tą bombą ale nie zdążyłam przeczytać. Ja siedziałam obok mamy. Jakaś Rosjanka podeszła do nas i zaczęła na życzenie terrorystów nas zabawiać. Była jakaś zabawa gdzie musiałam usiąść na kolanach mamie. Usiadłam i wtedy zorientowałam się , że notatki te które mama mi dała leżą na ziemi koło terrorystów. Szybko je wzięłam i schowałam....

Czy mógłby ktoś napisać co oznacza taki sen??? Dodam, że nie oglądałam żadnego filmu by mi coś takiego się śniło...