Skocz do zawartości

Rozkład - sprawy zdrowotne.


Tarocistka_doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

 

Rozklad - zdrowie.

 

Do tego rozkladu uzywamy tylko arkanow wielkich. Losujemy z talii 8 kart i ukladamy je wedlug schematu.

 

Diagnozę (chorobĘ) najlepiej jest wyczytac z kart Arkanow Wielkich.

 

 

 

1). Moja obecna sytuacja zdrowotna.

 

2). Moje zdrowie, na co powinnam teraz szczegolnie uwage zwrocic, jakie choroby? Tylko karta na pozycji 2, informuje jaka to diagnoza.

 

3). Sprawy z przeszlosci, ktore maja na obecna sytuacje wplyw.

 

4). Co robie żlę?

 

5). Czy leczenie bedzie skuteczne?

 

6). Karta rada: co powinnam robic, aby moje zdrowie bylo w rownowadze?

 

7). najblizsza przyszlosc (do 4 miesiecy).

 

8). Dalsza przyszlosc (do poltora roku czasu).

 

 

 

Schemat kart:

 

1 karta.

2 karta.

3 karta. 6 karta 7 karta 8 karta.

4 karta.

5 karta

 

 

 

1 karta: Wisielec XII.

2 karta: Wieza XVI

3 karta: Glupiec O.

4 karta: Cesarz IV.

5 karta: Gwiazda XVII.

6 karta: Smierc XIII

7 karta: Eremita IX.

8 karta: Slonce XIX.

 

 

 

Interpretacja kart:

 

1 karta: moja obecna sytuacja zdrowotna - Wisielec XII. Osoba rzeczywiscie jest chora, spojrzmy na karcie postac osoby zatrzymala sie, to czas zawieszenia, przerwania zyciowego galopu, odpoczynku. On wisi, nie moze isc naprzod, bo choroba wymusila na nim wypoczynek. To moze byc tez informacja, ze osobe musi pobyc troche w szpitalu, gdyz karta Wisielec to takze wszelke miejsca odosobnione.

 

2 karta: moje zdrowie, na co powinnam teraz szczegolnie uwage zwrocic, jakie choroby? Tylko karta na pozycji 2, informuje jaka to diagnoza - Wieza XVI. I w punkcie 2 czytamy jaka to diagnoza, konkretna choroba. W tarocie Wieza reprezentuje miedzy innymi kregoslup, cala struktura kostna, kolana. Wiec prawdopodobnie osoba cierpi na klopoty z kregoslupem. Dlaczego kregoslup? kregoslup jest takim rusztowaniem ciala, ktory podtrzymuje nasze cialo, aby sie nie zapadło. Na karcie jest budynek - wieza.

 

3 karta: sprawy z przeszlosci, ktore maja na obecna sytuacje wplyw - Glupiec 0. Jej lekkomyslne (Glupiec) podejcie do spraw zdrowia, przyniosly taki, a nie inny skutek.

 

4 karta: co robie żlę? - Cesarz IV. Otoz za duzo pracuje ta osoba, bo Cerarz to miedzy innymi karta pracoholizmu, nieoszczedzania sie, oraz prowadzi zbyt siedzacy tryb zycia, a moze nawet ma zlą pozycję podczas siedzenia. I te czynniki moga miec negatywny wplyw na jej kregoslup. Dlatego? spojrzy CeSarz siedzi na tronie.

 

5 karta: czy leczenie bedzie skuteczne? - Gwiazda XVII. Karta Gwiazda daja napewno taką nadzieję.

 

6 karta: karta rada: co powinnam robic, aby moje zdrowie bylo w rownowadze? - Śmierć XIII. Tą karte tutaj musimy interpretowac pozytywnie, bo to jest karta - rada tarota. Co zatem osoba powinna robic? otoz powinna porzucic, zamknąc, raz na zawsze, przetransformowac swoje poprzednie spojrzenie na sprawy zdrowia. Zamknac stary etap swojego podejscia do tych spraw, uśmiercić te stare metody, jakie stosowala wobec swojego zdrowia, ktore byly niedobre.

 

7 karta: najblizsza przyszlosc (do 4 miesiecy) - Eremita IX. Do 4 najblizszych miesiecy, nie bedzie jeszcze poprawy, na poprawe trzeba bedzie poczekac. A osoba odizoluje sie w tym czasie od zycia zewnetrznego, aby wyciszyc sie, zostanie sama ze swoja choroba. Spojrzmy na karcie pustelnik, idzie swoja wlasna droga, sam, daleko od ludzi.

 

8 karta: dalsza przyszlosc (do poltora roku czasu) - Slonce XIX. Duza poprawa zdrowia w najblizszym poltora roku czasu.

 

88779405ff7c627e.jpg

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam.

Barbara Stanislawska.

tarot-doradca.pl

Edytowane przez Tarocistka_doradca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...