Jump to content
sikorka11

"Ataki" telepatyczne

Recommended Posts

sikorka11

Witam Serdecznie !

Piszę do Was,bo mam dość poważny problem. Pewna osoba przypuszcza na mnie "ataki" telepatyczne. Próbując mnie do czegoś zmusić i ściągnąć... Wiem o tym,bo się przyznała i to bardzo wyraźnie odczuwam. Nie będę się tutaj za bardzo rozpisywać tylko spytam wprost jak można obronić się przed czyimiś myślami,tymi atakami? Można zrobić,że te myśli będą do niej wracać?

Dziękuję z góry za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
sikorka11

Do tej pory to robiłam. Ale one są co raz silniejsze. Że już nie mam siły z tym walczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
sikorka11

A nie ma jakiś ćwiczeń ochronnych na to?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witek D.

Potrzeba się uwolnić od podatności na jakiekolwiek presje. Póki jesteś w jakiś sposób podatna na presje, wpływy tego typu z zewnątrz, to może coś takiego docierać. Jak nie ma podatności, to już nie. Podatność w każdym przypadku ma jakieś swoje przyczyny, ustalenie ich, ułatwi uwolnienie. Przyczynami podatności mogą być np. upodobanie sobie telepatii samej w sobie (osobiście uważam, że w ogóle jest ona zbędna, bo telepatia to tak naprawdę nie przekaz myśli, a mieszanie się umysłem z daną osobą), jakieś szczególne powody wobec określonej osoby (np. wiara w jej szczególną mądrość, poczucie zobowiązania, poczucie że ta osoba jest "wyżej" pod względem wartości czy decydowania, lęk przed odmową, wiara w moc tej osoby itp. itd.), lub jakieś wobec ogółu (ciekawość co przyjdzie drogą telepatyczną, traktowanie tego jako odpowiedni czy czysty kanał przypływu informacji itd.). To są takie najczęstsze rzeczy.

 

Lekiem na uwalnianie się od podatności jest rozwijanie poczucia niezależności, w tym niezależności tego co inni mówią, myślą, robią i jakie mają opinie na nasz temat. Jeśli nie dochodzą jakieś szczególne poza tym powody.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pit

Tak jest -medytacja -regularne odseparowanie się od innych (z parę minut by pozbyć się stresów które przyczepiły się do nas w ciągu dnia ,i to one stwarzają w nas sztuczną osobowość-zachowanie i myślenie )

Share this post


Link to post
Share on other sites
caliah

Sikorko, postanów sobie w swoim wnętrzu, że nie chcesz tego kontaktu i zacznij zajmować się czymś zupełnie innym.

Staraj się zagospodarować sobie czas tak, aby Twoje myśli były zajęte i same nie zaczynały szukać punktu zaczepienia.

A jeżeli ten kontakt jest tak natarczywy, jak napisałaś, to możesz poprosić swojego Anioła Stróża o pomoc, o odcięcie od tego typu kontaktu z tą osobą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...