Skocz do zawartości

Slub... klotnia... placz i ten inny...


julcia007

Rekomendowane odpowiedzi

mialam dzis taki sen... mianowicie przygotowywalam sie do slubu... z tego co potem okazalo sie na moj wlasny... nagle moj przyszly maz szarpnal mnie za reke i wepchnal do duzego pokoju w ktorym nie bylo w ogole mebli ani dywanu byla tylko stara firana biala na podlodze i duze okno na ktorej tez byla firana... ten ktos mnie wepchnal do pokoju szarpiac za reke.... upadlam na podloge zaczelam plakac... on mnie zostawil i wyszedl z pokoju z jakas kobieta i szyderczo sie smiali zamkneli mi drzwi i kazali umyc podloge... plakalam i kleczalam na podlodze ale nagle zrobil sie taki przewiew i zobaczylam kogos przy oknie... byla ladna pogoda... byl to jakis starszy mezczyzna ok 50 lat ... podeszlam i przytulilam sie do niego... potem okazalo sie ze to jest czlowiek w wieku 28 lat i ktorego kocham... usmiechal sie ja tez bylam szczesliwa... calowal sie ze mna ... potem sie tulilismy do siebie ... i nagle uslyszelismy pewna piosenke ktora kiedys on spiewal ... on posmutnial ... patrzal sie gdzies indziej ... czule pogladzilam jego policzek a potem zniknal on i skonczyl sie sen ...

ktos moze go wytlumaczyc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój mężczyzna może Cię rozczarować.

W Twoim śnie nie podoba mi się parę symboli - jego smutek i odejście + cała ta ślubna otoczka - zwłaszcza Twój płacz, szyderczy śmiech i to, że byłaś szarpana za ramię.

W sumie sen ma wyraźnie dwie części - pierwsza jest zdecydowanie niekorzystna, natomiast druga, mimo przyjaznej aury (dobra pogoda za oknem), nie kończy się też jakoś rewelacyjnie. Obie odniosłabym, mimo pozornego nie powiązania - do Twojego chłopaka.

Część pierwszą w takim sensie, że być może zaczynasz nieśmiało myśleć o zamążpójściu, lub jesteś przekonana, że to Ten - natomiast sen podpowiada, że to niekoniecznie musi być prawda. Dość istotny w tym momencie jest motyw nakazanego mycia podłogi - to tak jakbyś musiała "oczyścić" sobie grunt, przygotować bazę myślową. Przy tym tutaj może się pojawić jakaś szarpanina, izolacja, smutek.

Stary mężczyzna stojący w oknie jest mądrością, której możesz potrzebować. Przytuliłaś się do niego, a zatem pewnie będziesz jej szukać.

Fakt, że się zamienił w Twojego chłopaka - z niego czyni właśnie główny sens snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo za odpowiedz... motyw mycia podlogi i smutku juz mi sie drugi raz przysnil i rowniez z tym mezczyzna wiec... juz wiem o co chodzi z tym watkiem... jeszcze raz bardzo dziekuje za odpowiedz :smile:

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...