Skocz do zawartości

Prośba o wróbę do Edyty 820917


oliwkaaa1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o wróżbę co karty mówią o mnie, jaką jestem osobą, czy ludziom dobrze się ze mną żyje, co mogę w sobie zmienić, by być lepszym człowiekiem. Dziękuję i Pozdrawiam;) (dane na priv)

Edytowane przez oliwkaaa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troszeczkę napiszę Ci z numerologii

jako numerologiczna 5 lubisz wolnosc i niezaleznosc , jestes ciekawa swiata , lubisz podróże , łatwo nawiązujesz kontakty , łatwosc dostosowania się do miejsc i okolicznosci , ale 5 lubi tez manipulowac innymi , jest niestała emocjonalnie , nerwowa , niecierpliwa , wybuchowosc emocjonalna, agresja.

5 ce****e wielki urok osobisty ma talent do przekonywania innych , zdolnosci intelektualne , ale i skłonnosci do przesady w mówieniu i działaniu.

JESLI nie odnajdzie dla siebie odpowiedniej drogi staje się osoba niepohamowaną , gwałtowna , krytykującą wszystko i wszyskich nie przyznająć się do własnych błędów.najwłasciwsze zajęcia dla 5 to te które pozwalają na zmiany ruchu i wymagają bystrego umysłu , wyobrazni i inicjatywy .

jednak 5 powinni pamietac o wytrwałości i cierpliwosci , gdyż ich wadą jest rozpoczynanie wielu rzeczy naraz , a nie konczenie zadnej.

W sprawach materialnych nie sa oszczędne , są chojne i lekkomyslne i najlepiej jak pieczę nad swoim majątkiem powierza osobie bardziej odpowiedzialnej.

Posiadają czar i magnetyzm przyciągania płci przeciwnej cierpią jednak na różne fobie i kompleksy . mają wiele kontaków uczuciowych i towarzyskich , ale niewiele maja prawdziwych przyjaciół .

powołaniem zyciowym 5 jest zachęcenie innych do działania i stawiania czoła trudnym sytuacjom , oraz przekazywanie że można sie rozwijac wewnętrznie zachowująć wolnosci niezaleznośc .

w sprawach osobistych powinny starac się opanowac niespokojny i zmienny temperament.

14 mówi o twojej liczbie karmicznej wolnosci więc musisz uważac, zeby jej nie nadużywac ulegająć nadmiernym zmysłom i pokusom.

Twoje wyzwanie to równiez liczba 5 , która mówi , zeby nie naduzywac wolnosci i nie ulegac potrzebom zmysłowym i złudzeniom , a oparcia szukac we własnym wnetrzu , a nie na zewnatrz.

Ty lubisz byc wolna i niezalezna i trochę może Cię nosic , mozesz lubic używac przyjemnosci i możesz miec trudnosci z e znalezieniem swojego miejsca .twoja impulsywnosc nie pozwala na to .

wyzwanie zero to tez taki chaos w życiu i poprzez swoją impulsywnosc możesz w swoim zyciu miec ciagoty do postwienia wszystkiego na jedna kartę czyli , albo osiagne wszystko , albo nic.

Emocji w swoim zyciu tez nie będzie Ci brakowac przez co możesz byc osoba bardzo wrazliwa , nadwrazliwa i przez to stac się wybuchowa i zbuntowaną nie mogąc dostosowac się do otocznia.

To także chwiejnosc charakteru i rozdarcie wewnetrzne , niezdecydowanie i popadanie , zamykanie się w samotnosci.

Tu jeszcze nie wiem jak twoje stosunki z ojcem bo moze byc tak , że sa nie najlepsze , ojciec stale krytykuje i czepia sie Ciebie i możesz miec poczucie odrzucenia i rywalizacji z ojcem .

Czasami wystepuje u dziecka jak i ojca choroba łuszczycy.

Mama emocjonalna i dziecku tez daje cały bagaz emocji dobrych i złych od smutku, czułosci , poprzez agresję do euforii.

Może to co napisałam przyda Ci się do swojej osobowosci i przemyslen o sobie .Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, szczerze mówiąc to prawda. Zaczynam i nie kończę. Jeśli chodzi o ojca to w 100% i jako dziecko byłam chora na łuszyczycę, ale na szczęście ją wyleczyłam. Właśnie w tym momencie pogubiłam się i mam chwiejny charakter, jestem niezdecydowana i zagubiona. A gdy idę drogą niewłaściwą obwiniam o to innych, choć tak naprawdę sama wybieram. Także się zgadza poza wolnością, nie odczuwam nadmiernych pokus,lubię stabilizację. Chodziło mi rqaczej o kartę życia, ponieważ numerologię już czytałam o 5, choć nie tak szczegółowo;) Dziękuję ślicznie za poświęcony czas i pozdrawiam;)

Edytowane przez oliwkaaa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi rqaczej o kartę życia,

nie wiem co to ma byc za karta bo zycie ma różne dziedziny uczucia , praca , finanse , zdrowie itd zbyt ogólnie to ujełas .

Jeżeli Cię zainteresuje to napiszę , że weszłas w 1 rok osobisty czyli rozpoczełas nowe 9 lat i wtym roku mozesz rozpoczynac cos nowego. to bedzie dobry rok na zaczynanie czegos nowego .

Poza tym weszłas już w cykl 8 , w którym masz nauczyc się panowania nad sobą , poniewaz jest to liczba sukcesu finansowego i władzy , a sukces i moc przyjda wtedy , gdy osiagniesz mądrość wewnętrzną i zapanujesz nad swoja osobowoscią. tu musisz tez uwazac nad panowaniem swoich mysli , bo to co wylesz w kosmos i do ludzi wróci do Ciebie podwójnie.Więc jezeli komus żle zyczysz może to wrócic do Ciebie.

To takie uwagi dotyczace twoich wibracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo, znam to, że to co dajemy wraca do nas podwójnie. Tylko jednej osobie źle życzę niestety, ale mnie skrzywdziła. Staram się wybaczyć, ale nie potrafię jeszcze. To jest bardzo trudne, bo czasami myśli się żle. Z tą kartą życia to gdzieś wyczytałam ( być może źle zrozumiałam), że dla każdej osoby- jeśli poda się datę ur. i imię, wyciąga się 1 kartę, która mówi wszystko o człowieku i jego charakterze ( np. czy dana osoba jest uczciwa, czy szczera, można na nią liczyć czy uciekać jak najdalej itp.). W każdym bądź razie serdecznie dziękuję za odpowiedź i informacje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Jeśli chodzi o uczucia, co co "mówią" karty w moim życiu. Szczególnie proszę mi powiedzieć czy widzi Pani ślub oraz dzieci w moim życiu (jeśli to możliwe, to w jakim okresie mojego życia). Dziękuję i Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi rqaczej o kartę życia,

Tu pewnie słyszałas o Drodze życia czyli jaka jestes numerologiczna cyfrą , a nie o kartę.

Szansa na założenie rodziny i podejmowanie decyzji w tej kwestii pojawi się za ok 3 lata .Obecnie widzę ze bedą pojawiali sie partnerzy i myslę że będzie to ktos kogo znasz i tesknisz za nim .W zimę szykuje się jakas impreza , ale w nastepnym roku możesz poodcinac te wszystkie znajomosci i potem przez jakis czas pobedziesz sama .

Możesz zmienic miejsce zamieszkania i dzieci tez będą , ale trzeba jeszcze cierpliwie poczekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...