Skocz do zawartości

kobieta BYK mężczyzna STRZELEC


wróżbitka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanie jak w temacie.

Czy może ktoś specjalizuje się w znakach zodiaku i w horoskopach partnerskich?

Czytałam dużo na ten temat, fajny horosop znalazłam na stronce Miłosny horoskop, wiem,że jestesmy niczym ogień i woda (widze to zreszta w naszych relacjach) lecz interesuje mnie czy mam to ciągnąć dalej, związek teraz jest niestety na odległość i nie wiem czy o ma dalej jakis sens. Między nami jest duża chemia, ale obawiam się,że na tym może być koniec..:co:

Proszę o poradę, pozdrawiam :oczko2_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma specjalizacji "znaki zodiaku" tylko znacznie szersza, mianowicie astrologia. Ta zaś, bez ceregieli, uwzględnia 10 planet (hinduska 7 ale zamiast tego dochodzi Rahu i Ketu) + planetoidy (niektórzy) + 12 domów (niektórzy nie używają) + aspekty między planetami + Gwiazdy Stałe (zwłaszcza Gwiazdy Królewskie).

 

Ludzie którzy piszą w gazetach w większości robią sobie "jaja" z poważnej astrologii. Jeśli chcesz minimalnie zapoznać się "czy to działa", proszę, przejrzyj inny dział "Astrologia", na Ezorofum. Zapewniam, że osoby, które zadawały tam pytania, nie są podstawione.

 

"Chemia" to pojęcie mało trwałe. Przeważnie kojarzy się z powierzchownym zbadaniem tematu, kilkoma (-nastoma) spotkaniami i kompletną niewiedzą nt nawyków (także tych złych) drugiej strony.

Żeby zrobić pobieżny horoskop (tutaj robię krótkie, "triale" rzekłbym) potrzeba godziny, miejsca, daty.

 

Pozdrawiam !

----------

Gwiazdologia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...