Jump to content

Pproszę o interpretacje snu... Posiłek...

saritha_86

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Dzisiejszej nocy miałam 2 sny i obydwa były związane z jedzeniem...

Pierwszy sen dział się u mojej babci i był strasznie chaotyczny. Wiem, że byłam u niej w domu. Ten dom był jakiś ciasny więc zrobiłam jakieś małe przemeblowanie i od razu było więcej miejsca (nie widziałam kiedy zrobiłam to przemeblowanie, bo już w następnej chwili ono było). Pamiętam, że wszyscy się ucieszyli. Zaczęłam sprzątać w pokoju u babci. Byłam u babci w domu a zarazem jakbym sprzątała w samochodzie. Jak podniosłam coś ala chodniczki pod nimi było pełno brudnej wody. Pamiętam, że chlupnęłam na to czystą wodę. Zaczęliśmy prać ten chodnik ale wtedy pojawiła się moja mama mówiąc, że ich nie należy szorować szczotką, tylko delikatnie prać. Poszłam do kuchni a tam babcia była zajęta gotowaniem. Widziałam garnki z olejem do smażenia, a na stole stały już pięknie usmażone pierożki. Wzięłam jednego i zaczęłam jeść. Weszłam do pokoju i pomyślałam, że muszę wytrzeć kurze a mój wujek może poodkurza...

Drugi sen dział się w domu. Siedziałam(a raczej leżałam) na granatowym ręczniku na schodach prowadzących do ogrodu. Był śliczny słoneczny, letni dzień. Podniosłam głowę i zobaczyłam mojego brata z jeszcze jedną osobą - chyba z jego narzeczoną stojących na balkonie. Rzucił we mnie granatowym kaloszem mojego taty (wyglądał na wysokość jak zwykły but, był to prawy but). Czułam, że chce mi zrobić krzywdę nim , uderzyć mnie. Złapałam tego kalosza w powietrzu. Zeszłam kilka stopni niżej po tych schodach i z całej siły chciałam wyrzucić tego kalosza jak najdalej ale on był ciężki i strasznie mi ciążył. Poleciał niedaleko, na środek ogródka, na tą zieloną trawę. Wtedy usłyszałam drwiący śmiech mojego brata. Zaczęłam wchodzić po stopniach, żeby z powrotem usiąść na ręczniku, ale wtedy zobaczyłam, że narzeczona brata już na nim siedzi. Powiedziałam jej, że ja siedziałam na nim i poprosiłam żeby zeszła. Kategorycznie odmówiła a ja się zdenerwowałam. Pamiętam, że powiedziałam jej, że wiedziałam dobrze, że jest niewychowana i że nie umie się zachować. Chciałam wyrwać jej ręcznik i po krótkiej szamotaninie udało mi się. Usiadłam z powrotem na schodach, ale wtedy zawołali nas na obiad. Odwróciłam się i zobaczyłam ogrodowy stół nakryty jedzeniem(bez obrusa), zdziwiłam się, jak on zmieścił się na tych schodach. Zwróciłam uwagę zwłaszcza na krzesło, które było oparte tylko dwiema nogami a drugie dwie były w powietrzu, że nie traci równowagi. Usiadłam przy stole na tym krześle, gdzie już moja rodzina i narzeczona brata siedzieli. Wszyscy mieli dobry nastrój oprócz mnie. Widziałam na stole talerze. Pamiętam, że zwróciłam uwagę na to, że dostałam mały talerz a inni duży. Wtedy w centralnej części stołu zobaczyłam szklaną salaterkę z sałatką do grilla jaką zawsze robimy. Ale w niej widziałam tylko same pokrojone pomidory... Widziałam jak szybko ubywa z niej jedzenie, bo każdy ją sobie nakładał. Gdy zostało już mało pomyślałam, że muszę ją sobie nałożyć nim się skończy ale wtedy spojrzałam na mój talerzyk, a on był przepełniony jedzeniem (nie umiałam rozpoznać jakim dokładnie). Wtedy zobaczyłam, że przy stole siedzi mój wujek i kuzynostwo. Moja kuzynka (we śnie była młodsza, miała ok. 5 lat, a ma z 14) szepnęła mojemu wujkowi coś na ucho. On, już głośno z wyrzutem zapytał się mojego brata czemu we mnie rzucał i chciał mi zrobić krzywdę oraz dlaczego mnie obrażał i wyzywał. Nagle przy stole zrobiła się cisza i każdy czekał na odpowiedz...

Czy mógłby ktoś go zinterpretować? Mogę napisać, że relacje pomiędzy moim bratem i jego narzeczoną są jak najbardziej realne. Nie tak dawno powiedziałam jej prosto w twarz, że jest niewychowana... Poza tym żyje w ciągłym stresie i czekam na wyniki egzaminu i się martwi tym snem bo zawsze kiedy śnią mi się moi kuzyni i wujostwo to wszystko źle się układa...

Edited by saritha_86