Skocz do zawartości

blizniaki


xavian

Rekomendowane odpowiedzi

jakis miesiac temu mialam dziwnz sen...

 

snilo mi sie, ze zostalam mama, na swiat przyszly blizniaki, chlopczyk i dziewczynka.do dzis pamietam obraz pomieszczenia, w ktorym lezaly.

ciemny, ogromny, ponury pokoj, na srodku dwa inkubatory, stojace w formie jak ta /\.

W sloneczny dzien chwalilam sie wszystkim jak nazwe corke.

Oliwja, ze to takie piekne imie. w snie nie widzialam ani siebie, ani tych ludzi, ktorym sie chwale. dla chlopca nie mialam imienia.

ktos mi powiedzial, nie wiem kto, bo nikogo nie widzialm w tym snie, ze jesli chlopiec nie bedzie mial imienia to nie bedzie mogl opuscic tego ponurego pokoju, w ktorym lezal w inkubatorze. ja bezradnie szukalam imienia, ale nadarmo. i tak sie sen skonczyl

 

moze ktos ma pomysl, o czym sen mowi?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xavian, taki sen nie wróży najlepiej. To znak, że znalazłaś się na rozstaju (dodatkowo podkreśla to kształt /\). Musisz wybrać właściwą drogę ale niezależnie od tego jaką strategię obierzesz, nie odniesiesz sukcesów. Jednym słowem, szczęście ostatnio Ci nie sprzyja.

A propos imienia Oliwia:

Kobieta o takim imieniu jest obdarzona wieloma pozytywnymi cechami charakteru: jest dostojna, pogodna, sprawiedliwa, posłuszna rodzicom (...)

Może to być wskazanie, że wykazując się takimi cechami będzie Ci łatwiej w tym ciężkim czasie.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...