Skocz do zawartości

PROŚBA O WRÓŻBĘ... proszę...


czure

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o wróżbę dotyczącą zdrowia i finansów.

Ostatnio z jednym i drugim u mnie nie ciekawie :_beczy::_beczy::_beczy::_beczy::_beczy:

O uczucia nie pytam bo i też nie ma o co...

z góry ślicznie dziękuje.

09.01.1982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o finanse to zapytałam czy do pół roku sie poprawią i wprawdzie nie widac denarów , bo obecnie jest ci cięzko , ale jakos dajesz rade , ale widac wyjazd , podróz , mozliwe ze za granicę .

jezeli chodzi o zdrowie to mozesz miec kłopoty z kregosłupem, stawy , choroby krwi to w czakrze korzenia , która jest odpowiedzialna za nasze bezpieczenstwo , a u Ciebie mozesz czuc sie samotna w tej kwestii i miec leki , obawy i niezdecydowanie.

Także czakra sakralna nie jest dobra tu mogą wystapic jakies przewlekłe choroby lub stany zapalne organów płciowych , nerek lub pęcherza.

To czakra relacji międzyludzkich zwłazcza wobec płci przeciwnej , a takze sił twórczych i energii seksualnej , co u Ciebie moze byc zamkniecie na drugiego człowieka i brak czułosci dla partnera.

Równiez moga byc problemy z czakrą gardła , która jest pomostem pomiedzy mysleniem , a czuciem i poprzez te czakre komunikumujemy się i wyrazamy siebie .

ty możesz nie umiec wyrazac tego co czujesz , a transformujesz swoje mysli bojąc się oceny innych i nie wchodzisz w dyskusje .

To choroby gardła, tarczycy,napadowe pocenie sie , depresja.Raczej kierujesz sie rozsadkiem niz uczuciami i do wszystkiego podchodzisz z dystansem i chłodno , a nawet krytycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli Ci naprawdę to co napisałam dolega to przeciez isc do lekarza , a jezeli to wyszły tylko twoje emocje na skutek trudnosci zyciowych to nie myslec negatywnie , że nic mi sie nie układa tylko wziac sie za siebie i isc do przodu , bo siedzenie i narzekanie nic nie da i samo sie nie zrobi , ani nie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jeszcze raz dzięki , chociaż raczej chodziło mi o zdrowie psychiczne lub jak kto woli duchowe :P

co do samej wróżby rozważam to co napisałaś w 2 pierwszych linijkach.

reszta się nie zgadza, niestety , a może na szczęście... :)

tak czy inaczej dzięki za odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...